Правила спільноти

Вітаємо в Tinder!
Tinder — це місце, де виникають стосунки. Усе починається зі свайпу. Іноді з'являється іскра. Але не завжди — і це нормально. Іноді прості розмови ведуть до чогось більшого. Можливості безмежні. Перспективи безкрайні. Запрошуємо усіх (дорослих) переконатися самостійно.

Ми прагнемо, щоб Tinder був цікавим, безпечним та інклюзивним застосунком, де кожен може знайомитися з іншими і просто бути собою. Саме для цього ми створили ці правила спільноти: щоб встановити очікування щодо поведінки в застосунку та поза ним. Тож обов'язково ознайомся з ними. Недотримання правил може призвести до справжніх наслідків, від простого попередження і до блокування.

Правила Tinder:

Зважай на кордони. Кожна людина має власне уявлення про комфортне спілкування. Саме тому ми забороняємо розміщувати в загальнодоступному профілі зображення оголеного тіла, вміст сексуального характеру, інформацію про інтимні бажання та пошук сексу. Це є нормальним в особистій розмові — звісно, якщо всі учасники розмови не проти. Згода має значення.

Ділися з обережністю . Не варто оприлюднювати особисту інформацію або способи зв'язку (номер телефону, імейл, ім'я в соцмережах тощо). А розповідати номер банківської карти чи пароль до пошти — то завжди кепська ідея. Не варто також запитувати в інших їхні персональні дані. Поводься з обережністю, якщо надсилаєш комусь гроші. А, може, не надсилай взагалі.

Насильницький вміст є неприпустимим. Ми виступаємо за позитивність і не допускатимемо матеріалів, що містять кровопролиття, смерть, зображення чи описи насильницьких дій (проти людей чи тварин), використання зброї і будь-що, що пропагує чи прославляє самоушкодження.

Якщо ми вважатимемо, що існує ризик безпосередньої небезпеки, ми можемо вжити заходів із допомоги, наприклад звернутися безпосередньо до кризових ресурсів допомоги.

Йдеться про стосунки між людьми, а не про бізнес стосунки. Ми не дозволяємо рекламувати, просувати і поширювати свої профілі в соцмережах для збільшення підписників, здійснення продажів, збору коштів чи проведення кампаній. За цією ж логікою Tinder не є застосунком для секс-роботи, ескорту чи пошуку стосунків за матеріальну винагороду. Тож ні, не варто використовувати Tinder для пошуку спонсорства.

Будь собою. Люди шукають справжність, а не вигаданих особистостей. Не створюй фейкові акаунти і не вдавай із себе іншу людину, навіть якщо це «просто для розваги».

Спілкуйся з повагою. Спілкуватися з новими людьми буває складно, особливо коли знайомишся з найрізноманітнішими особистостями. Повага — ключ до успіху.

Якщо розмова пішла зовсім не за планом і ти почуваєшся розгублено чи злишся, зроби паузу і дай собі час подумати, перш ніж реагувати. У Tinder заборонені домагання, погрози, знущання, залякування, доксинг, вимагання матеріалів сексуального характеру і будь-які навмисні шкідливі дії.

У Tinder немає місця для ненависті. Ми ніколи не підтримуватимемо расизм, нетерпимість, ненависть чи насильство через особистість, ідентифікацію чи вигляд людини, зокрема через расу, етнічну приналежність, релігійні погляди, інвалідність, фізичні особливості, гендер, гендерну ідентичність, вік, національність, орієнтацію тощо. Якщо якась людина тобі не сподобається, просто свайпни ліворуч чи видали її з пар. Скаржитися на користувачів варто, тільки якщо ти вважаєш, що вони порушують нашу політику.

Роби добро, а не шкоду. Ми надзвичайно серйозно ставимося до будь-яких дій чи поведінки, що передбачають шкоду іншим користувачам, мають намір зашкодити їм або прямо вчиняють шкоду — в онлайні, в офлайні, фізично чи у цифровий спосіб. Це стосується будь-яких закликів чи заохочень до заподіяння шкоди.

Якщо хтось у Tinder завдав тобі шкоди, у першу чергу, будь ласка, подбай про себе. Потім подумай, чого ти потребуєш у цій ситуації: притягнути людину до відповідальності, розповісти про цю ситуацію, отримати підтримку чи все перераховане. Якщо ти відчуватимеш готовність повідомити нам про цю людину, то напиши нам. Ми на зв'язку і прагнемо допомогти.

Тільки для дорослих. Щоб використовувати Tinder, тобі має виповнитися 18 років. Це також означає, що в Tinder заборонені фото неповнолітніх без супроводу дорослих або без одягу — так, навіть твої чарівні фото в перші роки життя.

Дотримуйся закону. Незаконний вміст чи діяльність суворо заборонені. Це означає, що в Tinder не можна купувати чи продавати наркотики чи підроблені товари, а також не можна залучати інших у протиправні дії. Ми в жодному разі не допустимо, щоб Tinder використовували для торгівлі людьми чи для пропагування шкоди або завдання шкоди неповнолітнім.

Одна людина — один акаунт. Кожен акаунт може мати лише одного власника. З міркувань логістики і конфіденційності ми не можемо підтримувати доступ до одного акаунту кількома особами. Кожна людина повинна мати власний акаунт.

Це твій простір для твого контенту. Не публікуй зображення чи приватні повідомлення інших людей, якщо вони не дали на це згоду. Не публікуй матеріали, захищені авторським правом чи торговельною маркою.

Будь частиною чесної та сумлінної спільноти Tinder. Не використовуй Tinder неналежним чином. Не розповсюджуй через Tinder неправдиву чи оманливу інформацію. Не розсилай шкідливі посилання чи небажаний вміст. Не створюй багато акаунтів. Не використовуй Tinder для маніпуляцій, шахрайства чи видурювання у людей грошей тощо. Не надсилай фальшиві скарги чи звіти. Не користуйся сторонніми програмами, щоб розблокувати функції чи обійти систему.

Не забувай про активність. Якщо ти не заходитимеш в акаунт Tinder протягом двох років, ми можемо видалити його за бездіяльність. Тож щоб інші користувачі тебе бачили, заходь час від часу в застосунок.

Скарги

Ми заохочуємо наших користувачів не мовчати і говорити про проблеми. Якщо хтось тобі шкодить, поводить себе неналежно чи порушує наші правила спільноти, повідом про це. Скарги є повністю конфіденційними. Надсилаючи скаргу, ти допомагаєш нам зупинити таку поведінку і захистити інших.

Вплив

Ми серйозно ставимося до наших правил спільноти та їхнього впливу. Тому ми робимо все можливе, щоб користувачі їх дотримувалися. Tinder має систему попередження, але якщо порушення повторюватимуться або будуть серйозними, ми відреагуємо відповідно.

Ми залишаємо за собою право проводити розслідування і/або припиняти дію акаунту без відшкодування покупок, якщо ми виявимо неправомірне використання платформи або поведінку, що є неналежною, незаконною або порушує наші правила спільноти чи Умови використання, включно з діями і спілкуванням поза платформою, якщо вони стосуються осіб, зустріч з якими відбулася на платформі.