Kopienas pamatnostādnes

Laipni lūdzam Tinder!
Tinder ir vieta, kur vari veidot nozīmīgas saiknes. Viss sākas ar vienu sviedienu. Dažreiz jums saskan. Citreiz – nē. Un dažreiz sarunas noved pie kā vairāk. Izredzes ir plašas. Iespējas ir neierobežotas. Visi (pieaugušie) ir laipni aicināti iepazīties.

Mēs vēlamies, lai Tinder būtu aizraujoša, droša un iekļaujoša vieta, kurā ikviens var būt viņš pats un iepazīties ar citiem. Tieši tāpēc izveidojām šīs Kopienas pamatnostādnes — lai noteiktu prasības ikviena cilvēka uzvedībai gan lietotnē, gan ārpus tās. Turpini lasīt, jo šo pamatnostādņu neievērošanai var būt reālas sekas — no brīdinājuma līdz konta bloķēšanai.

Tinder noteikumi.

Cieni robežas. Katram cilvēkam ir savs komforta līmenis. Tieši tāpēc mēs publiskajā profilā nepieļaujam kailumu, seksuālu saturu, kā arī seksuālas vēlmes vai frāzes par seksa meklēšanu. Privātā sarunā tas ir pieņemami, ja nevienai no iesaistītajām pret to nav iebildumu. Piekrišanas saņemšana ir būtiska.

Dalies ar privātu informāciju piesardzīgi . Nepublicē savu personīgo informāciju vai veidus, kā cilvēki ar tevi var sazināties (pārliecinies, ka publiski nav redzami tālruņa numuri, e-pasta adreses vai sociālo tīklu lietotājvārdi). Bankas konta numura vai e-pasta paroles kopīgošana nekad nav laba ideja. Neprasi arī citiem nosūtīt tev savus personas datus. Esi piesardzīgs, sūtot naudu citiem cilvēkiem. Vai vēl labāk — nedari to.

Izvairies no vardarbīga satura. Mēs veicinām pozitivitāti un nepieļausim jebkāda veida vardarbīgu saturu, kas satur asinis, nāvi, vardarbības attēlus vai aprakstus (pret cilvēkiem vai dzīvniekiem), ieroču izmantošanu un jebko, kas popularizē paškaitējumu.

Ja uzskatām, ka pastāv kaitējuma risks, mēs varam veikt pasākumus, lai palīdzētu, piemēram, tieši sazināties ar krīzes resursiem.

Veido personīgas, nevis darījumu saiknes. Nereklamē, nepopularizē un nedalies ar saviem sociālo tīklo kontiem, lai iegūtu sekotāju, kaut ko pārdotu vai īstenotu jebkāda veida kampaņas. Tas arī nozīmē, ka Tinder nav piemērota vieta jebkāda veida seksuāliem pakalpojumiem, eskorta pakalpojumiem vai attiecībām par atlīdzību. Tāpēc nē — neizmanto Tinder, lai atrastu sponsoru.

Uzvedies dabīgi. Cilvēki vēlas satikt īsto tevi. Nevis izdomātu tēlu. Neveido viltus kontu un neizliecies par kādu citu, pat ja tas ir tikai prieka pēc.

Komunicē ar cieņu. Sarunas ar jauniem cilvēkiem var būt sarežģītas, it īpaši, ja sazinies ar cilvēkiem ar atšķirīgu dzīves pieredzi. Ar cieņu var daudz panākt.

Ja saruna negaidīti noiet no sliedēm un tu sadusmojies, nedaudz iepauzē un apdomā savu reakciju. Ir aizliegta uzmākšanās, draudi, personas datu publiska izpaušana, iebiedēšana, izspiešana, šantāža vai jebkas, kas tīši tiek darīts, lai radītu kaitējumu.

Tinder nav vietas naidam. Mēs nekad neatbalstīsim rasismu, fanātismu, naidu vai vardarbību, kas vērsta pret kāda cilvēka būtību, identitāti vai izskatu. Tas ietver (bet ne tikai) personas rasi, etnisko piederību, reliģisko piederību, invaliditāti, fizisko stāvokli, dzimumu, dzimuma identitāti, vecumu, nacionālo izcelsmi vai seksuālo orientāciju. Ja redzi kādu, kas neatbilst taviem personīgajiem kritērijiem, svied pa kreisi vai anulē saderību un dodies tālāk. Neziņo par lietotājiem, ja vien neuzskati, ka viņi ir pārkāpuši mūsu noteikumus.

Izrādi laipnību un nedari citiem pāri. Mēs ļoti nopietni uztveram jebkādas darbības vai uzvedību, kas var nodarīt vai ir nodarījusi kaitējumu citiem lietotājiem — gan lietotnē, gan reālajā dzīvē. Tas ietver jebkādas darbības, kas aicina vai kūda nodarīt kaitējumu.

Ja tev kāds Tinder lietotājs ir nodarījis pāri: pirmkārt, parūpējies par sevi un, otrkārt, apdomā, kādi pasākumi attiecībā pret šo personu varētu atlīdzināt tev nodarīto kaitējumu — vai tā būtu saukšana pie atbildības, notikušā publiskošana, atbalsts vai viss iepriekš minētais. Ja tas ietver ziņošanu mums par kaitējumu, lūdzu, sazinies ar mums. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt.

Tikai pieaugušajiem. Lai lietotu Tinder, tev jābūt vismaz 18 gadus vecam/-ai. Tas nozīmē, ka ir aizliegti attēli, kuros nepilngadīgas personas ir redzamas vienas vai bez apģērba — ieskaitot attēlus no tavas bērnības, lai cik arī piemīlīgi tu neizskatītos.

Ievēro likumu. Jebkāds pretlikumīgs saturs vai darbības ir stingri aizliegtas. Tas nozīmē, ka tu nedrīksti izmanto Tinder, lai pirktu vai pārdotu narkotikas vai viltotas preces, vai lūgtu kādam palīdzēt tev pārkāpt likumu. Mēs viennozīmīgi nepieļausim, ka kāds izmanto Tinder, lai atbalstītu vai piedalītos jebkāda veida pretlikumīgās darbībās, kas saistītas ar nepilngadīgajiem vai cilvēku tirdzniecību.

Viens konts vienai personai. Katram kontam var būt tikai viens īpašnieks. Loģistikas un privātuma apsvērumu dēļ mēs nevaram atbalstīt vairākus cilvēkus, kuri piekļūst vienam kontam. Katrai personai ir jābūt savam kontam.

Šī ir tava telpa, tāpēc publicē tikai savu saturu. Nepublicējiet citu personu attēlus vai privātas ziņas, ja neesi saņēmis piekrišanu šādai rīcībai. Nepublicē citu personu saturu, kas ir aizsargāts ar autortiesībām vai preču zīmi.

Esi godīgs Tinder kopienas dalībnieks. Neizmanto Tinder ļaunprātīgos nolūkos. Neizmanto Tinder, lai izplatītu nepatiesu vai maldinošu informāciju. Nesūti krāpnieciskas saites vai nevēlamu saturu. Neveido vairākus kontus. Neizmanto Tinder, lai manipulētu vai krāptu cilvēkus, vai panāktu, lai cilvēku tev sūtītu naudu vai jebko citu. Neiesniedz maldinošus ziņojumus. Neizmanto trešo pušu programmas, lai atbloķētu funkcijas vai apietu sistēmu.

Izmanto lietotni, lai nezaudētu kontu. Ja divu gadu laikā nepietieksies savā Tinder kontā, mēs pieņemsim, ka tas ir pamests, un varam to izdzēst neaktivitātes dēļ. Tāpēc, ja vēlies, lai tevi lietotnē redzētu, ik pa laikam piesakies.

Ziņošana

Mēs aicinām tevi kā Tinder kopienas dalībnieku atklāti izteikties. Ja kāds tev nodara pāri, liek justies neērti vai pārkāpj mūsu Kopienas pamatnostādnes, ziņo par to. Tavs ziņojums vienmēr ir konfidenciāls. Ziņojot tu vari mums palīdzēt apturēt kaitīgu rīcību un aizsargāt citus.

Ietekme

Mēs nopietni uztveram savas Kopienas pamatnostādnes un to ietekmi uz mūsu kopienu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka lietotāji tās ievēro. Mums ir brīdināšanas sistēma, taču, ja pārkāpumi turpināsies vai pārkāpums būs smags, mēs attiecīgi reaģēsim.

Mēs paturam tiesības izmeklēt un/vai pārtraukt kontu darbību, neatmaksājot jebkādus pirkumus, ja atklājam, ka esi ļaunprātīgi izmantojis Pakalpojumu vai rīkojies tā, kā Tinder uzskata par nepiemērotu, nelikumīgu vai pārkāpj mūsu Kopienas pamatnostādnes vai Lietošanas noteikumus, ieskaitot darbības vai saziņu, kas notiek ārpus Pakalpojuma, bet ir saistīta ar personām, ar kurām iepazinās, izmantojot Pakalpojumu.