הנחיות הקהילה

כיף לראות אותך בטינדר!
טינדר היא המקום שבו יכולים להירקם קשרים משמעותיים. זה מתחיל עם החלקה. לפעמים יש קליק. לפעמים אין. ולפעמים הדיבורים מובילים ליותר. יש שפע של הזדמנויות. האפשרויות הן אינסופיות. כולם (מבוגרים) מוזמנים לבוא ולגלות מה יש לטינדר להציע.

אנחנו רוצים שטינדר תהיה מרחב מהנה, בטוח ומכיל שבו כל אחת ואחד יכולים להיות עצמם תוך היכרות עם אחרים. לשם כך נועדו הנחיות הקהילה האלה – להגדיר ציפיות להתנהגות של כולם, גם באפליקציה וגם מחוצה לה. אז כדאי להמשיך לקרוא; לאי–ציות להנחיות אלו יכולות להיות השלכות אמיתיות – מאזהרה ועד לחסימה.

חוקי טינדר:

לקחת בחשבון גבולות. רמות הנוחות משתנות מאדם לאדם. זו הסיבה שאנחנו לא מתירים עירום, תוכן מיני, תשוקות מיניות או חיפוש סקס בפרופיל הציבורי שלך. אם נמצאים בשיחה פרטית, אין עם הדברים האלה בעיה כל עוד כל המשתתפים הביעו את הסכמתם. הסכמה היא קריטית.

לשתף בזהירות ובשיקול דעת . אין לפרסם בפומבי את המידע האישי שלך או דרכים שבהן אחרים יכולים ליצור איתך קשר (בלי תצוגות פומביות של דברים כמו מספרי טלפון, כתובות אימייל או כינויים ברשתות החברתיות). שיתוף מספר חשבון הבנק או הסיסמה לאימייל שלך הוא תמיד רעיון רע. באותו אופן, אין לבקש מאחרים לשלוח לך את הפרטים האישיים שלהם. כדאי להיות זהירים כששולחים כסף לאנשים אחרים. או אולי לא לעשות את זה בכלל.

לשמור מרחק מתוכן אלים. אנחנו מקדמים חיוביוּת ולא נסבול שום סוג של תוכן אלים שמכיל אלימות גרפית, מוות או תיאורים של אקטים אלימים (נגד בני אדם או בעלי חיים), שימוש בנשק, וכל דבר שמעודד או מפאר פגיעה עצמית.

אם נאמין שיש סיכון לנזק ממשי, אנחנו עשויים לנקוט בצעדים כדי לסייע, כמו לפנות באופן ישיר עם משאבים רלוונטיים לשעת משבר.

ליצור קשרים אישיים, לא קשרים עסקיים. אין לפרסם, לקדם, לשתף כינויים ברשתות החברתיות למטרת השגת עוקבים, למכור דברים, לגייס תרומות או לבצע קמפיינים. זה גם אומר שטינדר היא לא המקום לשום סוג של עבודת מין, שירותי ליווי או מערכות יחסים עם תגמול כספי. אז, לא–זה לא סבבה להשתמש בטינדר כדי למצוא שוגר מאמא.

להיות עצמך. אנשים רוצים לפגוש את הגרסה האמיתית שלך. לא את הפרסונה המזויפת שלך. אין ליצור חשבון מזויף או להעמיד פנים שאתם אדם אחר, אפילו אם זה סתם בשביל הכיף.

לתקשר בכבוד. לדבר עם אנשים חדשים יכול להיות מסובך, במיוחד כשמתקשרים עם בני אדם מכל מיני סוגים. עם קצת כבוד הדדי אפשר להגיע רחוק.

אם השיחה משתבשת באופן בלתי צפוי ומצאת את עצמך חווה עצבים או כעס–כדאי לעצור לרגע ולחשוב לפני שמגיבים. הטרדה, איומים, בריונות, הפחדה, דוקסינג, סחיטה מינית באיומים, סחיטה באופן כללי, או כל דבר שנעשה במכוון כדי לגרום נזק אסורים.

טינדר היא לא מקום לשנאה. לעולם לא ניתן גיבוי לגזענות, שנאה או אלימות על סמך האישיות, הזהות או המראה של אדם כלשהו. זה כולל (אבל לא רק) גזע, מוצא אתני, השתייכות דתית, מוגבלות, פיזיות, מגדר, זהות מגדרית, גיל, מוצא לאומי או נטייה מינית של מישהו או מישהי. אם נתקלת באדם שלא עומד בקריטריונים האישיים שלך, אפשר להחליק שמאלה או לבטל התאמה ולהמשיך הלאה. אין לדווח עליו או עליה אלא אם כן נראה לך שהם הפרו את המדיניות שלנו.

לקדם טוב לב, לא פגיעה. כל אקט או התנהגות שרומזים, מתכוונים או גורמים לנזק לחבר או חברה אחרים – באופן מקוון לא או לא מקוון, פיזית או דיגיטלית – יילקחו ברצינות רבה. זה כולל כל דבר שקורא או מסית לפגיעה.

אם נפגעת על ידי מישהו או מישהי בטינדר: קודם כל, חשוב לשמור על עצמך, ודבר שני, חשוב להקדיש קצת זמן כדי להחליט מה נחוץ לך כדי להחלים, בין אם מדובר על אמצעי דין וחשבון, חשיפה, תמיכה, או כל האמור לעיל. אם זה כולל לדווח לנו על הפגיעה, אנחנו מעודדים אותך ליצור קשר. אנחנו כאן בשבילך.

מבוגרים בלבד. אפשר להשתמש בטינדר רק מגיל 18 ומעלה. זה גם אומר שאנחנו לא מתירים תמונות של קטינים ללא ליווי או ללא בגדים, כולל תמונות של עצמך בגיל צעיר יותר–לא משנה איזה מאמי היית באותה תקופה.

לשמור על החוק. כל תוכן או פעילות בלתי חוקיים אסורים, תמיד. זה אומר שאסור לך להשתמש בטינדר כדי לקנות או למכור סמים או מוצרים מזויפים, או לבקש סיוע שיעזור לך לעבור על החוק. אנחנו בהחלט לא נרשה שמישהו ישתמש בטינדר כדי לתמוך או להשתתף בכל סוג של פגיעה שמערבת קטינים או סחר בבני אדם.

חשבון אחד לאדם. לכל חשבון יכול להיות בעלים אחד בלבד. מסיבות הקשורות בלוגיסטיקה ופרטיות, אנחנו לא יכולים לתמוך בגישה של מספר אנשים שונים לאותו חשבון, כל אחד צריך לפתוח חשבון משלו.

זה המרחב שלך, חשוב לפרסם תוכן משלך. אין לפרסם תמונות או הודעות פרטיות מאנשים אחרים אלא אם כן קיבלת הסכמה לכך. אין לפרסם עבודה המוגנת בזכויות יוצרים או בסימן מסחרי על ידי אחרים.

לקיים חברוּת ישרה בקהילת טינדר. אין להשתמש לרעה בטינדר. אין להשתמש בטינדר כדי להפיץ מידע שקרי או מטעה. אין לשלוח דואר זבל עם לינקים מזיקים או תוכן לא רצוי. אין ליצור חשבונות המוניים. אין להשתמש בטינדר כדי לתמרן, לרמות או לגרום לאנשים לשלוח לך כסף או כל דבר אחר. אין להגיש דוחות מטעים. אין להשתמש באפליקציות של צד שלישי כדי לקבל גישה לפיצ׳רים או לעבוד על המערכת.

להישאר בסביבה כדי להישאר פעילים. אם לא התחברת לחשבון הטינדר שלך במשך שנתיים, נניח שהוא רדום ויש סיכוי שנמחק אותו בגלל חוסר פעילות. אז אם בא לך שנציג אותך באפליקציה, רק צריך להתחבר מדי פעם.

דיווח

כחבר או חברה בקהילת טינדר, אנחנו מעודדים אותך לדבר. אם מישהו או מישהי גורמים לך נזק, גורמים לך להרגיש לא בנוח או מפרים את הנחיות הקילה שלנו–חשוב לדווח על זה. הדיווח שלך חסוי תמיד. דיווח מאפשר לך לעזור לנו לעצור התנהגות מזיקה ולהגן על אחרים.

השפעה

אנחנו לוקחים את הנחיות הקהילה ואת ההשפעה שיש להן על הקהילה שלנו ברצינות. נעשה ככל שביכולתנו כדי לוודא שאנשים מצייתים להן. יש לנו מערכת הזהרה, אבל אם ההפרות ממשיכות או אם מדובר בהפרה חמורה, נגיב בהתאם.

אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לחקור את החשבון שלך ו/או לסגור אותו ללא החזר בגין רכישות כספיות אם מצאנו שהשתמשת לרעה בשירות או התנהגת באופן שטינדר מחשיבה כלא הולם, לא חוקי או מפר את הנחיות הקהילה שלנו או תנאי השימוש שלנו, כולל פעולות או תקשורת שמתרחשות מחוץ לשירות אבל מערבות אחרים שפגשת דרך השירות.