Tinder Konfidencialitātes politika

Pēdējoreiz atjaunināta: 26.10.2017.

Uzņēmums Match Group, LLC (“Tinder”, “mēs” un “mums”) respektē savu lietotāju (“jūsu”) konfidencialitāti un ir izstrādājis šo Konfidencialitātes politiku, lai apliecinātu apņemšanos aizsargāt jūsu konfidencialitāti. Šajā Konfidencialitātes politikā aprakstīta informācija, kuru mēs apkopojam, kā šo informāciju var izmantot, ar ko tā var tikt koplietota, kā arī jūsu izvēle attiecībā uz šādiem lietojumiem un izpaušanu. Mēs aicinām jūs uzmanīgi izlasīt šo Konfidencialitātes politiku, ja izmantojat mūsu lietotni vai pakalpojumus vai veicat darījumus ar mums. Izmantojot mūsu vietni, lietotni vai citus tiešsaistes pakalpojumus (mūsu “Pakalpojums”), jūs piekrītat šajā Konfidencialitātes politikā aprakstītajai praksei.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu konfidencialitātes praksi, šīs Konfidencialitātes politikas beigās skatiet informāciju par to, kā sazināties ar mums.

Informācija, kuru mēs apkopojam par jums

Kopumā. Mēs varam apkopot Personisko informāciju, ieskaitot Sensitīvus datus, un citu informāciju. “Personiskā informācija” ir individuāli identificējama informācija, kas ļautu mums noteikt konkrētas dzīvas personas faktisko identitāti un sazināties ar to. Sensitīvajos datos ietilpst informācija, komentāri vai saturs (piemēram, fotogrāfijas, video, profils, dzīvesveids), kuru jūs pēc izvēles sniedzat un kas var atklāt jūsu etnisko izcelsmi, tautību, reliģiju un/vai seksuālo orientāciju. Sniedzot mums Sensitīvus datus, jūs piekrītat Sensitīvo datu apkopošanai, lietošanai un izpaušanai saskaņā ar piemērojamiem konfidencialitātes likumiem. Mēs ar jūsu piekrišanu varam apkopot arī jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju. Mēs varam apkopot šo informāciju, izmantojot vietni, mobilo lietotni vai citus tiešsaistes pakalpojumus. Izmantojot Pakalpojumu, jūs pilnvarojat mūs apkopot, parsēt un saglabāt datus, kas saistīti ar Pakalpojuma sniegšanu. Kad iesniedzat personisko informāciju ar mūsu Pakalpojuma starpniecību, šī informācija var tikt nosūtīta uz serveriem, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un citās pasaules valstīs.

Jūsu sniegtā informācija. Lai jūs varētu reģistrēties kā lietotājs pakalpojumā Tinder, jūs lūgs pierakstīties, izmantojot savus Facebook pieteikšanās datus. Ja jūs to darāt, jūs pilnvarojat mūs piekļūt noteiktai Facebook konta informācijai, piemēram, jūsu publiskajam Facebook profilam (atbilstoši jūsu konfidencialitātes iestatījumiem pakalpojumā Facebook), jūsu e-pasta adresei, interesēm, tas, kas jums patīk, dzimumam, dzimšanas dienai, izglītības vēsturei, attiecību interesēm, pašreizējai pilsētai, fotoattēliem, personīgajam aprakstam, draugu sarakstam, kā arī informācijai par jūsu Facebook draugiem, kuri varētu būt jūsu un citu Tinder lietotāju kopīgie draugi, kā arī šo draugu fotoattēliem. Jūs arī lūgs ļaut pakalpojumam Tinder apkopot jūsu atrašanās vietas informāciju no jūsu ierīces, kad lejupielādējat saturu vai lietojat pakalpojumu. Turklāt mēs varam apkopot un uzglabāt jebkuru personisko informāciju, kuru jūs sniedzat, izmantojot mūsu pakalpojumu vai kādā citā veidā. Tas var ietvert identificējošu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, un, ja jūs noslēdzat ar mums darījumu, finanšu informāciju. Jūs varat mums sniegt arī fotoattēlus, personīgu aprakstu un informāciju par savu dzimumu un ieteikumu preferencēm, piemēram, meklēšanas attālumu, vecuma diapazonu un dzimumu. Ja jūs tērzējat ar citiem Tinder lietotājiem, jūs mums sniedzat savu tērzēšanas saturu, un, ja jūs sazināties ar mums ar jautājumu par klientu apkalpošanu vai citu pieprasījumu, jūs sniedzat mums šīs saziņas saturu.

Informācija no citiem avotiem. Pakalpojums Tinder ir daļa no The Match Group uzņēmumu saimes, kurā šīs politikas datumā ir iekļautas vietnes un lietotnes, piemēram, OurTime.com, BlackPeopleMeet.com, OkCupid, Twoo, POF, Meetic, LoveScout24, Match un ParPerfeito. Mēs no citiem Match uzņēmumiem, biznesa partneriem un citām trešajām pusēm varam iegūt gan personisku, gan vispārīgu informāciju par jums.

Tehnoloģiju izmantošana informācijas apkopošanai. Mēs izmantojam dažādas tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju no jūsu ierīces un par jūsu darbībām mūsu Pakalpojumā.

Automātiski apkopotā informācija. Mēs automātiski apkopojam informāciju no jūsu pārlūka vai ierīces, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu. Šāda informācija var būt jūsu IP adrese, ierīces ID un tips, jūsu pārlūka tips un valoda, ierīces operētājsistēma, piekļuves laiks, mobilās ierīces ģeogrāfiskā atrašanās vieta laikā, kad mūsu lietotne aktīvi darbojas, un vietne, no kuras tikāt pārvirzīts.

Sīkfaili; sīkfailu un līdzīgu datu izmantošana. Kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu, mēs varam jūsu ierīcei piešķirt vienu vai vairākus sīkfailus vai citas tehnoloģijas, kas atvieglo personalizēšanu, lai atvieglotu piekļuvi mūsu Pakalpojumam un personalizētu veidu, kādā to lietojat. Izmantojot sīkfailu, mēs varam arī automātiski apkopot informāciju par jūsu darbībām mūsu Pakalpojumā, piemēram, apmeklētajām lapām, apmeklējumu laiku un datumu un noklikšķinātajām saitēm. Ja mēs reklamējamies, mēs (vai trešās puses) varam izmantot noteiktus mūsu Pakalpojumā apkopotus datus, lai jums parādītu Tinder reklāmas citās vietnēs vai lietotnēs.

Pikseļu tagi. Mēs ieguļam pikseļu tagus (tos sauc arī par tīmekļa bāksignāliem vai skaidriem GIF attēliem) tīmekļa lapās, reklāmās un e-pastos. Šīs niecīgās, neredzamās grafikas izmanto, lai piekļūtu sīkfailiem un izsekotu lietotāju aktivitātes (piemēram, lapas skatīšanas reižu skaitu). Mēs izmantojam pikseļu tagus, lai novērtētu savu funkciju un pakalpojumu popularitāti. Reklāmas uzņēmumi izmanto arī pikseļu tagus, lai noteiktu parādīto reklāmu skaitu un to veiktspēju (piemēram, cik cilvēku noklikšķināja uz reklāmas).

Mobilās ierīces ID. Ja izmantojat mūsu lietotni, sīkfailu vietā mēs lietojam mobilo ierīču ID (unikālais identifikators, ko ierīcei piešķīris ražotājs) vai reklāmas ID (operētājsistēmai iOS 6 un jaunākām versijām), lai jūs atpazītu. Mēs to darām, lai saglabātu jūsu preferences un izsekotu mūsu lietotnes izmantošanai. Atšķirībā no sīkfailiem ierīces ID nevar izdzēst, bet reklamēšanas ID var atiestatīt iPhone iestatījumos. Reklāmas uzņēmumi izmanto arī ierīces ID vai reklamēšanas ID, lai izsekotu jūsu lietotnes lietojumam, izsekotu parādīto reklāmu skaitam, novērtētu reklāmas veiktspēju un rādītu jums atbilstošas reklāmas. Analīzes uzņēmumi izmanto ierīces ID, lai izsekotu informāciju par lietotņu izmantošanu.

Informācija, kuru reklāmas nolūkos apkopojušas trešās puses. Mēs varam ļaut pakalpojumu sniedzējiem, reklāmas uzņēmumiem un reklāmas tīkliem, kā arī citām trešajām pusēm rādīt reklāmas mūsu Pakalpojumā un citur. Šie uzņēmumi var izmantot izsekošanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus vai tīmekļa bāksignālus, lai apkopotu informāciju par lietotājiem, kuri skata viņu reklāmas vai ar tām mijiedarbojas. Mēs nesniedzam nekādu personisko informāciju, kas nav maskēta vai aizsegta, trešajām pusēm. Daži no šiem trešo personu reklāmas uzņēmumiem, iespējams, ir reklāmas tīkli, kas ir Tīkla reklāmas iniciatīvas dalībnieki. Šī iniciatīva piedāvā centralizētu punktu, kurā var atteikties no iekļaušanas tās dalībnieku reklāmu mērķauditorijā (www.networkadvertising.org). Atteikšanās dēļ jūs neredzēsiet mazāk reklāmu. Lai atteiktos no sīkfailiem, kurus var iestatīt trešo personu datu vai reklāmas partneri, dodieties uz vietni http://www.aboutads.info/choices/.

Kā mēs izmantojam apkopoto informāciju

Kopumā. Mēs varam izmantot par jums apkopoto informāciju, lai:

nodrošinātu un uzlabotu savus produktus un pakalpojumus, kā arī pārvaldītu savu uzņēmējdarbību;

pārvaldītu jūsu kontu un sniegtu jums klientu atbalstu;

pētītu un analizētu, kā jūs izmantojat mūsu vai citus produktus, pakalpojumus vai saturu vai par tiem interesējaties;

sazinātos ar jums pa e-pastu, pastu, tālruni un/vai mobilajās ierīcēs saistībā ar mūsu vai citu trešo pušu produktiem vai pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt;

izstrādātu, parādītu un izsekotu jūsu interesēm pielāgotu saturu un reklāmas mūsu Pakalpojumā un citās vietnēs, tostarp rādot jums mūsu reklāmas, kad apmeklējat citas vietnes;

analizētu vietnes vai mobilās lietotnes;

pārbaudītu jūsu tiesības saņemt balvas saistībā ar konkursiem un totalizatoriem un lai tās pasniegtu;

īstenotu vai izmantotu jebkādas mūsu Lietošanas noteikumos minētās tiesības; un

veiktu funkcijas vai nodrošinātu pakalpojumus, kas jums tika izskaidroti apkopošanas laikā.

Darba pretendenti. Ja jūs iesniegsiet savu personisko informāciju, piesakoties uz amatu mūsu uzņēmumā, šī informācija tiks izmantota tikai saistībā ar jūsu pieteikuma izskatīšanu un pasākumiem saistībā ar to. Mēs varam saglabāt jūsu personisko informāciju, taču tikai tāpēc, lai izskatītu jūsu pieteikumu saistībā ar pašreizējām vai nākotnē pieejamām darba vakancēm. Šī informācija, kas var ietvert jūsu vārdu un kontaktinformāciju, iepriekšējo izglītību un pieredzi, kā arī citu jūsu sniegto informāciju, var tikt kopīgota ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs nolīgām, lai apkopotu, uzturētu un analizētu kandidātu iesniegumus saistībā ar darba sludinājumiem.

Jebkurā gadījumā mēs šīs funkcijas varam veikt tieši vai izmantot trešās puses piegādātāju, kas šīs funkcijas veiks mūsu vārdā un kuram būs pienākums izmantot jūsu personisko informāciju tikai mums sniegto pakalpojumu ietvaros. Turklāt, ja jūs piekļūstat mūsu Pakalpojumam no trešās puses sociālajiem tīkliem, piemēram, Facebook, mēs varam kopīgot vispārīgu informāciju ar šo platformu, ciktāl to atļauj jūsu vienošanās ar to un tās konfidencialitātes iestatījumi.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu infomāciju

Informācija, kas tiek kopīgota ar citiem lietotājiem. Kad reģistrēsieties kā pakalpojuma Tinder lietotājs, jūsu Tinder profilu varēs redzēt citi Pakalpojuma lietotāji. Citi lietotāji (un ja pakalpojumā Tinder ir pieejamas koplietošanas funkcijas, personas vai lietotnes, ar kurām Tinder lietotājs var izvēlēties ar jums ko kopīgot) varēs skatīt informāciju, kuru esat mums sniedzis tieši vai caur pakalpojumu Facebook, piemēram, jūsu Facebook fotoattēlus, visus augšupielādētos papildu fotoattēlus, jūsu vārdu, vecumu, aptuveno kilometru skaitu no savas atrašanās vietas, personīgo aprakstu un informāciju, kas jums ir kopīga ar personu, kura skata jūsu profilu, piemēram, kopīgus Facebook draugus un atzīmes "Patīk". Ja jūs sviedīsiet pa labi vai izmantosiet balsošanas pogas, lai personai pateiktu “jā”, varēsiet tērzēt ar šo personu, ja tā sviedīs pa labi vai izmantos balsošanas pogas, lai pateiktu jums “jā”, piemēram, kad jums ir “saderība”. Ja tērzējat ar personu, ar kuru jums ir saderība, protams, šī persona redzēs jūsu tērzēšanas saturu.

Personiskā informācija. Mēs nekopīgojam jūsu personisko informāciju ar citiem, izņemot gadījumus, kas norādīti šajā Konfidencialitātes politikā vai kad mēs jūs informējam un sniedzam jums iespēju atteikties no jūsu personīgās informācijas kopīgošanas. Mēs varam kopīgot personisko informāciju ar:

Pakalpojumu sniedzējiem. Mēs varam kopīgot informāciju, tostarp personisko un finanšu informāciju, ar trešajām personām, kuras mūsu vārdā sniedz noteiktus pakalpojumus. Šo pakalpojumu klāstā var būt pasūtījumu izpilde, klientu apkalpošanas un mārketinga palīdzības sniegšana, uzņēmējdarbības un pārdošanas analīzes veikšana, reklāmu izsekošana un analītika, dalībnieku atlase, atbalsts mūsu Pakalpojuma funkcionalitātes nodrošināšanā un atbalsts konkursiem, totalizatoriem, aptaujām un citām mūsu Pakalpojumā piedāvātajām iespējām. Šie pakalpojumu sniedzēji, iespējams, var piekļūt personiskai informācijai, kas nepieciešama viņu funkciju veikšanai, bet viņiem nav atļauts šo informāciju kopīgot vai izmantot citiem mērķiem.

Ar citiem Match Group uzņēmumiem. Match Group uzņēmumos ietilpst tiešsaistes iepazīšanās vietnes un lietotnes Match.com, OkCupid, OurTime.com, BlackPeopleMeet.com, Twoo, Meetic, POF, LoveScout24, ParPerfeito un citi. Mēs varam kopīgot mūsu apkopoto informāciju, tostarp jūsu profilu, jūsu personisko informāciju (piemēram, jūsu vārdu un kontaktinformāciju), fotoattēlus, intereses, aktivitātes un mūsu Pakalpojumā veiktos darījumus, ar citiem Match Group uzņēmumiem, ja jūs tam piekritāt un ja jūsu piekrišanu prasa piemērojamie likumi.

Citas situācijas. Mēs varam atklāt jūsu informāciju, ieskaitot personisko informāciju:

Lai atbildētu uz tiesas pavēsti vai līdzīgu izmeklēšanas pieprasījumu, tiesas lēmumu vai tiesībaizsardzības vai citas valdības iestādes lūgumu pēc sadarbības; lai noteiktu vai izmantotu savas likumīgās tiesības; lai aizstāvētos pret juridiskām prasībām; vai citās likumā noteiktās situācijās. Šādos gadījumos mēs varam izvirzīt visus mums pieejamos tiesiskos iebildumus vai tiesības vai atteikties no tiem.

Ja mēs uzskatām, ka informācijas izpaušana ir atbilstoša centieniem veikt izmeklēšanu, novērst nelikumīgas darbības, iespējamu krāpšanu vai citus pārkāpumus vai veikt citas darbības to saistībā; aizsargāt un aizstāvēt mūsu uzņēmuma, mūsu lietotāju, darbinieku vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību; ievērot piemērojamos likumus vai sadarboties ar tiesībsargājošām iestādēm; vai lai izpildītu mūsu Lietošanas noteikumus vai citus līgumus vai politikas.

Saistībā ar būtisku korporatīvu darījumu, piemēram, mūsu uzņēmuma pārdošanu, atsavināšanu, apvienošanu, konsolidāciju vai aktīvu pārdošanu vai mazticamā bankrota gadījumā.

Apkopota un/vai vispārīga informācija. Mēs varam izmantot un kopīgot vispārīgu informāciju, kas ir apkopota jebkuros no iepriekš minētajiem apstākļiem. Mēs varam to kopīgot ar citiem Match Group uzņēmumiem un trešajām personām, lai izstrādātu un rādītu mērķētas reklāmas mūsu Pakalpojumā un trešo personu vietnēs vai lietotnēs un lai analizētu jūsu redzētās reklāmas un par tām ziņotu. Mēs varam apvienot apkopoto vispārīgo informāciju ar citu vispārīgo informāciju, kuru apkopojuši citi avoti. Mēs varam arī kopīgot apkopoto vispārīgo informāciju vai personisko informāciju sajauktā veidā, kuru cilvēks nevar izlasīt, ar trešām personām, tostarp konsultantiem, reklāmdevējiem un investoriem, lai veiktu vispārēju biznesa analīzi, reklāmu un mārketingu, vai citos uzņēmējdarbības nolūkuos Piemēram, mēs varam piesaistīt datu sniedzēju, kurš var apkopot jūsu tīmekļa žurnāla datus (tostarp IP adresi un informāciju par jūsu pārlūkprogrammu vai operētājsistēmu) vai ievietot vai atpazīt unikālu sīkfailu jūsu pārlūkprogrammā, lai jūs varētu saņemt pielāgotas reklāmas vai saturu . Sīkfaili var atspoguļot personu neidentificējošus demogrāfiskus vai citus datus, kas saistīti ar datiem, kurus jūs brīvprātīgi esat iesniedzis mums (piemēram, jūsu e-pasta adrese), kurus mēs varam kopīgot ar datu sniedzēju tikai sajauktā veidā, kas nav lasāms cilvēkiem. Mēs arī varam ar Match Group uzņēmumiem un trešajām personām kopīgot jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju neidentificējošā formā iepriekšminētajos nolūkos. Lūdzu, pārtrauciet lietotnes Tinder izmantošanu, lai atteiktos no savas ģeogrāfiskās atrašanās vietas informācijas kopīgošanas.

Paziņojums par opciju "Neizsekot"

"Neizsekot" (“DNT”) ir privātuma preference, kuru lietotāji var iestatīt savos tīmekļa pārlūkos. DNT ir veids, kā lietotāji var informēt tīmekļa vietnes un pakalpojumus, ka viņi nevēlas, lai tiktu apkopota noteikta informācija par tīmekļa lapām, ko viņi laika gaitā apmeklē dažādās vietnēs vai tiešsaistes pakalpojumos. Mēs esam apņēmušies gādāt, lai jūs varētu pieņemt jēgpilnus lēmumus par apkopoto informāciju, un tāpēc piedāvājam norādītās atteikšanās saites. Tomēr mēs neatpazīstam nekādus DNT signālus un uz tiem nereaģējam, jo interneta industrija vēl cenšas definēt, ko īsti nozīmē DNT un ko nozīmē ievērot DNT, kā arī noteikt kopēju pieeju reaģēšanai uz DNT.

Trešo pušu vietnes

Mūsu Pakalpojumā ir vairākas vietas, kurās varat noklikšķināt uz saites, lai piekļūtu citām vietnēm, kuras nedarbojas saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku. Piemēram, ja mūsu Pakalpojumā noklikšķināt uz reklāmas, jūs var novirzīt uz vietni, kuru mēs nekontrolējam. Šīs trešo personu vietnes var patstāvīgi lūgt jūs sniegt informāciju un apkopot to, tostarp personisko informāciju, un dažos gadījumos sniegt mums informāciju par jūsu darbībām šajās vietnēs. Mēs iesakām iepazīties ar visu apmeklēto trešo personu vietņu konfidencialitātes paziņojumiem, noklikšķinot uz saites “konfidencialitāte”, kas parasti atrodas jūsu apmeklētās vietnes apakšā.

Kā piekļūt savai informācijai un to labot

Ja jums ir Tinder konts, Pakalpojumā varat pārskatīt un atjaunināt savu personisko informāciju, atverot kontu un dodoties uz iestatījumiem. Piemērojamie konfidencialitātes likumi var dot jums tiesības piekļūt savai personiskajai informācijai, kas atrodas mūsu uzraudzībā vai mūsu kontrolē, un/vai pieprasīt kļūdu vai nepilnību labošanu tajā. Mūsu Konfidencialitātes daļas darbinieks jums palīdzēs jautājumos, kas saistīti ar piekļuves pieprasījumu.

Mēs atbildēsim uz pieprasījumiem visos piemērojamos konfidencialitātes likumos norādītajos termiņos un pieliksim visas pūles, lai atbildētu pēc iespējas precīzāk un pilnīgāk. Visi labojumi, kas tiks veikti personiskajā informācijā, nekavējoties tiks nosūtīti jebkurai organizācijai, kurai šī informācija tika atklāta.

Atsevišķos izņēmuma gadījumos mēs, iespējams, nevarēsim nodrošināt piekļuvi noteiktai personiskai informācijai, kas ir mūsu rīcībā. Drošības nolūkos Konfidencialitātes daļas darbinieks nevar piekļūt visai personiskajai informācijai un to labot. Ja piekļuvi vai labojumus nevar nodrošināt, mēs 30 dienu laikā rakstiski paziņosim pieteikuma iesniedzējam par atteikuma iemesliem.

Datu saglabāšana

Mēs glabājam jūsu informāciju tikai tik ilgi, cik tā ir nepieciešama likumīgiem uzņēmējdarbības nolūkiem un saskaņā ar piemērojamām likumdošanas prasībām. Ja jūs slēgsiet kontu, mēs glabāsim noteiktus datus analītiskos un lietvedības integritātes nolūkos, kā arī lai novērstu krāpšanu, izpildītu mūsu Lietošanas noteikumu prasības, veiktu darbības, kuras uzskatām par nepieciešamām, lai aizsargātu mūsu Pakalpojuma vai mūsu lietotāju integritāti, vai veiktu citas tiesību aktos atļautas darbības. Turklāt, ja noteikta informācija jau ir sniegta trešām personām, kā aprakstīts šajā Konfidencialitātes politikā, uz šīs informācijas saglabāšanu attieksies šo trešo personu politika.

Jūsu izvēle attiecībā uz jūsu informācijas apkopošanu un izmantošanu

Jūs varat izvēlēties nesniegt mums noteiktu informāciju, taču tāpēc jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktas mūsu Pakalpojuma funkcijas, jo šāda informācija var būt nepieciešama, lai jūs varētu reģistrēties kā lietotājs; iegādāties produktus vai pakalpojumus; piedalīties konkursā, akcijā, aptaujā vai totalizatorā; uzdot jautājumu; vai uzsākt citus darījumus.

Mūsu Pakalpojums var arī piegādāt paziņojumus uz jūsu tālruni vai mobilo ierīci. Šos paziņojumus varat atspējot, dodoties uz lietotnes sadaļu “Lietotnes iestatījumi” vai mainot mobilās ierīces iestatījumus.

Jūs varat arī kontrolēt sīkfailu apkopoto informāciju. Sīkfailus var izdzēst vai noraidīt, mainot pārlūka iestatījumus. Lai saņemtu norādījumus, vairumā pārlūku jānoklikšķina uz opcijas "Palīdzība".

Kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju

Mēs veicam drošības pasākumus, lai palīdzētu aizsargāt jūsu personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves un izpaušanas. Tomēr neviena sistēma nevar būt pilnīgi droša. Tāpēc, kaut arī mēs veicam pasākumus, lai nodrošinātu jūsu informācijas aizsardzību, mēs nesolām, ka jūsu personiskā informācija, tērzēšana vai cita saziņa vienmēr būs droša, un jums to nevajadzētu sagaidīt. Lietotājiem vajadzētu arī rūpēties par to, kā viņi apstrādā un izpauž savu personisko informāciju, un viņiem nevajadzētu sūtīt personisko informāciju pa nedrošu e-pastu. Lūdzu, skatiet Federālās tirdzniecības komisijas vietni http://www.ftc.gov/bcp/menus/consumer/data.shtm, lai iegūtu informāciju par to, kā aizsargāties no identitātes zādzībām.

Jūs piekrītat, ka mēs varam sazināties ar jums elektroniski par drošības, privātuma un administratīvajiem jautājumiem, piemēram, drošības pārkāpumiem. Drošības pārkāpuma gadījumā mēs varam ievietot paziņojumu Pakalpojumā. Mēs varam jums arī nosūtīt e-pastu uz e-pasta adresi, kuru mums norādījāt. Jums, iespējams, ir likumīgas tiesības saņemt šo paziņojumu rakstiski. Lai saņemtu bezmaksas rakstisku paziņojumu par drošības pārkāpumu (vai lai atsauktu piekrišanu elektroniska paziņojuma saņemšanai), lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu privacy@gotinder.com.

Informācija, kuru jūs sniedzat par sevi, izmantojot mūsu Pakalpojumu

Noteiktās vietās Pakalpojumā varat ievietot informāciju par sevi un citiem un sazināties ar citiem. Šādas ziņas reglamentē mūsu Lietošanas noteikumi. Turklāt ikreiz, kad brīvprātīgi izpaužat personisko informāciju publiski skatāmās lapās, šī informācija būs publiski pieejama un to varēs apkopot un izmantot citas personas. Piemēram, ja ievietosiet savu e-pasta adresi, iespējams, saņemsiet nevēlamus ziņojumus. Mēs nevaram kontrolēt, kas lasa jūsu ziņas vai ko citi lietotāji dara ar jūsu brīvprātīgi iesūtīto informāciju, tāpēc iesakām rīkoties ar personisko informāciju piesardzīgi un uzmanīgi. Izņemot gadījumus, kad to prasa tiesas lēmums vai cits līdzīgs tiesas process, mēs Pakalpojumā padarīsim pieejamus tikai tos ziņojumus, kurus jūs sūtāt citam lietotājam, izmantojot mūsu Pakalpojumu, ja vien jūs skaidri nepieprasāt savu ziņojumu kopiju saskaņā ar piemērojamiem likumiem. Ja vēlaties saņemt kopijas no visiem ziņojumiem, kurus saņēmāt no citiem lietotājiem, izmantojot mūsu Pakalpojumu, jums vispirms jāsaņem viņu iepriekšēja rakstiska piekrišana, un pēc tam viņiem jāsazinās ar mūsu Konfidencialitātes nodaļas darbinieku, lai sniegtu iepriekšēju rakstisku piekrišanu.

Bērnu privātums

Lai arī mūsu Pakalpojums paredzēts plašākai publikai, mēs ļaujam to izmantot tikai vismaz 18 gadus vecām personām. Mēs apzināti neapkopojam, neglabājam un neizmantojam personisko informāciju no bērniem, kas ir jaunāki par 18 gadiem.

Tālāka nosūtīšana un piekrišana starptautiskai apstrādei

Mēs esam augošs uzņēmums ar aktīvu darbību un lietotājiem vairākās valstīs, tostarp Eiropas Savienībā. Mēs esam izstrādājuši datu praksi, lai nodrošinātu informācijas atbilstošu aizsardzību, taču ne vienmēr varam zināt, kur personiskajai informācijai var piekļūt vai kur to var apstrādāt. Lai gan mūsu galvenie datu centri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, mēs varam pārsūtīt personisko informāciju vai citu informāciju uz mūsu birojiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Turklāt mēs varam nolīgt citus uzņēmumus un privātpersonas veikt funkcijas mūsu vārdā. Ja mēs izpaudīsim personisko informāciju trešai pusei vai mūsu darbiniekiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, mēs prasīsim, lai mums garantē visas izsniegtās informācijas atbilstošu aizsardzību saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku un piemērojamiem privātuma tiesību aktiem.

Ja jūs ciemojaties no Eiropas Savienības vai citiem reģioniem, kur likumi reglamentē datu apkopošanu un izmantošanu, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs atļaujat Tinder pārsūtīt jūsu personas datus, tostarp slepenus datus, no jūsu reģiona uz valstīm, kurās nav datu aizsardzības likumu, kas nodrošina tādu pašu aizsardzības pakāpi kā Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, tostarp uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Sniedzot personisko informāciju, jūs piekrītat jebkādai datu pārsūtīšanai un apstrādei saskaņā ar šo politiku.

Trešām pusēm nav tiesību

Šī Konfidencialitātes politika neparedz tiesības, kuras var realizēt trešās personas, un neprasa atklāt jebkādu ar vietnes lietotājiem saistītu personisku informāciju.

Izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā

Mēs laiku pa laikam atjaunināsim šo Konfidencialitātes politiku, lai atspoguļotu izmaiņas likumos, mūsu datu apkopošanas un lietošanas praksē, mūsu Pakalpojuma funkcijās vai tehnoloģiju sasniegumos. Kad mēs publicēsim izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā, mēs pārskatīsim "pēdējās atjaunināšanas" datumu šīs Konfidencialitātes politikas augšpusē un publicēsim to Pakalpojumu sadaļā "Iestatījumi" un arī vietnē gotinder.com, un jums regulāri jāaplūko jaunākā versija, kas ir spēkā esošā versija. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā Konfidencialitātes politikā, mēs jūs informēsim par izmaiņām, liekot lietā samērīgus līdzekļus, kuru klāstā var būt paziņojumi Pakalpojumā vai pa e-pastu. Lūdzu, uzmanīgi pārskatiet izmaiņas. Turpinot Pakalpojumu izmantošanu pēc šajā politikā veikto izmaiņu publicēšanas, jūs piekrītat šīm izmaiņām un akceptējat tās. Ja jūs nepiekrītat šādām izmaiņām, kontu var izdzēst, izpildot norādījumus sadaļā "Iestatījumi".

Kā ar mums sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai pa pastu šādi:

Privacy Officer
Match Group, LLC
8750 North Central Expressway, Suite 1400
Dallas, TX 75231
privacyinquiries@gotinder.com