TINDER Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-10-26

Įmonė „Match Group, LLC“ (toliau – TINDER, mes) gerbia savo naudotojų (toliau – tu) privatumą ir sukūrė šią Privatumo politiką, siekdama įrodyti savo įsipareigojimus saugoti tavo privatumą. Šioje Privatumo politikoje aprašoma mūsų renkama informacija, kaip ta informacija gali būti naudojama, su kuo ja gali būti dalijamasi, ir galimi tavo pasirinkimai dėl informacijos naudojimo ir atskleidimo. Raginame atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką, jei naudojiesi mūsų programėle ar paslaugomis arba vykdai verslo operacijas su mumis. Naudodamasis (-i) mūsų svetaine, programėle ar kitomis internetinėmis paslaugomis (toliau – mūsų Paslauga) sutinki su šioje Privatumo politikoje aprašyta praktika.

Jei turi klausimų dėl mūsų privatumo praktikos, informacijos, kaip susisiekti su mumis, ieškok šios Privatumo politikos pabaigoje.

Mūsų renkama tavo informacija

Bendrai Galime rinkti Asmeninę informaciją, įskaitant Neskelbtinus duomenis ir kitą informaciją. Asmeninė informacija reiškia individualiai identifikuojamą informaciją, kuri leistų mums nustatyti tikrąją konkretaus gyvenančio asmens tapatybę ir susisiekti su juo. Neskelbtini duomenys – tai informacija, komentarai ar turinys (pvz., nuotraukos, vaizdo įrašai, profilis, gyvenimo būdas), kuriuos pateiki savo noru ir kurie gali atskleisti tavo etninę kilmę, tautybę, religiją ir (arba) seksualinę orientaciją. Mums pateikdamas (-a) Neskelbtinus duomenis, sutinki, kad Neskelbtini duomenys būtų renkami, naudojami ir atskleidžiami, kaip tai leidžiama pagal galiojančius privatumo įstatymus. Taip pat galime rinkti tavo geografinės padėties informaciją su tavo sutikimu. Šią informaciją galime rinkti naudodamiesi svetaine, mobiliąja programėle ar kitomis internetinėmis paslaugomis. Naudodamas (-a) šią Paslaugą leidi mums rinkti, analizuoti ir saugoti duomenis, susijusius su Paslaugos teikimu. Mūsų Paslaugoje pateikta tavo asmeninė informacija gali būti siunčiama į serverius, esančius JAV ir kitose pasaulio šalyse.

Tavo pateikiama informacija. Kad galėtum užsiregistruoti kaip TINDER naudotojas, tavęs bus paprašyta prisijungti su „Facebook“ prisijungimo duomenimis. Tai atlikęs (-usi), suteisi mums prieigą prie tam tikros „Facebook“ paskyros informacijos, pavyzdžiui, tavo viešo „Facebook“ profilio (pagal tavo „Facebook“ privatumo nustatymus), el. pašto adreso, pomėgių, patinkančių dalykų, lyties, gimimo datos, išsilavinimo, ieškomų santykių, gyvenamo miesto, nuotraukų, asmeninio aprašymo, draugų sąrašo ir informacijos apie tavo „Facebook“ draugus, kurie gali būti bendri „Facebook“ draugai su kitais TINDER naudotojais, ir jų nuotraukų. Taip pat tavęs bus paprašyta leisti TINDER rinkti tavo buvimo vietos informaciją iš tavo įrenginio, kai atsisiunti ar naudoji Paslaugą. Be to, galime rinkti ir saugoti asmeninę informaciją, kurią pateiki naudodamas (-a) mūsų Paslaugą ar kitu būdu. Tai gali būti identifikuojanti informacija, pavyzdžiui, tavo vardas ir pavardė, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris, ir, jei vykdai verslo operacijas su mumis, finansiniai duomenys. Taip pat gali mums pateikti nuotraukų, asmeninį aprašymą ir informaciją apie savo lytį bei rekomendacijų parinktis, pvz., paieškos atstumą, amžiaus diapazoną ir lytį. Jei kalbiesi su kitais TINDER naudotojais, taip pat pateiki mums savo pokalbių turinį, o susisiekdamas (-a) su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ar pateikdamas (-a) kitą užklausą, pateiki mums to bendravimo turinį.

Informacija iš kitų šaltinių. TINDER priklauso „The Match Group“ įmonių grupei, kuriai šios politikos įsigaliojimo dieną priklauso tokios svetainės ir programėlės kaip „OurTime.com“, „BlackPeopleMeet.com“, „OkCupid“, „Twoo“, POF, „Meetic“, „LoveScout24“, „Match“ ir „ParPerfeito“. Galime gauti asmeninę ir neasmeninę informaciją apie tave iš kitų „Match“ grupės įmonių, verslo partnerių ir kitų trečiųjų šalių.

Technologijų naudojimas informacijai rinkti. Rinkdami informaciją iš tavo įrenginio ir apie tavo veiklą mūsų Paslaugos platformoje, naudojamės įvairiomis technologijomis.

Automatiškai renkama informacija. Tau lankantis mūsų Paslaugoje, automatiškai renkame informaciją iš tavo naršyklės ar įrenginio. Ši informacija gali apimti tavo IP adresą, įrenginio identifikacinį numerį ir tipą, naršyklės tipą ir kalbą, tavo įrenginio naudojamą operacinę sistemą, prieigos laiką, tavo mobiliojo įrenginio geografinę vietą, kol naudojiesi mūsų programėle, ir nukreipiančiosios svetainės adresą.

Slapukai ir slapukų bei panašių duomenų naudojimas. Lankymosi mūsų Paslaugoje metu galime tavo įrenginyje patalpinti vieną ar kelis slapukus ar kitas technologijas, siekdami palengvinti tavo prieigą prie mūsų Paslaugos ir suasmeninti tavo patirtį. Naudodamiesi slapukais mes taip pat galime automatiškai rinkti informaciją apie tavo veiklą mūsų Paslaugoje, pavyzdžiui, tavo lankomus puslapius, apsilankymų laiką ir datą bei spustelėtas nuorodas. Reklamos atveju, mes (ar trečiosios šalys) galime naudoti tam tikrus duomenis, surinktus mūsų Paslaugoje, norėdami tau rodyti TINDER skelbimus kitose svetainėse ar programėlėse.

Pikselių žymos. Įterpiame pikselių žymas (taip pat vadinamas žiniatinklio indikatoriais ar nematomais GIF) į tinklalapius, skelbimus ir el. laiškus. Šie maži, nematomi paveikslėliai yra naudojami norint pasiekti slapukus ir sekti naudotojo veiklą (pvz., kiek kartų peržiūrimas puslapis). Pikselių žymas naudojame savo funkcijų ir paslaugų populiarumui nustatyti. Besireklamuojančios įmonės taip pat naudoja pikselių žymas rodomų skelbimų skaičiui ir veiksmingumui išmatuoti (pavyzdžiui, kiek žmonių spustelėjo skelbimą).

Mobiliojo įrenginio identifikavimas Jei naudojiesi mūsų programėle, vietoj slapukų tau atpažinti naudojame mobiliojo įrenginio identifikacinius numerius (gamintojo suteiktus unikalius identifikatorius) arba reklamos ID („iOS 6“ ir vėlesnėms sistemoms). Tai darome norėdami išsaugoti tavo parinktis ir stebėti, kaip naudojiesi mūsų programėle. Skirtingai nuo slapukų, įrenginio ID negalima ištrinti, tačiau reklamos ID gali iš naujo nustatyti savo „iPhone“ nustatymuose. Besireklamuojančios įmonės taip pat naudoja įrenginių arba reklamos ID, kad galėtų sekti, kaip naudojiesi programėle, stebėti rodomų skelbimų skaičių, įvertinti skelbimų veiksmingumą ir rodyti tave dominančius reklaminius skelbimus. Analizę atliekančios įmonės naudoja įrenginių ID, kad galėtų sekti informaciją apie programėlės naudojimą.

Informacija, kurią renka trečiosios šalys reklamos tikslais. Galime leisti paslaugų teikėjams, reklamos įmonėms ir skelbimų tinklams bei kitoms trečiosioms šalims rodyti reklaminius skelbimus mūsų Paslaugoje ir kitur. Šios įmonės gali naudoti tokias stebėjimo technologijas kaip slapukai ar žiniatinklio indikatoriai, kad surinktų informaciją apie naudotojus, kurie žiūri jų skelbimus ar sąveikauja su jais. Mes neteikiame jokios neužmaskuotos ar neužslaptintos asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Kai kurios iš šių trečiųjų šalių reklamos bendrovių gali būti reklamos tinklai, priklausantys Tinklinės reklamos iniciatyvai, siūlančiai vienoje vietoje atsisakyti įmonių narių reklamos (www.networkadvertising.org). Atsisakius reklamos, matomų skelbimų skaičius nesumažės. Jei nori atsisakyti slapukų, kuriuos gali nustatyti trečiųjų šalių duomenys ar reklamos partneriai, eik į http://www.aboutads.info/choices/.

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

Bendrai Apie tave surinką informaciją galime naudoti siekdami:

pristatyti ir tobulinti savo produktus ir paslaugas bei valdyti savo verslą;

valdyti tavo paskyrą ir teikti tau klientų aptarnavimo paslaugas;

atlikti tyrimus ir analizę apie tai, kaip naudoji arba domiesi mūsų ar kitų produktais, paslaugomis ar turiniu;

susisiekti su tavimi el. paštu, paštu, telefonu, ir (arba) mobiliuoju prietaisu dėl mūsų ar kitų trečiųjų šalių produktų ar paslaugų, kurie, mūsų manymu, gali tave dominti;

kurti, rodyti ir sekti tavo interesams pritaikytą turinį ir reklamą mūsų Paslaugos ir kitose svetainėse, įskaitant mūsų skelbimų teikimą tau besilankant kitose svetainėse;

atlikti svetainės ar mobiliųjų programėlių analizę;

patikrinti tavo tinkamumą ir pristatyti konkursų ir loterijų prizus;

įgyvendinti ar pasinaudoti bet kuriomis mūsų Naudojimo sąlygose numatytomis teisėmis; ir

vykdyti funkcijas ar paslaugas, kaip tau kitu būdu buvo nurodyta informacijos rinkimo metu.

Kandidatai į darbo vietą. Jei tavo Asmeninė informacija pateikiama kandidatuojant į pareigas mūsų įmonėje, informacija bus naudojama tik svarstant tavo prašymą ir atsižvelgiant į jį. Mes galime saugoti tavo Asmeninę informaciją, bet tik tam, kad apsvarstytume tavo prašymą dėl esamų ar galimų būsimų pareigų. Šia informacija, kurią gali sudaryti tavo vardas ir pavardė, kontaktinė informacija, ankstesnis išsilavinimas ir darbo patirtis bei kita informacija, galime pasidalyti su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kuriuos samdome rinkti, išlaikyti ir analizuoti kandidatų į darbo vietas paraiškas.

Bet kokiomis aplinkybėmis galime šias funkcijas atlikti tiesiogiai arba pasitelkti trečiosios šalies paslaugų teikėją, kad atliktų jas mūsų vardu. Jie bus įpareigoti naudoti tavo asmeninę informaciją tik tam, kad teiktų paslaugas mums. Be to, jei prie mūsų Paslaugos prisijungsi iš trečiųjų šalių socialinių platformų, pavyzdžiui, „Facebook“, galime dalytis neasmenine informacija su ta platforma tiek, kiek leidžia tavo sutartis su ja ir jos privatumo nustatymai.

Su kuo mes dalijamės tavo informacija

Informacija, kuria dalijamasi su kitais naudotojais. Tau užsiregistravus TINDER naudotoju, tavo TINDER profilis bus matomas kitiems Paslaugos naudotojams. Kiti naudotojai (TINDER siūlomų bendro naudojimo funkcijų atveju tai asmenys ar programėlės, kuriuos TINDER naudotojas gali bendrinti su tavimi) galės peržiūrėti informaciją, kurią mums pateikei tiesiogiai arba per „Facebook“, pavyzdžiui, tavo „Facebook“ nuotraukas, visas papildomai įkeltas nuotraukas, tavo vardą, amžių, apytikslį atstumą myliomis, asmeninį aprašymą ir su tavo profilį žiūrinčiu asmeniu bendrą informaciją, pavyzdžiui, informaciją apie bendrus „Facebook“ draugus ir mėgstamus dalykus. Jei perbrauksi tam tikro asmens profilį dešinėn arba paspausi balsavimo mygtuką „Taip“, galėsi pabendrauti su tuo asmeniu, jei jis (ji) perbrauks tavo profilį dešinėn arba paspaus balsavimo mygtuką „Taip“, t. y. kai patiksite vienas kitam. Jei kalbėsiesi su savo simpatija, be abejo, tavo simpatija matys pokalbio turinį.

Asmeninė informacija. Mes neperduodame tavo asmeninės informacijos kitiems, išskyrus atvejus, nurodytus šioje Privatumo politikoje arba kai informuojame tave ir suteikiame galimybę atsisakyti, kad nebūtų dalijamasi tavo asmenine informacija. Galime dalytis asmenine informacija su:

Paslaugų teikėjais. Galime dalytis informacija, įskaitant asmeninę ir finansinę informaciją, su trečiosiomis šalimis, kurios mūsų vardu teikia tam tikras paslaugas. Šios paslaugos gali apimti užsakymų vykdymą, klientų aptarnavimo ir rinkodaros pagalbos teikimą, verslo ir pardavimų analizės atlikimą, reklaminių skelbimų stebėjimą ir analizę, narių atrankas, mūsų Paslaugos funkcionalumo palaikymą, konkursų, loterijų, apklausų vykdymą bei kitas mūsų Paslaugoje siūlomas funkcijas. Šie paslaugų teikėjai gali turėti prieigą prie asmeninės informacijos, reikalingos jų funkcijoms atlikti, tačiau jiems neleidžiama dalytis ar naudoti tokios informacijos jokiems kitiems tikslams;

Kitomis „Match Group“ grupės įmonėmis. „Match Group“ įmonės – tai internetinės pažinčių svetainės ir programėlės „Match.com“, „OkCupid“, „OurTime.com“, „BlackPeopleMeet.com“, „Twoo“, „Meetic“, POF, „LoveScout24“, „ParPerfeito“ ir kt. Gavę tavo sutikimą, kai to reikalaujama pagal galiojančius įstatymus, galime dalytis mūsų surinkta informacija su kitomis „Match Group“ įmonėmis, įskaitant tavo profilį ir tokią asmeninę informaciją kaip tavo vardas, kontaktinė informacija, nuotraukos, pomėgiai, veikla ir operacijos, susijusios su mūsų Paslauga.

Kitais atvejais. Galime atskleisti tavo informaciją, įskaitant asmeninę, toliau nurodytais atvejais:

Atsakydami į teismo šaukimą ar panašią tyrimo užklausą, teismo sprendimą arba teisėsaugos ar kitos vyriausybinės institucijos prašymą bendradarbiauti; nustatydami ar įgyvendindami savo teisėtas teises; gindamiesi nuo teisinių ieškinių; arba kitais įstatymų numatytais atvejais. Tokiais atvejais galime pareikšti arba atsisakyti teisinių prieštaravimų ar mūsų turimų teisių.

Kai manome, kad informacijos atskleidimas yra tinkamas, siekiant ištirti, užkirsti kelią ar imtis kitų veiksmų dėl neteisėtos veiklos, įtariamo sukčiavimo ar kitokių nusižengimų; siekdami apsaugoti ir ginti mūsų įmonės, naudotojų, darbuotojų ar kitų asmenų teises, nuosavybę ar saugumą; siekdami laikytis galiojančių įstatymų ar bendradarbiauti su teisėsauga; o taip pat siekdami įgyvendinti savo Naudojimo sąlygas ar kitus susitarimus bei politiką.

Vykstant svarbiam įmonės sandoriui, pavyzdžiui, parduodant, atskiriant, susijungiant ar konsoliduojant mūsų įmonę arba parduodant jos turtą, taip pat mažai tikėtinu bankroto atveju.

Apibendrinta ir (arba) neasmeninė informacija. Galime naudoti ir dalytis neasmenine informacija, kurią renkame esant bet kuriai iš anksčiau nurodytų aplinkybių. Taip pat galime dalytis ja su kitomis „Match Group“ įmonėmis ir trečiosiomis šalimis, siekdami sukurti ir pateikti tikslinę reklamą mūsų Paslaugoje ir trečiųjų šalių tinklalapiuose ar programėlėse bei analizuoti ir pateikti ataskaitas apie tavo matomą reklamą. Galime derinti sukauptą neasmeninę informaciją su iš kitų šaltinių surinkta papildoma neasmenine informacija. Taip pat galime dalytis apibendrinta neasmenine informacija ar asmenine informacija, pateikta pakeista, žmonėms nesuprantama forma, su trečiosiomis šalimis, įskaitant patarėjus, reklamuotojus ir investuotojus, siekiant atlikti bendrą verslo analizę ir įgyvendinti reklamos, rinkodaros ir kitus verslo tikslus. Pavyzdžiui, galime pasitelkti duomenų teikėją, kuris rinktų tavo internetinio žurnalo duomenis (įskaitant IP adresą ir informaciją apie tavo naršyklę ar operacinę sistemą) arba patalpintų ar atpažintų unikalų slapuką tavo naršyklėje, kad gautum tau pritaikytus skelbimus ar turinį. Slapukai gali atskleisti anonimiškus demografinius ar kitus duomenis, susietus su duomenimis, kuriuos savo noru mums pateikei (pvz., tavo el. pašto adresą), kuriais galime dalytis su duomenų teikėju tik pakeista, žmonėms nesuprantama forma. Anksčiau nurodytais tikslais taip pat galime pasidalyti tavo geografinės padėties informacija anonimiška forma su „Match Group“ įmonėmis ir trečiosiomis šalimis. Jei pageidauji atsisakyti savo geografinės padėties informacijos perdavimo, prašome daugiau nenaudoti TINDER programėlės.

Funkcijos „Nesekti“ atskleidimas

Funkcija „Nesekti“ (angl. Do Not Track (DNT)) yra privatumo nuostata, kurią naudotojai gali nustatyti savo interneto naršyklėse. DNT – tai būdas, kuriuo naudotojai gali pranešti svetainėms ir paslaugoms, kad jie nenori, jog ilgainiui būtų renkama tam tikra informacija apie jų apsilankymus tinklalapiuose per svetaines ar internetines paslaugas. Kadangi esame įsipareigoję suteikti tau pasirinkimą dėl mūsų renkamos informacijos, pirmiau pateikiame atsisakymo nuorodas. Vis dėlto mes neatpažįstame jokių DNT signalų ir neatsakome į juos, nes interneto specialistai vis dar siekia tiksliai apibrėžti, ką reiškia DNT, ką reiškia laikytis DNT, ir koks yra bendras požiūris į reagavimą į DNT.

Trečiųjų šalių internetinės svetainės

Mūsų Paslaugoje yra daugybė vietų, kur galima spustelėti nuorodą ir patekti į kitas svetaines, kuriose netaikoma ši Privatumo politika. Pavyzdžiui, jei spustelėsi skelbimą mūsų Paslaugoje, būsi nukreiptas (-a) į mūsų nekontroliuojamą svetainę. Šios trečiųjų šalių svetainės gali savarankiškai prašyti ir rinkti iš tavęs informaciją, įskaitant asmeninę informaciją, ir kai kuriais atvejais pateikti mums informacijos apie tavo veiklą tose svetainėse. Rekomenduojame pasidomėti visų lankomų trečiųjų šalių svetainių privatumo nuostatomis spustelėjus privatumo nuorodą, kuri paprastai yra lankomo tinklalapio apačioje.

Kaip galima pasiekti ir koreguoti savo informaciją

Jei turi TINDER paskyrą, tuomet gali peržiūrėti ir atnaujinti savo asmeninę informaciją Paslaugoje, prisijungęs (-usi) prie paskyros ir atidaręs (-usi) nustatymus. Pagal taikomus privatumo įstatymus tau gali būti suteikiama teisė pasiekti ir (arba) reikalauti ištaisyti klaidas ar praleidimus tavo asmeninėje informacijoje, kurią mes saugome ar valdome. Mūsų privatumo pareigūnas tau padės pateikti prieigos prie duomenų prašymą.

Į prašymus atsakysime per pagal galiojančius privatumo įstatymus leidžiamą laikotarpį ir stengsimės, kad atsakymas būtų kuo tikslesnis ir išsamesnis. Visi asmeninės informacijos pataisymai bus nedelsiant išsiųsti visoms organizacijoms, kurioms ji buvo atskleista.

Tam tikromis išskirtinėmis aplinkybėmis, gali būtu kad negalėsime suteikti prieigos prie tam tikros mūsų turimos asmeninės informacijos. Saugumo sumetimais privatumo pareigūnas gali pasiekti ir taisyti ne visą asmeninę informaciją. Jei negalime suteikti prieigos ar ištaisyti informacijos, per 30 dienų raštu informuosime prašymą pateikusį asmenį apie atsisakymo priežastis.

Duomenų laikymas

Tavo informaciją saugosime tik tol, kol mums jos reikės teisėtiems verslo tikslams ir kaip nustatyta pagal taikytinus teisinius reikalavimus. Tau uždarius savo paskyrą, laikysime tam tikrus duomenis analitiniais tikslais ir įrašų tvarkymo vientisumui užtikrinti, taip pat siekdami užkirsti kelią sukčiavimui, įgyvendinti savo Naudojimo sąlygas, imtis būtinų veiksmų, kad apsaugotume mūsų Paslaugos ar naudotojų vientisumą, arba imtis kitų įstatymų leidžiamų veiksmų. Be to, jei tam tikra informacija jau buvo pateikta trečiosioms šalims, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje, tos informacijos laikymui bus taikoma tų trečiųjų šalių politika.

Tavo parinktys dėl tavo informacijos rinkimo ir naudojimo

Gali pasirinkti neteikti mums tam tikros informacijos, tačiau dėl to negalėsi naudotis tam tikromis mūsų Paslaugos funkcijomis, nes tokios informacijos gali prireikti tam, kad galėtum prisiregistruoti kaip naudotojas, pirkti produktus ar paslaugas, dalyvauti konkursuose, akcijose, apklausose ar loterijose, užduoti klausimų arba inicijuoti kitus sandorius.

Per mūsų Paslaugą taip pat gali būti siunčiami pranešimai į tavo telefoną ar mobilųjį įrenginį. Šiuos pranešimus galima išjungti programėlės nustatymuose arba pakeitus mobiliojo įrenginio nustatymus.

Taip pat gali valdyti slapukų renkamą informaciją. Gali ištrinti arba atsisakyti slapukų savo naršyklės nustatymuose. Nurodymus gausi daugelio naršyklių įrankių juostoje spustelėjęs (-usi) „Pagalba“.

Kaip saugome tavo asmeninę informaciją

Imamės saugumo priemonių, kad apsaugotume tavo asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos ir atskleidimo. Tačiau jokia sistema nėra visiškai saugi. Todėl, nors ir imamės priemonių tavo informacijai apsaugoti, neprižadame ir tau nereikėtų tikėtis, kad tavo asmeninė informacija, pokalbiai ar kitas bendravimas visada išliks saugūs. Patys naudotojai taip pat turėtų pasirūpinti tuo, kaip tvarko ir atskleidžia savo asmeninę informaciją, bei vengti siųsti asmeninę informaciją per neapsaugotus el. laiškus. Informacijos apie tai, kaip apsisaugoti nuo tapatybės vagystės, ieškok Federalinės prekybos komisijos tinklalapyje adresu http://www.ftc.gov/bcp/menus/consumer/data.shtm.

Sutinki, kad susisiektume su tavimi elektroniniu būdu tokiais saugumo, privatumo ir administraciniais klausimais kaip saugumo pažeidimai. Įvykus saugumo pažeidimui, galime paskelbti pranešimą mūsų Paslaugoje. Taip pat galime atsiųsti tau el. laišką mums nurodytu el. pašto adresu. Tu gali turėti įstatyminę teisę gauti šį pranešimą raštu. Jei nori gauti nemokamą rašytinį pranešimą apie saugumo pažeidimą (arba atšaukti savo sutikimą, kad daugiau negautum elektroninių pranešimų), pranešk mums adresu privacy@gotinder.com.

Informacija, kurią pateiki apie save naudodamasis (-i) mūsų Paslauga

Mūsų Paslaugoje yra sričių, kuriose galima skelbti informaciją apie save ir kitus bei bendrauti su kitais. Tokias publikacijas reglamentuoja mūsų Naudojimo sąlygos. Be to, kiekvieną kartą savanoriškai atskleidus asmeninę informaciją viešai žiūrimuose puslapiuose, ta informacija bus prieinama viešai ir ją galės rinkti bei naudoti kiti. Pavyzdžiui, jei paskelbsi savo el. pašto adresą, gali sulaukti nepageidaujamų pranešimų. Mes negalime kontroliuoti, kas skaito tavo publikacijas ar ką kiti naudotojai gali daryti su tavo savanoriškai paskelbta informacija, todėl raginame su savo asmenine informacija elgtis atsargiai ir apdairiai. Išskyrus atvejus, kai to reikalaujama teismo nutartyje ar kitomis panašiomis teisinėmis priemonėmis, tavo kitiems naudotojams per mūsų Paslaugą siunčiamos žinutės bus prieinamos tik Paslaugoje, nebent tu aiškiai reikalautum savo pranešimų kopijos pagal taikomus įstatymus. Jei pageidauji gauti visų iš kitų naudotojų per mūsų Paslaugų gautų pranešimų kopijų, pirmiausia turi gauti jų išankstinį rašytinį sutikimą, o tada jie turi susisiekti su mūsų privatumo pareigūnu, kad pateiktų išankstinį rašytinį sutikimą.

Vaikų privatumas

Nors mūsų Paslauga yra skirta plačiajai visuomenei, neleidžiame ja naudotis jaunesniems nei 18 metų amžiaus asmenims. Sąmoningai nerenkame, nelaikome ir nenaudojame asmeninės informacijos iš vaikų iki 18 metų.

Tolesnis perdavimas ir sutikimas tvarkyti tarptautiniu mastu

Esame auganti bendrovė, kurios naudotojų ir operacijų yra įvairiose šalyse, įskaitant Europos Sąjungą. Sukūrėme duomenų tvarkymo praktiką, skirtą užtikrinti, kad informacija būtų tinkamai apsaugota, tačiau ne visada galime žinoti, iš kur galima prieiti prie asmeninės informacijos ar ją apdoroti. Nors pirminiai mūsų duomenų centrai įsikūrę JAV, galime perduoti asmeninę ar kitą informaciją savo biurams už JAV ribų. Be to, galime samdyti kitas įmones ir asmenis, kurie atliktų funkcijas mūsų vardu. Jei atskleisime asmeninę informaciją trečiajai šaliai ar ne JAV esantiems mūsų darbuotojams, sieksime užtikrinti, kad visa jiems pateikta informacija būtų tinkamai apsaugota laikantis šios Privatumo politikos bei taikomų privatumo įstatymų reikalavimų.

Jei jungiesi prie platformos iš Europos Sąjungos ar kitų regionų, kuriuose galioja duomenų rinkimą ir naudojimą reglamentuojantys įstatymai, atkreipk dėmesį, kad sutinki, kad TINDER perduotų tavo asmens duomenis, įskaitant neskelbtinus, iš tavo regiono į šalis, kuriose nėra duomenų apsaugos įstatymų, užtikrinančių tokį patį apsaugos lygį, koks galioja Europos ekonominės erdvės šalyse ir JAV. Pateikdamas (-a) savo asmeninę informaciją, sutinki su bet kokiu perdavimu ir tvarkymu pagal šią Politiką.

Trečiosioms šalims nesuteikiamos teisės

Ši Privatumo politika nesuteikia teisių trečiosioms šalims ir nereikalauja atskleisti jokios asmeninės informacijos, susijusios su svetainės naudotojais.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais atnaujinsime šią Privatumo politiką, kad pritaikytume ją prie įstatymų pakeitimų, duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, mūsų Paslaugos funkcijų ar technologinės pažangos. Paskelbę šios Privatumo politikos pakeitimus, peržiūrėsime šios Privatumo politikos viršuje nurodytą paskutinio atnaujinimo datą, kuri bus paskelbta Paslaugos nustatymų skiltyje ir taip pat svetainėje „gotinder.com“. Turėtum periodiškai tikrinti, ar nėra naujesnės versijos, kuri bus taikoma TINDER. Jei atliksime esminių pakeitimų šioje Privatumo politikoje, apie juos iš anksto tau pranešime tinkamomis priemonėmis, pavyzdžiui, pranešimais per pačią Paslaugą arba el. paštu. Prašome atidžiai peržiūrėti pakeitimus. Jei toliau naudosiesi Paslaugomis, paskelbus šios politikos pakeitimus, reikš, kad sutinki su šiais pakeitimais ir jų laikysiesi. Jei su tokiais pakeitimais nesutinki, gali ištrinti paskyrą vykdydamas (-a) instrukcijas, pateiktas nustatymų skiltyje.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turi klausimų apie šią Privatumo politiką, gali susisiekti su mumis el. paštu arba įprastu paštu tokiu adresu:

Privatumo pareigūnas
„Match Group, LLC“
8750 North Central Expressway, Suite 1400
Dallas, TX 75231
privacyinquiries@gotinder.com