המחויבות שלנו אליך

בטינדר, הפרטיות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות. הפרטיות שלך נמצאת בלב העיצוב והתכנות של השירותים והמוצרים שלמדת להכיר ולאהוב, כדי שתהיה לך אפשרות לסמוך עליהם באופן מלא ולהתמקד בבניית קשרים משמעותיים.

אנחנו מעריכים את האמון שנתת בנו כששיתפת איתנו את המידע שלך, ואנחנו מתייחסים לכך ברצינות רבה.

המחויבות שלנו לפרטיות. אנחנו מתכננים את כל המוצרים והשירותים שלנו במחשבה על פרטיותך. אנחנו עובדים בשיתוף עם מומחים מתחומים שונים, כולל משפט, אבטחה, הנדסה, עיצוב מוצר ועוד, כדי להבטיח שההחלטות שלנו מתקבלות תוך מתן כבוד מירבי לפרטיות שלך.

המחויבות שלנו לשקיפות. מכיוון שאנחנו משתמשים בהרבה מאותם השירותים המקוונים כמוך, אנחנו יודעים שמחסור במידע ושפה מסובכת מדי הם בעיות נפוצות במדיניות הפרטיות של גורמים שונים. אנחנו נוקטים בגישה הפוכה: אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לנסח את מדיניות השמירה על פרטיות שלנו ואת המסמכים הנלווים לה בשפה פשוטה. אנחנו באמת רוצים שהמשתמשים שלנו יקראו את המדיניות שלנו ויבינו את ההתנהלות שלנו בנושא פרטיות!

המחויבות שלנו לאבטחה. יש לנו צוותים שמקדישים את זמנם לשמירה על בטיחות ואבטחת הנתונים שלך. אנחנו מעדכנים את נהלי האבטחה שלנו כל הזמן ומשקיעים מאמצים בתחום האבטחה כדי לשפר את בטיחות המידע שלך.


מדיניות שמירה על פרטיות

היי, הגעת למדיניות השמירה על פרטיות של טינדר. תודה שבחרת להשקיע את הזמן שלך בקריאת המדיניות.

אנחנו מעריכים את האמון שנתת בנו כששיתפת את המידע שלך, ואנחנו מתכוונים להצדיק את האמון הזה תמיד. לכן חשוב לנו להסביר לך בשלב הראשון מהו המידע שאנחנו אוספים, למה אנחנו אוספים אותו, ומהן האפשרויות שיש לך בנוגע למידע שלך. מדיניות זו מתארת את נהלי הפרטיות שלנו בשפה פשוטה ומובנת, תוך שימוש מינימלי בלבד בשפה משפטית וטכנית.

מדיניות שמירה על פרטיות זו תקפה החל מ–17 בינואר, 2022. הגרסה הקודמת של מדיניות שמירה על פרטיות זו, שניתן למצוא כאן, תחול עד אז.

תאריך כניסה לתוקף : 17 בינואר, 2022

 1. מי אנחנו
 2. היכן חלה מדיניות השמירה על פרטיות הזו
 3. המידע שאנחנו אוספים
 4. עוגיות וטכנולוגיות איסוף נתונים דומות
 5. איך אנו משתמשים במידע
 6. איך אנו משתפים מידע
 7. העברות נתונים בינלאומיות
 8. הזכויות שלך
 9. למשך כמה זמן אנחנו מחזיקים במידע שלך
 10. פרטיותם של ילדים
 11. מועמדים לעבודה, קבלנים ונציגי ספקים
 12. שינויים במדיניות השמירה על פרטיות
 13. איך ליצור איתנו קשר

עבור צרכנים בקליפורניה

ניתן לעיין בהצהרת הפרטיות שלנו לגבי קליפורניה למידע נוסף על זכויות הפרטיות בקליפורניה.

1. מי אנחנו

אם מקום המגורים שלך הוא האזור הכלכלי האירופי, בריטניה או שווייץ, החברה האחראית על מידע שלך במסגרת מדיניות פרטיות זו (״בעלת השליטה במידע״) היא:

MTCH Technology Services Limited

Tinder

WeWork Charlemont Exchange

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Ireland

אם מקום המגורים שלך הוא יפן, החברה האחראית על המידע שלך היא:

MG Japan Services GK

4F Sumitomo Fudosan Azabu Bldg

1-4-1 Mita

Minato-ku, Tokyo 108-0073

Japan

אם מקום המגורים שלך הוא מחוץ לאזור הכלכלי האירופי, בריטניה, שווייץ או יפן, החברה האחראית על המידע שלך היא:

Match Group, LLC

‎8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

United States

2. היכן חלה מדיניות השמירה על פרטיות הזו

מדיניות השמירה על פרטיות הזו חלה על אתרים, אפליקציות, אירועים ושירותים אחרים שאנחנו מפעילים תחת המותג טינדר. למען הניסוח הפשוט של המדיניות, נתייחס במסגרתה לכל אלה כאל ה"שירותים" שלנו. וכדי שהכול יהיה ברור לגמרי, הוספנו למדיניות זו קישורים לכל השירותים הרלוונטיים.

ייתכן שלשירותים מסוימים תידרש מדיניות שמירה על פרטיות נפרדת. אם לשירות מסוים יש מדיניות שמירה על פרטיות משלו, אז המדיניות ההיא –– לא המדיניות הזו –– תקפה.

3. המידע שאנחנו אוספים

מובן שלא נוכל לעזור לך לפתח קשרים משמעותיים מבלי לקבל מידע כלשהו עליך, למשל פרטים בסיסיים בפרופיל וסוג האנשים שהיית רוצה לפגוש. אנחנו גם אוספים מידע לגבי אופן השימוש שלך בשירותים שלנו, למשל יומני גישה לשירותים האלה, כמו גם מידע מגורמי צד שלישי, למשל כאשר משתמשים נכנסים לשירותים שלנו דרך חשבונות המדיה החברתית שלהם או מעלים מידע מהרשתות החברתיות כדי להשלים את הפרופיל בטינדר. אם ברצונך לקבל עוד מידע בנושא זה, נפרט עליו יותר בהמשך.

המידע שאנחנו מקבלים ממך

זו בחירתך למסור לנו מידע מסוים בעת השימוש שלך בשירותים שלנו. מידע זה כולל:

 • בעת יצירת חשבון, יש לספק לנו לכל הפחות את מספר הטלפון ואת כתובת האימייל שלך, כמו גם כמה פרטים בסיסיים שמאפשרים לשירות שלנו לעבוד, כמו המגדר ותאריך הלידה שלך.
 • לאחר השלמת הפרופיל שלך, ניתן עדיין לשתף איתנו מידע נוסף, כמו פרטים בביו שלך, תחומי עניין ופרטים אחרים, בנוסף לתוכן כגון תמונות וסרטונים. כדי להוסיף תכנים מסוימים, למשל תמונות או סרטונים, ייתכן שאנחנו מקבלים ממך גישה למצלמה או לאלבום התמונות שלך.
 • בעת רכישת מנוי לשירות בתשלום, או בעת ביצוע רכישה ישירות מאיתנו (ולא דרך פלטפורמה כגון iOS או Android), אנחנו או ספק שירות התשלומים שלנו מקבלים ממך פרטים כמו מספר כרטיס האשראי שלך או מידע פיננסי אחר.
 • בעת השתתפותך בסקרים, קבוצות מיקוד או מחקרי שיווק, אנחנו מקבלים ממך תובנות על המוצרים והשירותים שלנו, וכן תשובות לשאלות ומשוב על חוויית השימוש.
 • בעת השתתפותך במבצעים, באירועים או בתחרויות שלנו, אנחנו אוספים את המידע שבו השתמשת כדי להירשם או להיכנס.
 • בפניה לצוות שירות הלקוחות שלנו, אנחנו אוספים את המידע שמסרת לנו במהלך האינטראקציה.
 • אם חלקת איתנו מידע לגבי אנשים אחרים (למשל, אם השתמשת בפרטי יצירת הקשר של חבר או חברה כדי ליהנות מפיצ׳ר כלשהו), אנחנו מעבדים את המידע הזה כדי להשלים את הבקשה שלך.
 • כמובן שאנחנו גם מעבדים את הצ׳אטים שלך עם חברים אחרים, וכן את התוכן שפרסמת, כיוון שזה נחוץ לתפעול השירותים שלנו.

המידע שאנחנו מקבלים מאחרים

בנוסף למידע שמסרת לנו באופן ישיר, אנחנו מקבלים מידע שנוגע לך מאחרים, כולל:

 • חברים משתמשים אחרים עשויים לספק מידע שנוגע לך במהלך השימוש שלהם בשירותים שלנו, למשל אם הם מקיימים איתך אינטראקציה או אם הם מגישים דיווח שקשור בך.

 • רשתות חברתיות ניתן להחליט לשתף איתנו מידע דרך החשבונות שלך ברשתות החברתיות, למשל אם מחליטים ליצור ולהתחבר לחשבון הטינדר דרך הרשתות החברתיות או דרך חשבון אחר (לדוגמה, Facebook, Google או Apple), או אם מעלים לשירותים שלנו מידע כמו תמונות מאחד החשבונות ברשתות החברתיות (לדוגמה, Instagram או Spotify).

 • שותפים טינדר היא חלק ממשפחת העסקים של קבוצת Match Group. הבטיחות והאבטחה של החברים היא בראש סדר העדיפויות של קבוצת Match Group. אם נשללה ממך הגישה לשירות אחר של Match Group, יתכן שהמידע שלך ישותף איתנו כדי לאפשר לנו לנקוט בפעולות הנחוצות, כולל סגירת חשבון שלך או מניעת יצירת חשבון בשירותים שלנו.

 • שותפים אחרים יתכן שנקבל מידע שנוגע לך משותפים שלנו כאשר המודעות של טינדר מתפרסמות בשירותים של שותפים (במקרים כאלה הם עשויים להעביר אלינו פרטים על הצלחת הקמפיין שלנו). היכן שהדבר מותר על פי חוק, אנחנו יכולים גם לקבל מידע על משתמשים חשודים או מורשעים מגורמי צד שלישי כחלק מהמאמצים שלנו לשמור על הבטיחות והאבטחה של החברים שלנו.

מידע שנאסף בזמן השימוש שלך בשירותים שלנו

במהלך השימוש שלך בשירותים שלנו, נוצר מידע טכני על הפיצ׳רים שבהם השתמשת, האופן שבו השתמשת בהם, והמכשירים שבהם השתמשת כדי לגשת לשירותים שלנו. לפרטים, ניתן לעיין במידע המובא מטה:

 • מידע על שימוש במהלך השימוש שלך בשירותים שלנו נוצר מידע על הפעילות שלך בהם, למשל על אופן השימוש שלך בהם (לדוגמה, זמני התחברות, פיצ׳רים שהשתמשת בהם, פעולות שביצעת, מידע שהוצג לך, הכתובות של האתרים שהפנו אותך אלינו ומודעות שלחצת עליהן) והאינטראקציות שלך עם חברים אחרים (לדוגמה, חברים שקיימת איתם קשר, מועדי התכתובות ביניכם ומספר ההודעות ששלחת וקיבלת).

 • מידע מהמכשיר אנחנו אוספים מידע על ומהמכשיר(ים) המשמש(ים) אותך לכניסה לשירותים שלנו, כולל מידע על חומרה ותוכנה כמו כתובות IP, מזהה וסוג מכשיר, הגדרות ומאפיינים של אפליקציות, קריסת אפליקציות, מזהי פרסום (מספרים שנוצרו באופן רנדומלי שיש לך אפשרות לאפס על ידי כניסה להגדרות המכשיר שלך), מזהים הקשורים לעוגיות או טכנולוגיות אחרות שעשויות לזהות מכשיר או דפדפן באופן ייחודי.

 • מידע אחר שייאסף בהסכמתך אם נקבל את רשותך, נוכל לאסוף את המיקום הגאוגרפי המדויק שלך (קואורדינטות גאוגרפיות). איסוף נתוני המיקום הגאוגרפי שלך עשוי להתרחש ברקע, אפילו כשלא מתבצע שימוש בשירותים שלנו, אם הרשות שנתת לנו מתירה במפורש איסוף שכזה. אם לא נקבל ממך רשות לאסוף את המיקום הגאוגרפי המדויק שלך, לא נאסוף אותו. באופן דומה, אם נקבל את הסכמתך, אנחנו עשויים לאסוף תמונות וסרטונים (למשל, אם ברצונך לפרסם תמונה או סרטון או להשתמש בפיצ׳רים של סטרימינג בשירותים שלנו).

4. עוגיות וטכנולוגיות איסוף נתונים דומות

אנו משתמשים ועשויים לאפשר לאחרים להשתמש בעוגיות ובטכנולוגיות דומות (למשל, משואות רשת, פיקסלים, ערכות פיתוח תוכנה) כדי לזהות אותך ו/או את המכשיר(ים) שלך. אפשר לקרוא את המדיניות שלנו בנושא עוגיות כדי ללמוד עוד על הסיבות שבגללן אנחנו משתמשים בהן ואיך ניתן לשלוט באופן מיטבי בשימוש זה.

דפדפנים מסוימים (וביניהם Safari, Internet Explorer, Firefox ו-Chrome) כוללים תכונה בשם "אל תעקוב" (" DNT ") שמדווחת לאתר שהמשתמש אינו מעוניין לאפשר מעקב אחרי הפעילות שלו ברשת. אם אתר שמסוגל להגיב לאות DNT מקבל מהדפדפן אות כזה, הדפדפן יכול לחסום את אותו אתר מלאסוף נתונים מסוימים אודות המשתמש. לא כל הדפדפנים מציעים את אפשרות ה-DNT, ועדיין אין אותות אחידים של DNT. מסיבה זו, יש עסקים רבים, כולל טינדר, שעדיין אינם מגיבים לאותות DNT.

5. איך אנחנו משתמשים במידע

הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו משתמשים במידע שלך היא כדי לספק ולשפר את השירותים שלנו. בנוסף, אנחנו משתמשים במידע שלך כדי לשמור על בטיחותך ולספק לך פרסום שעשוי לעניין אותך. אפשר להמשיך לקרוא כדי לקבל הסבר מפורט יותר על הסיבות השונות שבגללן אנחנו משתמשים במידע שלך, יחד עם דוגמאות מעשיות.

א. כדי לנהל את החשבון שלך ולספק לך את השירותים שלנו

 • יצירה וניהול של החשבון שלך
 • מתן תמיכה ותגובות לבקשות שלך
 • השלמת העסקאות שלך
 • יצירת קשר איתך בנוגע לשירותים שלנו

ב. כדי לעזור לך להתחבר עם משתמשים אחרים

 • המלצה על חברי טינדר אחרים שכדאי להכיר
 • הצגת הפרופילים של החברים זה לזה

ג. כדי לספק לך שירותי טינדר חדשים

 • רישום שלך והצגת הפרופיל שלך בפיצ׳רים חדשים ובאפליקציות חדשות של טינדר
 • ניהול החשבון שלך בכל הנוגע לפיצ׳רים החדשים ולאפליקציות החדשות האלו

ד. כדי להפעיל פרסום וקמפיינים שיווקיים

 • ניהול הגרלות, תחרויות, הנחות ומבצעים אחרים
 • תפעול ומדידת האפקטיביות של קמפיינים פרסומיים בשירותים שלנו, ושל קמפיינים שמשווקים את טינדר או את השירותים שלנו
 • יצירת קשר איתך לגבי מוצרים או שירותים שאנחנו מאמינים שעשויים לעניין אותך

ה. כדי לשפר את השירותים שלנו ולפתח שירותים חדשים

 • ניהול קבוצות מיקוד, מחקרי שיווק וסקרים
 • סקירת אינטראקציות עם צוותי שירות לקוחות כדי לשפר את איכות השירות שלנו
 • ניתוח האופן שבו חברים בדרך כלל משתמשים בשירותים כדי לשפר אותם (למשל, אנחנו עשויים להחליט לשנות את המראה והתחושה או אפילו לשנות פיצ׳ר כלשהו באופן משמעותי בהתבסס על האופן שבו החברים מגיבים אליו)
 • פיתוח פיצ׳רים ושירותים חדשים (למשל, אנחנו עשויים להחליט לפתח פיצ׳ר חדש מבוסס–תחומי עניין בעקבות בקשות שהתקבלו מחברים).

ו. כדי למנוע, לזהות או להילחם בהונאה ובפעילויות לא חוקיות או לא מורשות אחרות

 • מציאה וטיפול בהפרות מתמשכות, הפרות חשודות או הפרות לכאורה של תנאי השימוש שלנו, במיוחד באמצעות סקירת דוחות ואינטראקציות בין חברים
 • שיפור ההבנה והתכנון של האמצעים הננקטים נגד הפרות של תנאי השימוש שלנו
 • שימור נתונים הקשורים להפרות של תנאי השימוש שלנו כדי למנוע מהן לקרות שוב
 • אכיפה או מימוש של הזכויות שלנו, למשל תנאי השימוש שלנו
 • עדכון משתמשים שהגישו דיווח לגבי פעולות שנקטנו כתוצאה מהגשת הדיווח שלהם

ז. כדי להבטיח את הציות לחוק

 • עמידה בדרישות החוק
 • סיוע לרשויות אכיפת החוק

למידע על האופן שבו אנחנו מעבדים מידע אישי באמצעות הרכבת פרופיל וקבלת החלטות אוטומטית, אפשר לעיין בשאלות הנפוצות שלנו.

כדי לעבד את המידע שלך כפי שמתואר במדיניות שמירה על פרטיות זו, אנחנו מסתמכים על הבסיסים המשפטיים הבאים:

 • סיפוק השירות שלנו לך: הסיבה שאנחנו מעבדים את המידע שלך למטרות א׳, ב׳ וג׳ שלעיל היא כדי לממש את החוזה שיש לנו איתך. לדוגמה, בעת השימוש שלך בשירות שלנו כדי לבנות קשרים משמעותיים, אנחנו משתמשים במידע שלך כדי לתחזק את החשבון ואת הפרופיל שלך, להציג אותו לחברים אחרים ולהמליץ לך על חברים אחרים, וכן כדי לספק לך ולחברים אחרים את השירותים בחינם ובתשלום שלנו בדרכים אחרות.
 • אינטרסים לגיטימיים: אנחנו מעבדים את המידע שלך למטרות ד׳, ה׳ ו–ו׳ שלעיל, בהתבסס על האינטרס הלגיטימי שלנו. לדוגמה, אנחנו מנתחים את התנהגות המשתמשים בשירותים שלנו כדי להמשיך ולשפר את המוצרים שלנו, אנחנו מציעים לך הצעות שאנחנו חושבים שעשויות לעניין אותך ומקדמים את השירותים שלנו, אנחנו מעבדים מידע כדי לעזור לשמור על בטיחות החברים שלנו ואנחנו מעבדים נתונים בעת הצורך כדי לאכוף את הזכויות שלנו, לסייע לרשויות אכיפת החוק ולאפשר לנו להגן על עצמנו במצב של פעולה משפטית.
 • ציות לחוקים ולתקנות הרלוונטיים: אנחנו מעבדים את המידע שלך למטרה ז׳ שלעיל כשזה הכרחי עבורנו לציית לחוקים ולתקנות הרלוונטיים ולהעיד על עמידתנו בחוקים ובתקנות אלה. לדוגמה, אנחנו שומרים נתוני תעבורה ונתונים על עסקאות בהתאם לחובות הנהלת החשבונות והמיסוי שלנו ושאר חובות שמירת הנתונים על פי חוק, כדי להיות מסוגלים להגיב לבקשות גישה תקפות מצד רשויות אכיפת החוק. אנחנו גם שומרים נתונים שמעידים על הסכמות שחברים נותנים לנו ועל החלטות שיתכן והם קיבלו לאי-הסכמה לפיצ׳ר או לתהליך עיבוד מסוים.
 • הסכמה: אם בחרת לספק לנו מידע שעשוי להיחשב ״מיוחד״ או ״רגיש״ בתחומי שיפוט מסוימים, כגון הנטיה המינית שלך, הדבר נחשב להסכמה שלך לעיבוד שלנו את המידע הזה בהתאם למדיניות שמירה על פרטיות זו. מעת לעת, אנחנו עשויים לבקש את הסכמתך לאיסוף של מידע ספציפי כמו המיקום הגאוגרפי המדויק שלך או לשימוש במידע שלך עבור סיבות ספציפיות. במקרים מסוימים, יהיה באפשרותך לבטל את הסכמתך על ידי התאמת ההגדרות שלך (למשל בנוגע לאיסוף שלנו את המיקום הגאוגרפי המדויק שלך) או על ידי מחיקת התוכן שלך (למשל אם הכנסת מידע לפרופיל שעשוי להיחשב ״מיוחד״ או ״רגיש״). בכל אופן, באפשרותך לבטל את הסכמתך בכל עת על ידי יצירת קשר איתנו בכתובת שמסופקת בסוף מדיניות שמירה על פרטיות זו.

6. איך אנחנו משתפים מידע

מכיוון שהמטרה שלנו היא לעזור לך ליצור קשרים משמעותיים, רוב השיתוף של פרטי החברים נעשה, כמובן, עם חברים אחרים. אנחנו גם משתפים חלק מפרטי החברים עם ספקי שירות ושותפים שמסייעים לנו לתפעל את השירותים, עם חברות אחרות בקבוצת Match Group מסיבות המפורטות מטה, ובמקרים מסוימים, עם רשויות החוק. אפשר להמשיך לקרוא כדי ללמוד פרטים נוספים על אופן השיתוף של המידע שלך עם אחרים.

עם חברי טינדר אחרים

המידע שלך משותף עם חברים אחרים כאשר הוא נחשף בשירות שלנו מרצונך החופשי (כולל הפרופיל הציבורי שלך). אנחנו ממליצים לך לנהוג בזהירות בכל הנוגע לשיתוף המידע שלך ולוודא שהתוכן שמשותף על ידך הוא כזה שבאמת נוח לך שכולם יראו.

אם החלטת להגביל את הצפייה בחלק מהפרופיל שלך או בכולו, או בתכנים מסוימים או מידע שנוגע לך, המידע שלך יוצג על פי ההגדרות שבחרת.

אם מישהו מגיש דוח שקשור בך (כגון טענה שהפרת את תנאי השימוש שלנו), אנחנו עשויים להעביר למדווח מידע על פעולות שנקטנו כתוצאה מהדיווח שלו, אם היו כאלה. *

עם ספקי השירות והשותפים שלנו

אנחנו משתמשים בגורמי צד שלישי כד לעזור לנו לתפעל ולשפר את השירותים שלנו. גורמים אלה עוזרים לנו במגוון משימות, כולל אחסון ותחזוקה של נתונים, ניתוח נתונים, שירות לקוחות, שיווק, פרסום, עיבוד תשלומים ופעולות אבטחה. אנחנו משתפים מידע גם עם שותפים שמפיצים את השירותים שלנו ושעוזרים לנו לשווק ולפרסם אותם. לדוגמה, אנחנו עשויים לשתף מידע מוגבל שנוגע לך עם שותפי הפרסום שלנו באופן מגובב שאינו ניתן לפענוח ולקריאה על ידי בני אדם.

כל ספקי השירות והשותפים שלנו עוברים תהליך בחירה ומיון קפדני לפני שאנחנו מחליטים לעבוד איתם. ספקי השירות והשותפים שלנו חייבים להסכים למחויבויות מחמירות בנושא סודיות. *

עם השותפים העסקיים שלנו

טינדר היא חלק ממשפחת העסקים של קבוצת Match Group.

אנחנו חולקים את המידע שלך עם שותפינו למטרות מוגבלות ולגיטימיות כמפורט להלן:

 • כדי להפוך את כל פלטפורמות Match Group לבטוחות יותר ולאפשר לנו לטפל במשתמשים בעייתיים מפלטפורמה אחת גם בפלטפורמות האחרות (למשל, לחסום אותם); כדי שהם יוכלו לעזור לנו בפעולות עיבוד נתונים, כספקי שירות, בהתאם להוראות שלנו ובשמנו. הסיוע שלהם עשוי לכלול פעולות עיבוד טכניות, כגון אחסון ותחזוקה של נתונים, שירות לקוחות, שיווק ופרסום ממוקד, ניתוח נתונים, סיוע בענייני כספים והנהלת חשבונות, שיפור השירות שלנו, אבטחת הנתונים והמערכות שלנו ומאבק בדואר זבל, ניצול לרעה, הונאה, הפרת זכויות יוצרים ועבירות אחרות.

 • אנחנו עשויים גם לשתף מידע עם חברות Match Group אחרות למטרות עסקיות לגיטימיות שונות כולל ביקורת תאגידית, ניתוח והגשת דיווח מאוחד, כפי המותר תחת החוקים הרלוונטיים.

אפשרות שיתוף

יש באפשרותך לשתף פרופילים של חברים אחרים והם יכולים לשתף את שלך עם אנשים מחוץ לשירותים שלנו, באמצעות אפשרות השיתוף. *

לצורך ביצוע עסקאות תאגידיות

אנו עשויים להעביר את המידע שלך אם נהיה מעורבים, באופן מלא או חלקי, במיזוג, מכירה, רכישה, מכירת חטיבות בחברה, ארגון-מחדש, פירוק, פשיטת רגל או שינוי מסוג אחר בבעלות או בשליטה. *

עם רשויות אכיפת החוק / כנדרש על ידי החוק

אנחנו עשויים לחשוף את המידע שלך אם יש צורך סביר בכך: (א') לשם ציות לתהליך משפטי כגון צו בית משפט, זימון לבית דין או צו חיפוש, חקירה ממשלתית / של גורמי אכיפת החוק, או דרישות חוקיות אחרות; (ב') כדי לסייע במניעת או בחשיפת פשע (בכפוף לחוק הרלוונטי); או (ג') כדי להגן על ביטחונו של כל אדם. *

כדי לאכוף זכויות משפטיות

אנו עשויים גם לשתף מידע: (א') אם גילויו יפחית את חבותנו בתביעה משפטית ממשית או פוטנציאלית; (ב') בהתאם לצורך להגן על זכויותינו המשפטיות ועל הזכויות המשפטיות של החברים שלנו, השותפים העסקיים שלנו או בעלי עניין אחרים; (ג') כדי לאכוף את ההסכמים שלנו איתך; וכן (ד') כדי לחקור, למנוע או לנקוט בפעולה אחרת כלשהי בנוגע לפעילות לא חוקית, חשד להונאה או עבירה אחרת. *

בהסכמתך או על פי בקשתך

אנחנו עשויים לבקש ממך את הסכמתך לשתף את המידע שלך עם גורמי צד שלישי. בכל מקרה כזה, אנחנו נבהיר לך מדוע אנו רוצים לשתף את המידע.

אנחנו עשויים להשתמש ולשתף מידע לא אישי (כלומר מידע שלכשעצמו אינו יכול לזהותך, למשל פרטי המכשיר שלך, נתונים דמוגרפיים כלליים, נתוני התנהגות כלליים, זיהוי מיקום גאוגרפי שאינו מיוחס לך אישית), וכן מידע אישי בפורמט מכונה, שבוצעה בו פעולת גיבוב (Hash) ושאינו ניתן לפענוח ולקריאה על ידי בני אדם, בכל אחת מהנסיבות המופיעות מעלה. אנחנו גם עשויים לשתף מידע זה עם חברות אחרות ב-Match Group ועם גורמי צד שלישי (בעיקר חברות פרסום) כדי לפתח ולהציג פרסומות ממוקדות בשירותים שלנו ובאתרים ואפליקציות של גורמי צד שלישי, וכדי לנתח את הפרסומות שצפית בהן ולדווח על כך. אנחנו עשויים לשלב מידע זה במידע לא אישי נוסף, או במידע אישי בפורמט מגובב שאינו ניתן לפענוח ולקריאה על ידי בני אדם, שנאסף ממקורות אחרים. ניתן לעיין במידע נוסף על השימוש שלנו בעוגיות ובטכנולוגיות דומות במדיניות בנושא עוגיות שלנו

7. העברות נתונים בינלאומיות

שיתוף המידע המפורט בסעיף 6 כולל העברות נתונים בינלאומיות לארצות הברית ולתחומי שיפוט אחרים בהם עשויים להיות חוקים אחרים לגבי עיבוד נתונים. כשאנחנו מעבירים מידע אישי מחוץ לאזור הכלכלי האירופי, בריטניה, שווייץ או מדינות אחרות שבהן חוקי הגנת הנתונים נקבעו כהולמים על ידי הנציבות האירופית או גוף ממשלתי כשיר אחר, אנחנו משתמשים בסעיפי חוזה סטנדרטיים (סעיפי חוזה סטנדרטיים הם מחויבויות בין חברות שמעבירות ביניהן נתונים אישיים, המחייבות אותן להגן על הפרטיות והאבטחה של הנתונים שלך) או מגנון העברה הולם אחר. אנחנו נמצאים כרגע בתהליכי בחינת העברות לספקים שלנו והבסיס המשפטי הנלווה אליהן בהמשך לפסיקה האחרונה של בית הדין לצדק של האיחוד האירופי בנוגע להעברות של נתונים אישיים לארצות הברית.

8. הזכויות שלך

אנחנו רוצים לסייע לך להיות בשליטה על המידע שלך, אז חשוב לנו להזכיר לך את האפשרויות והכלים הבאים הזמינים לך:

 • כלי גישה / עדכון בשירות. כלים והגדרות החשבון יכולים לעזור לך לגשת אל, לתקן או להסיר מידע שמסרת לנו ושקשור ישירות לחשבונך במסגרת השירות שלנו. אם יש לך שאלה כלשהי על כלים והגדרות אלה, ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות שלנו כאן.
 • הרשאות מכשיר. לפלטפורמות ניידות עשויות להיות מערכות הרשאות עבור סוגים ספציפיים של נתונים והתראות במכשיר, כגון אנשי קשר, תמונות, שירותי מיקום, התראות דחיפה ומזהי פרסום. באפשרותך לשנות את ההגדרות במכשיר שלך כדי להסכים או לסרב לאיסוף או עיבוד המידע הרלוונטי או להצגת ההתראות הרלוונטיות. כמובן שאם בוחרים לעשות זאת, יתכן שחלק מהשירותים לא יתפקדו באופן מלא.
 • הסרת התקנה. אפשר להפסיק כל איסוף מידע על ידי אפליקציה בכך שמסירים אותה באמצעות תהליך הסרת ההתקנה הסטנדרטי במכשיר שלך. חשוב לזכור שהסרת ההתקנה של אפליקציה אינה סוגרת את החשבון שלך. כדי לסגור את החשבון שלך, יש להשתמש באפשרות המתאימה במסגרת השירות.
 • סגירת חשבון. באפשרותך לסגור את חשבונך על ידי שימוש באפשרות המתאימה במסגרת השירות.

חשוב לנו שהחברים שלנו יהיו מודעים לזכויות הפרטיות שלהם. הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לזכור:

 • עיון במידע שלך. חוקי הפרטיות הרלוונטיים עשויים להעניק לך את הזכות לעיין במידע האישי שלך שאנחנו שומרים (בהתאם לתחום השיפוט, זכות זו עשויה להיקרא זכות גישה, זכות לניידות, זכות לדעת או וריאציות אחרות של מונחים אלה). אפשר לממש זכות זו על ידי הגשת בקשה לעיין במידע כאן.
 • עדכון המידע שלך. אם לדעתך המידע הנוגע לך שנמצא בידינו אינו מדויק, או שאיננו רשאים יותר להשתמש בו וברצונך לבקש תיקון, מחיקה, מניעה או הגבלה של העיבוד שלו, ניתן ליצור איתנו קשר כאן.

למען ההגנה על כל החברים שלנו כולל אותך, אנחנו עשויים לבקש ממך לספק לנו תעודה מזהה לפני שנוכל להיענות לבקשות כאלה.

יש לזכור שאנחנו עשויים לדחות בקשות כאלה, למשל במצב שבו לא הצלחנו לאמת את זהותך, במצב שבו הבקשה אינה חוקית או תקפה, או במצב שבו הבקשה עשויה להפר סודות מסחריים או קניין רוחני או את הפרטיות או זכויות אחרות של אדם אחר. אם ברצונך לקבל מידע בנוגע לחבר טינדר אחר, למשל עותק של הודעות שקיבלת ממנו דרך השירות שלנו, על החבר האחר ליצור איתנו קשר כדי לספק את הסכמתו הכתובה לפני שהמידע ישוחרר. יתכן שגם נבקש ממנו לספק לנו תעודה מזהה לפני שנוכל לענות על הבקשה.

כמו כן, אנחנו עשויים לסרב לבקשות מסוימות למניעת או הגבלת עיבוד של מידע אישי, בעיקר כשבקשות כאלה לא יאפשרו לנו יותר לספק לך את השירות שלנו. למשל, לא נוכל לספק לך את השירות שלנו אם אין ברשותנו את תאריך הלידה שלך ולכן אין ביכולתנו להבטיח שגילך הוא 18 ומעלה.

במדינות מסוימות, כולל באזור הכלכלי האירופי ובבריטניה, יש לך זכות להגיש תלונה לרשות המתאימה להגנה על נתונים אם יש לך חשש בנוגע לאופן שבו אנחנו מעבדים את המידע האישי שלך. אפשר למצוא מידע על הגוף האחראי להגנה על הנתונים שלך באזור הכלכלי האירופי כאן, ובבריטניה כאן. הרשות להגנה על נתונים שאליה באפשרותך להגיש תלונה עשויה להיות זו שנמצאת באזור המגורים שלך, באזור העבודה שלך או באזור בו התרחשה הפרה לכאורה של הזכויות שלך.

9. למשך כמה זמן אנחנו מחזיקים במידע שלך

אנחנו שומרים את המידע האישי שלך רק כל עוד אנחנו זקוקים לו עבור מטרות עסקיות לגיטימיות (כמפורט בסעיף 5) ולפי המותר בחוקים הרלוונטיים. אם החלטת להפסיק להשתמש בשירותים שלנו, יהיה באפשרותך לסגור את החשבון שלך והפרופיל שלך יפסיק להיות גלוי לחברים אחרים. חשוב לדעת שאנחנו נסגור את החשבון שלך באופן אוטומטי אם לא הייתה בו פעילות במשך תקופה של שנתיים. לאחר שהחשבון שלך ייסגר, אנחנו נמחק את המידע האישי שלך, כמפורט מטה:

 1. כדי להגן על בטיחותם ואבטחתם של החברים שלנו, אנחנו מיישמים תקופת שימור למטרות בטיחות למשך שלושה חודשים אחרי סגירת החשבון, או למשך שנה אחת אחרי שלילת הגישה לחשבון. במהלך התקופה הזו, אנחנו שומרים את המידע שלך למקרה שיהיה צורך לחקור התנהגויות בלתי חוקיות או מזיקות. שימור המידע במשך תקופת השימור למטרות בטיחות מבוסס על האינטרס הלגיטימי שלנו, כמו גם על האינטרס של קורבנות צד שלישי פוטנציאליים.
 2. ברגע שתקופת השימור למטרות בטיחות תסתיים, נמחק את הנתונים שלך ונשמור רק מידע מוגבל למטרות ספציפיות, כמפורט מטה:
  • א) אנחנו שומרים על נתונים מוגבלים כדי לעמוד במחויבויות חוקיות לשמירת נתונים: בפרט, אנחנו שומרים על נתוני עסקאות למשך 10 שנים על מנת לציית לדרישות החוק בתחומי מיסוי והנהלת חשבונות, מידע על כרטיסי אשראי למשך הזמן שבו המשתמש עשוי לערער על העסקה, ו״נתוני תעבורה״ / יומנים למשך שנה אחת כד לעמוד במחויבויות חוקיות של שמירת נתונים. אנחנו גם שומרים תיעוד של הסכמות שחברים העניקו לנו למשך חמש שנים כדי להוכיח את הציות שלנו לחוקים הרלוונטיים.
  • ב) אנחנו שומרים מידע מוגבל על סמך האינטרס הלגיטימי שלנו: אנחנו שומרים תיעוד של שירות לקוחות ונתונים נלווים, בנוסף למיקום לא מדויק של הורדה/רכישה למשך חמש שנים, על מנת לתמוך בהחלטות שלנו בנושא שירות לקוחות, לאכוף את זכויותינו ולאפשר לנו להגן על עצמנו במקרה של תביעה. בנוסף, אנו שומרים מידע בנוגע לקיומם של חשבונות ומנויי עבר, אותו אנחנו מוחקים שלוש שנים לאחר סגירת החשבון האחרון שלך, זאת על מנת להבטיח חיזוי ודיווח כלכלי נכונים ומדויקים. כמו כן, נשמרים נתוני פרופיל למשך שנה אחת למקרה של התדיינות משפטית אפשרית, ועבור הוכחת, מימוש או הגנה מפני טענות משפטיות. בנוסף, נשמרים נתונים הנחוצים כדי למנוע פתיחת חשבון חדש על ידי חברים שנחסמו, כל עוד יש צורך להבטיח את ביטחונם ואת האינטרסים החיוניים של החברים שלנו.
  • ג) לבסוף, אנחנו שומרים מידע על סמך האינטרס הלגיטימי שלנו כאשר יש סוגיות, תביעות או מחלוקות קיימות או פוטנציאליות, שדורשות מאיתנו לשמור מידע (בפרט אם נקבל זימון תקף לבית משפט או בקשה לשמר נתונים (במקרה כזה נצטרך לשמור את הנתונים כדי לעמוד במחויבויות המשפטיות שלנו) או אם יהיה צורך אחר בנתונים במסגרת הליכים משפטיים).

10. פרטיותם של ילדים

השירותים שלנו מוגבלים אך ורק למשתמשים מגיל 18 ומעלה. אנחנו לא מתירים למשתמשים מתחת לגיל 18 להשתמש בפלטפורמה שלנו. אם יש לך חשד שמשתמש מסוים הוא מתחת לגיל 18, אנא השתמש/י במנגנון הדיווח הזמין בשירות שלנו כדי לדווח על כך.

11. מועמדים לעבודה, קבלנים ונציגי ספקים

אנחנו מעבדים את המידע האישי של המועמדים לעבודה, הקבלנים ונציגי הספקים שלנו, כחלק מתהליכי הגיוס וניהול הכישרונות שלנו וכחלק מניהול השירותים שהקבלנים והספקים מספקים לנו. אם את/ה מועמד/ת לעבודה, קבלן/ית או נציג/ת ספקים של טינדר, תנאים רלוונטיים מסוימים מתוך מדיניות השמירה על פרטיות הזו תקפים לתהליך עיבוד המידע האישי שלך, כולל הסעיפים במדיניות השמירה על פרטיות שדנים בישות האחראית לעיבוד המידע האישי שלך, בהעברות של מידע אישי, בזכויות שעשויות להיות לך תחת החוקים הרלוונטיים, באיך ליצור איתנו קשר ובמידע הספציפי למדינת קליפורניה.

אם את/ה מועמד/ת לעבודה, המידע האישי שלך שאנחנו מעבדים עשוי להשתנות בהתאם למשרה שאליה את/ה מועמד/ת, אבל בדרך כלל כולל את מה שסיפקת לנו כחלק מתהליך הגשת המועמדות, בנוסף לכישורים מקצועיים, רקע והמלצות שמגייסים או צדדים שלישיים אחרים משתפים איתנו. אנחנו משתמשים במידע זה כדי לתמוך בתהליך הגיוס, שעשוי להוביל לחוזה העסקה. עבור קבלנים ונציגי ספקים, אנחנו עשויים לבצע עיבוד של פרטי זיהוי ומידע הנוגע לעבודה, כפי הנדרש לניהול מערכת היחסים שלנו איתך ועם המעסיק שלך, הדרושים לביצוע הסכם השירותים, וכדי לבסס, לממש או להגן מפני תביעות משפטיות אפשריות. אנחנו עשויים לשתף מידע אישי עם נותני שירות המסייעים לנו בגיוס ובעיבוד נתונים טכניים, כמו גם עם חברות Match Group (למשל אם יש לך מערכת יחסים עסקית עם עובדים באחת החברות השותפות). אנחנו שומרים את המידע האישי שלך רק כל עוד יש בכך צורך למטרות אלה.

12. שינויים במדיניות השמירה על פרטיות

מכיוון שאנחנו תמיד מחפשים דרכים חדשות וחדשניות לסייע לך לבנות קשרים משמעותיים, ושואפים לוודא שההסברים על ההתנהלות שלנו בנוגע לנתונים נשארים עדכניים, מדיניות זו עשויה להשתנות עם הזמן. אנחנו נודיע לך לפני כל שינוי מהותי שצפוי להיכנס לתוקף, כדי שיהיה לך זמן לבחון את השינויים.

13. איך ליצור איתנו קשר

אם יש לך שאלות לגבי מדיניות השמירה על פרטיות הזו, יש לך כמה אפשרויות:

לתושבי האזור הכלכלי האירופי, בריטניה או שווייץ:

באינטרנט: כאן

בדואר:

Data Protection Officer

MTCH Technology Services Limited

Tinder

WeWork Charlemont Exchange

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Ireland

למידע נוסף על דרכי יצירת קשר עם קצין הגנת הנתונים, אפשר ללחוץ כאן.

לתושבי יפן:

באינטרנט: כאן

בדואר:

Data Protection Officer

MG Japan Services GK

c/o Match Group, LLC

‎8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

United States

למי שמתגורר מחוץ לאזור הכלכלי האירופי, בריטניה, שווייץ או יפן:

באינטרנט: כאן

בדואר:

Data Protection Officer

Match Group, LLC

‎8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

United States