Mūsų įsipareigojimas tau

Mums, TINDER komandai, tavo privatumas yra svarbiausias prioritetas. Apie tavo privatumą galvojame kurdami paslaugas ir produktus, kuriuos jau pažįsti ir mėgsti, kad dėl jų tau būtų visiškai ramu ir galėtum susitelkti ties prasmingomis pažintimis.

Mes vertiname tavo pasitikėjimą, kai pateiki mums informaciją apie save, ir į tai žiūrime labai rimtai.

Mūsų įsipareigojimai dėl privatumo. Visus savo produktus ir paslaugas kuriame galvodami apie tavo privatumą. Įtraukiame įvairių sričių ekspertus, įskaitant teisės, saugumo, inžinerijos, produktų dizaino ir kitus specialistus, siekdami užtikrinti, kad priimdami sprendimus mes paisome tavo privatumo.

Mūsų įsipareigojimai dėl skaidrumo. Kadangi naudojame daug tų pačių interneto paslaugų kaip ir tu, tai žinome, kad privatumo politikose dažnai trūksta informacijos ir kalbama pernelyg sudėtingai. Mes darome visiškai priešingai: savo Privatumo politiką ir susijusius dokumentus stengiamės rašyti kuo paprasčiau. Tikrai norime, kad perskaitytum mūsų politiką ir suprastum, kokią praktiką taikome dėl privatumo!

Mūsų įsipareigojimai dėl saugumo. Subūrėme komandas, kurių tikslas yra apsaugoti tavo duomenis. Nuolat atnaujiname saugumo praktiką ir investuojame į saugumą siekdami stiprinti tavo informacijos apsaugą.


Privatumo politika

Čia pateikiama TINDER Privatumo politika. Ačiū, kad skyrei laiko ją perskaityti.

Vertiname, kad mums patiki informaciją apie save, todėl siekiame išsaugoti tavo pasitikėjimą. Pirmiausia norime įsitikinti, kad supranti, kokią informaciją ir kodėl apie tave ją kaupiame, kaip ją naudojame ir kokį pasirinkimą dėl savo informacijos tu turi. Šioje politikoje mūsų privatumo praktika aprašyta aiškiai, vartojant kuo mažiau teisinių ir techninių terminų.

Ši Privatumo politika įsigalioja 2022 m. sausio 17 d. Iki šios datos taikoma ankstesnė šios Privatumo politikos versija, kurią rasi čia.

ĮSIGALIOJIMO DATA : 2022 m. sausio 17 d.

 1. Kas mes esame
 2. Kur taikoma ši Privatumo politika
 3. Mūsų renkama informacija
 4. Slapukai ir kitos panašios duomenų rinkimo technologijos
 5. Kaip naudojame informaciją
 6. Kaip bendriname informaciją
 7. Duomenų perdavimas tarp valstybių
 8. Tavo teisės
 9. Kiek laiko saugome tavo informaciją
 10. Vaikų privatumas
 11. Kandidatai į darbo vietas, rangovai ir pardavėjų atstovai
 12. Privatumo politikos pakeitimai
 13. Kaip su mumis susisiekti

Kalifornijos vartotojams

Peržiūrėk mūsų Kalifornijos privatumo pareiškimą, kad sužinotum apie Kalifornijoje galiojančias privatumo teises.

1. Kas mes esame

Jei gyveni Europos ekonominėje erdvėje (EEE), Jungtinėje Karalystėje ar Šveicarijoje, už tavo informaciją pagal šią Privatumo politiką atsakinga bendrovė (duomenų valdytoja) yra ši:

„MTCH Technology Services Limited“

TINDER

„WeWork Charlemont Exchange“

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Airija

Jei gyveni Japonijoje, už tavo informaciją atsakinga kompanija yra ši:

„MG Japan Services GK“

4F Sumitomo Fudosan Azabu Bldg

1-4-1 Mita

Minato-ku,Tokyo 108-0073

Japonija

Jei gyveni ne EEE, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje ar Japonijoje, už tavo informaciją atsakinga kompanija yra ši:

„Match Group, LLC“

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

JAV

2. Kur taikoma ši Privatumo politika

Ši Privatumo politika taikoma svetainėms, programėlėms, renginiams ir kitoms paslaugoms, kurias apima prekių ženklas TINDER. Paprastumo dėlei šioje Privatumo politikoje visa tai vadinsime „mūsų paslaugomis“. Kad būtų dar aiškiau, prie atitinkamų paslaugų rasi nuorodas į šią Privatumo politiką.

Kai kurios paslaugos gali turėti atskirą privatumo politiką. Jei paslauga turi savo privatumo politiką, tuomet taikoma būtent ta, o ne ši Privatumo politika.

3. Mūsų renkama informacija

Savaime suprantama, kad negalime tau padėti užmegzti prasmingų ryšių nežinodami tam tikros informacijos apie tave, pavyzdžiui, pagrindinės profilio informacijos ir su kokiais žmonėmis norėtum susipažinti. Dar renkame informaciją apie tai, kaip naudojiesi tokiomis mūsų paslaugomis kaip prieigos žurnalai, taip pat informaciją iš trečiųjų šalių, pvz., kai naudoji mūsų paslaugas per savo socialinio tinklo paskyrą ar įkeli informaciją iš šios paskyros, kad užpildytum savo profilį. Jei reikia papildomos informacijos, ją rasi toliau.

Tavo pateikiama informacija

Jei naudojiesi mūsų paslaugomis, tai savo noru mums suteiki tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui:

 • Kai kuri paskyrą, tu mums pateiki savo telefono numerį ir el. pašto adresą, taip pat ir dar kai kuriuos duomenis, kurie būtini paslaugai teikti, pavyzdžiui, savo lytį ir gimimo datą.
 • Kai pildai profilį, gali mums pateikti papildomos informacijos, pavyzdžiui, biografiją, pomėgius ir kitus duomenis apie save arba tokį turinį kaip nuotraukos bei vaizdo įrašai. Kad įkeltum turinį, pvz., nuotrauką ar vaizdo įrašą, tu gali mums suteikti prieigą prie savo kameros ar nuotraukų albumo.
 • Kai prenumeruoji mokamą paslaugą ar perki tiesiogiai iš mūsų (o ne per tokias platformas kaip „iOS“ ir „Android“), mums ar mūsų mokėjimo paslaugų teikėjui tu pateiki tokią informaciją kaip debeto arba kredito kortelės numeris ir kiti tavo finansiniai duomenys.
 • Kai dalyvauji apklausose, tikslinėse grupėse ar rinkodaros tyrimuose, tu pateiki įžvalgas apie mūsų paslaugas ir produktus, atsakymus į mūsų klausimus ir savo atsiliepimus.
 • Tau dalyvaujant mūsų akcijose, renginiuose ar konkursuose, renkame informaciją, kurią naudoji registracijos ar prisijungimo metu.
 • Tau susisiekus su mūsų klientų aptarnavimo komanda, renkame informaciją, kurią pateiki mums bendraujant.
 • Jei pateiksi mums informacijos apie kitus žmones (pavyzdžiui, panaudosi draugo kontaktinius duomenis tam tikrai funkcijai), mes tvarkysime šią informaciją tavo vardu, kad įvykdytume tavo užklausą.
 • Taip pat, žinoma, tvarkysime ir tavo pokalbių su kitais nariais informaciją bei tavo paskelbtą turinį, kaip to reikalauja teikiamos paslaugos.

Iš kitų gaunama informacija

Be informacijos, kurią tu mums pateiki tiesiogiai, mes taip pat gauname informacijos apie tave iš kitų, tai yra:

 • Nariai Nariai gali pateikti informaciją apie tave naudodamiesi mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, kai bendrauja su tavimi ar praneša apie tave liečiantį atvejį.

 • Socialiniai tinklai Gali nuspręsti pasidalinti informacija su mumis per socialinio tinklo paskyrą, pavyzdžiui, jei norėsi susikurti ir prisijungti prie savo TINDER paskyros per socialinių tinklų ar kitą paskyrą (pvz., „Facebook“, „Google“ ar „Apple“) arba įkelti į mūsų platformą nuotraukų iš kurios nors savo socialinio tinklo paskyros (pvz., „Instagram“ ar „Spotify“).

 • Dukterinės bendrovės TINDER priklauso „Match Group“ bendrovių šeimai Svarbiausias „Match Group“ prioritetas yra narių saugumas. Jei tau buvo uždrausta naudotis kuria nors kita „Match Group“ paslauga, tuomet informacija apie tave gali būti perduota mums, kad galėtume imtis būtinų veiksmų – tai gali būti tavo paskyros užblokavimas ar draudimas ją susikurti mūsų platformoje.

 • Kiti partneriai Galime gauti informacijos apie tave iš savo partnerių, jei per jų teikiamas paslaugas rodomos TINDER reklamos (tokiu atveju partneriai gali perduoti duomenis apie kampanijos sėkmę). Kai teisiškai leidžiama, mes taip pat galime gauti informaciją apie įtariamus ar teistus asmenis iš trečiųjų šalių, nes taip siekiame užtikrinti savo narių saugumą.

Informacija, surinkta tau naudojantis mūsų paslaugomis

Kai naudojiesi mūsų paslaugomis, generuojami techniniai duomenys apie tai, kokias paslaugas ir kokiais būdais naudojai bei kokiais įrenginiais prisijungei. Toliau apie tai išsamiau:

 • Naudojimosi informacija Naudojantis paslaugomis generuojami duomenys apie tavo veiklą ir jos pobūdį mūsų platformoje (pavyzdžiui, tavo prisijungimo laikas, panaudotos funkcijos, atlikti veiksmai, tau parodyta informacija, nukreipusių svetainių adresai ir reklamos, į kurias tu sureagavai) bei bendravimas su kitais nariais (pvz., su kuo užmezgi pažintis ir bendrauji, kada tai įvyksta, kiek žinučių tu išsiunti ir kiek gauni).

 • Įrenginio informacija Mes renkame informaciją iš tų ir apie tuos įrenginius, kuriuos naudoji prisijungimui prie mūsų paslaugų, įskaitant tokius techninės ir programinės įrangos duomenis kaip IP adresas, įrenginio ID ir tipas, programėlių nustatymai ir charakteristikos, programėlių strigtys, reklamos ID (atsitiktinai sugeneruoti skaičiai, kuriuos gali nustatyti iš naujo savo įrenginio nustatymuose), identifikatoriai, susiję su slapukais ar kitomis įrenginį arba naršyklę identifikuojančiomis technologijomis.

 • Kita informacija tau davus sutikimą Tau leidus, mes galime nustatyti tikslias tavo vietos koordinates (geografinę platumą ir ilgumą). Koordinačių nustatymas gali vykti net ir tada, kai nesinaudoji paslaugomis, jei aiškiai išreikštu sutikimu tu leidai mums tai daryti. Jei neduosi leidimo mums nustatinėti tikslių vietos koordinačių, tokios informacijos nerinksime. Lygiai taip pat, jeigu sutinki, mes galime rinkti nuotraukas ir vaizdo įrašus (pvz., jei nori paskelbti nuotrauką ar vaizdo įrašą arba naudotis srautinio duomenų siuntimo funkcija mūsų platformoje).

4. Slapukai ir kitos panašios duomenų rinkimo technologijos

Mes naudojame ir kitiems galime leisti naudoti slapukus ar panašias technologijas (pvz., žiniatinklio indikatorius, pikselius, SDK), kad atpažintume tave ir (arba) tavo įrenginius. Mūsų Slapukų politikoje rasi daugiau informacijos apie tai, kam tai naudojame ir kaip tai gali kontroliuoti.

Kai kuriose žiniatinklio naršyklėse (įskaitant „Safari“, „Internet Explorer“, „Firefox“ ir „Chrome“) yra funkcija „Nesekti“ ( Do Not Track (DNT ), kuria svetainei nurodoma, kad naudotojas nenori, kad būtų stebima jo (jos) veikla internete. Jei į DNT signalą reaguojanti svetainė gauna DNT signalą, naršyklė gali neleisti tokiai svetainei rinkti tam tikros informacijos apie naršyklės naudotoją. Ne visos naršyklės siūlo DNT parinktį, o DNT signalai dar nėra suvienodinti. Dėl šios priežasties daugelis įmonių, įskaitant TINDER, šiuo metu nereaguoja į DNT signalus.

5. Kaip naudojame infomaciją

Pagrindinė priežastis, kodėl naudojame tavo informaciją, yra paslaugų teikimas ir tobulinimas. Be to, naudojame tavo informaciją norėdami apsaugoti tave ir pateikti reklamą, kuri gali sudominti. Toliau rasi išsamesnį paaiškinimą, dėl kokių priežasčių naudojame tavo informaciją, su praktiniais pavyzdžiais.

a) Administruojame tavo paskyrą ir teikiame tau paslaugas:

 • Sukuriame ir tvarkome tavo paskyrą.
 • Teikiame tau klientų aptarnavimo paslaugas ir atsakome į tavo užklausas.
 • Vykdome tavo sandorius.
 • Pranešame tau apie savo paslaugas.

b) Padedame tau susisiekti su kitais naudotojais

 • Rekomenduojame tau kitus narius.
 • Rodome vienų narių profilius kitiems.

c) Teikiame tau naujas TINDER paslaugas:

 • Registruojame tave ir rodome tavo profilį naujose TINDER paslaugose bei programėlėse.
 • Administruojame tavo paskyrą šiose naujose funkcijose ir programėlėse.

d) Vykdome reklamos ir rinkodaros kampanijas

 • Administruojame loterijas, konkursus, nuolaidas ar kitus pasiūlymus.
 • Vykdome reklamos kampanijas savo platformose ir TINDER reklamuojančias rinkodaros kampanijas už savo platformų ribų bei vertiname jų efektyvumą.
 • Pranešame tau apie produktus ar paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali tave dominti.

e) Tobuliname savo paslaugas ir kuriame naujas:

 • Administruojame tikslines grupes, rinkodaros tyrimus ir apklausas.
 • Peržiūrime bendravimą su klientų aptarnavimo komandomis siekdami gerinti aptarnavimo kokybę.
 • Norime suprasti, kaip nariai naudojasi paslaugomis, kad jas patobulintume (pvz., atsižvelgdami į narių reakcijas galime nutarti pakeisti kokią nors funkciją vizualiai ar netgi ją perdaryti iš esmės).
 • Kuriame naujas funkcijas ir paslaugas (pavyzdžiui, atsižvelgdami į gautas narių užklausas galime nuspręsti sukurti naują pomėgiais pagrįstą funkciją).

f) Siekiame užkirsti kelią sukčiavimui ir kitai neteisėtai ar nelegaliai veiklai, tokią veiklą aptikti ir su ja kovoti

 • Ieškome esamų, įtariamų ar numanomų atvejų, pažeidžiančių mūsų Naudojimo sąlygas, ypač peržiūrėdami pranešimus ir narių tarpusavio bendravimą, ir juos sprendžiame
 • Siekiame geriau suprasti ir kurti atsakomąsias priemones dėl atvejų, pažeidžiančių Naudojimo sąlygas
 • Norime išsaugoti informaciją apie atvejus, pažeidžiančius mūsų Naudojimo sąlygas, kad jie nesikartotų
 • Vykdome ar naudojamės savo teisėmis, pavyzdžiui, numatytomis mūsų Naudojimo sąlygose
 • Atsakome ką nors pranešusiems asmenims, kokių veiksmų ėmėmės gavę jų pranešimą.

g) Siekiame užtikrinti įstatymų laikymąsi:

 • Laikomės teisinių reikalavimų.
 • Padedame teisėsaugos institucijoms.

Jei nori sužinoti, kaip tvarkome asmeninę informaciją naudodami profiliavimą ir automatinį sprendimų priėmimą, skaityk DUK.

Tvarkydami tavo informaciją kaip aprašoma šioje Privatumo Politikoje remiamės šiais teisiniais pagrindais:

 • Paslaugų tau teikimas: priežastis, kodėl tvarkome tavo informaciją punktuose A, B ir C nurodytais tikslais, yra siekis vykdyti sutartį su tavimi. Pavyzdžiui, kai naudojiesi mūsų paslauga prasmingoms pažintims užmegzti, mes naudojame šią informaciją, kad galėtume palaikyti tavo paskyrą ir profilį, padaryti jį matomą kitiems, rekomenduoti tau kitus narius ir kitaip užtikrinti savo nemokamas bei mokamas funkcijas tau ir kitiems mūsų nariams.
 • Teisėti interesai: mes tvarkome tavo informaciją punktuose D, E ir F nurodytais tikslais, remdamiesi savo teisėtu interesu. Pavyzdžiui, analizuojame naudotojų elgesį su mūsų paslaugomis siekdami nuolat tobulinti tai, ką siūlome, teikiame tave galinčius dominti pasiūlymus ir reklamuojame savo pačių paslaugas, tvarkome informaciją siekdami savo narių saugumo ir kai būtina ginti savo teises, padėti teisėsaugos institucijoms ar patiems apsiginti tuo atveju, kai prireikia imtis teisinių veiksmų.
 • Galiojantys įstatymai ir teisės aktai: mes tvarkome tavo informaciją punkte G nurodytais tikslais, kai turime laikytis galiojančių įstatymų ir teisės aktų bei įrodyti, kad jų laikomės. Pavyzdžiui, išsaugome duomenis apie srautą ir atliktus sandorius, kurių reikia dėl apskaitos, mokesčių ir kitų įstatymo numatytų duomenų saugojimo įsipareigojimų, taip pat, kad galėtume atsakyti į teisiškai pagrįstas užklausas iš teisėsaugos institucijų. Be to, saugome duomenis, įrodančius narių mums išreikštus sutikimus ir sprendimus atsisakyti kokių nors funkcijų ar nesutikti su informacijos tvarkymu.
 • Sutikimas: Jei nutari mums pateikti informaciją, kurią tam tikros jurisdikcijos galimai laiko „ypatinga“ ar „jautria“, pavyzdžiui, apie tavo seksualinę orientaciją, tai duodi mums sutikimą tvarkyti tokią informaciją pagal šią Privatumo politiką. Mes retkarčiais galime paprašyti tavo sutikimo rinkti specifinę informaciją, pavyzdžiui, buvimo koordinates, ar naudoti tavo informaciją dėl tam tikrų specifinių priežasčių. Kai kuriais atvejais gali atšaukti duotą sutikimą pakeisdamas savo nustatymus (pavyzdžiui, tikslių vietos koordinačių nustatymo atveju) ar ištrindamas savo pateiktą turinį (pavyzdžiui, jei įkėlei į profilį informaciją, kurią galima laikyti „ypatinga“ ar „jautria“). Bet kuriuo atveju, tu gali bet kada atšaukti savo duotą sutikimą, jei su mumis susisieksi šios Privatumo politikos pabaigoje nurodytais kontaktais.

6. Kaip bendriname infomaciją

Kadangi mūsų tikslas yra padėti tau užmegzti prasmingus ryšius, tai pagrindinis narių informacijos bendrinimas, žinoma, vyksta tarp jų pačių. Taip pat bendriname kai kurią narių informaciją su paslaugų teikėjais ir partneriais, padedančiais teikti paslaugas, su kitomis „Match Group“ bendrovėmis dėl tam tikrų toliau nurodytų priežasčių ir, kai kuriais atvejais, su teisinėmis institucijomis. Toliau skaityk išsamiau apie tai, kaip tavo informacija bendrinama su kitais.

Su kitais nariais

Tu bendrini informaciją su kitais nariais, kai savo noru ją atskleidi platformoje (įskaitant tavo viešą profilį). Prašome su savo duomenimis elgtis atsargiai ir įsitikinti, kad kitiems viešai matomas turinys, kuriuo daliniesi, nekels tau diskomforto.

Jei nuspręsi apriboti viso profilio, jo dalies, tam tikro turinio ar informacijos apie tave rodymą kitiems, ji bus matoma pagal tavo pasirinktus nustatymus.

Jei kas nors pateiks pranešimą apie tave (pavyzdžiui, kad pažeidei mūsų Naudojimo sąlygas), mes galime tam žmogui pranešti apie veiksmus, jei tokių ėmėmės, reaguodami į pranešimą. *

Su mūsų paslaugų teikėjais ir partneriais

Pasitelkiame trečiąsias šalis, kad jos padėtų mums teikti ir tobulinti paslaugas. Šios trečiosios šalys padeda su įvairiomis užduotimis, įskaitant duomenų prieglobą ir priežiūrą, analizę, klientų aptarnavimą, rinkodarą, reklamą, mokėjimų apdorojimą ir saugumo operacijas. Taip pat bendriname informaciją su partneriais, kurie platina ir padeda mums reklamuoti savo paslaugas. Pavyzdžiui, galime bendrinti ribotą informaciją apie tave su reklamos partneriais (pakeista, žmonėms nesuprantama forma).

Prieš samdydami paslaugų teikėjus ar dirbdami su partneriais, atliekame griežtą jų patikrinimą. Mūsų paslaugų teikėjai ir partneriai provalo sutikti su griežtais įsipareigojimais dėl konfidencialumo. *

Su dukterinėmis bendrovėmis

TINDER priklauso „Match Group“ įmonių šeimai.

Mes bendriname tavo informaciją su savo dukterinėmis bendrovėmis ribotais teisėtais tikslais, pavyzdžiui:

 • kad padarytume visas „Match Group“ platformas saugesnes ir galėtume imtis veiksmų (pvz., užblokuoti) aptikę piktavališkų asmenų vienoje ar keliose iš jų; kad jos mums padėtų su duomenų tvarkymo operacijomis kaip paslaugų teikėjai pagal mūsų nurodymus ir mūsų vardu. Jų pagalba apima technines apdorojimo operacijas, tokias kaip duomenų priegloba ir priežiūra, klientų aptarnavimas, rinkodara ir tikslinė reklama, analizė, finansinė ir apskaitos pagalba, mūsų paslaugų tobulinimas, duomenų ir sistemų apsauga bei kova su nepageidaujamais laiškais, piktnaudžiavimu, sukčiavimu, pažeidimais ir kitais nusižengimais.

 • Taip pat galime bendrinti informaciją su kitomis „Match Group“ bendrovėmis kitais teisėtais verslo tikslais, įskaitant įmonių auditą, analizę ir konsoliduotą atskaitomybę, kaip tai leidžia galiojantys įstatymai.

Bendrinimo funkcija

Tu gali bendrinti kitų narių profilius, o jie gali bendrinti tavąjį su žmonėmis už mūsų platformos ribų, naudodamiesi bendrinimo funkcija. *

Dėl bendrovės vykdomų sandorių

Galime perduoti tavo informaciją, jei visiškai ar iš dalies esame susiję su įmonių susijungimu, pardavimu, įsigijimu, atskyrimu, restruktūrizavimu, reorganizavimu, likvidavimu, bankrotu ar kitais nuosavybės arba valdymo pasikeitimais. *

Su teisėsaugos institucijomis ar kai reikalauja įstatymai

Pagrįstai prireikus, galime atskleisti tavo informaciją siekdami: i) laikytis teisinio proceso, pvz., teismo nutarimo, šaukimo į teismą ar kratos orderio, vyriausybės / teisėsaugos institucijų vykdomo tyrimo ar kitų teisinių reikalavimų; ii) padėti užkirsti kelią ar išaiškinti nusikaltimą (kiekvienu atveju pagal galiojančius įstatymus); iii) užtikrinti asmens saugumą. *

Juridinėms teisėms užtikrinti

Taip pat galime dalytis informacija: i) jei informacijos atskleidimas sušvelnins mūsų atsakomybę nagrinėjamame arba gresiančiame ieškinyje; ii) kai tai būtina siekiant apsaugoti mūsų ir mūsų narių, verslo partnerių ar kitų suinteresuotų šalių teises; iii) vykdydami savo susitarimus su tavimi; iv) tam, kad ištirtume, užkirstume kelią ar imtumėmės kitų veiksmų dėl neteisėtos veiklos, įtariamo sukčiavimo ar kitokio nusižengimo. *

Tau sutinkant arba prašant

Galime paprašyti tavęs sutikimo perduoti tavo informaciją trečiosioms šalims. Tokiu atveju paaiškinsime, kodėl norime perduoti tavo informaciją.

Galime naudoti ir bendrinti neasmeninę informaciją (t. y. savaime tavo tapatybės neatskleidžiančią informaciją, pavyzdžiui, informaciją apie įrenginį, bendrą demografinę informaciją, bendruosius elgesio duomenis, geografinę buvimo vietą tapatybės neatskleidžiančia forma), taip pat asmeninę informaciją pakeista, žmonėms nesuprantama forma, bet kuriomis iš anksčiau minėtų aplinkybių. Taip pat galime dalytis šia informacija su kitomis „Match Group“ įmonėmis ir trečiosiomis šalimis (ypač reklamuotojais), siekdami sukurti ir pateikti tikslinę reklamą mūsų paslaugose ir trečiųjų šalių tinklalapiuose ar programėlėse bei analizuoti ir pateikti ataskaitas apie tavo matomą reklamą. Šią informaciją galime derinti su iš kitų išteklių gauta papildoma neasmenine arba asmenine informacija, pateikiama pakeista, žmonėms nesuprantama forma. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus ir panašias technologijas, galima rasti mūsų Slapukų politikoje

7. Duomenų perdavimas tarp valstybių

Informacijos bendrinimas, išdėstytas 6 punkte, apima tarpvalstybinį duomenų perdavimą į JAV ir kitas jurisdikcijas, kuriose gali galioti kitokie duomenų tvarkymo įstatymai. Kai perduodame asmeninę informaciją ne į EEE, Jungtinę Karalystę, Šveicariją ar kitas šalis, kuriose galioja Europos Komisijos ar kitų kompetentingų valdžios institucijų pripažįstami duomenų apsaugos įstatymai, mes naudojame standartines sutarties sąlygas (standartinės sutarčių sąlygos yra asmeninius duomenis perduodančių bendrovių tarpusavio įsipareigojimai, pagal kuriuos jos turi užtikrinti tavo duomenų privatumą ir apsaugą) ar kitą atitinkamą perdavimo mechanizmą. Šiuo metu peržiūrime duomenų perdavimus paslaugų teikėjams ir su tuo susijusią teisinę bazę pagal naują Europos Sąjungos Teisingumo Teismo nutarimą dėl asmens duomenų perdavimo į JAV.

8. Tavo teisės

Norime, kad galėtum kontroliuoti savo informaciją, tad primename apie šias tau prieinamas galimybes ir įrankius:

 • Prieiga / atnaujinimo įrankiai. Įrankiai ir paskyros nustatymai padeda tau pasiekti, patikslinti ar pašalinti informaciją, kurią tu mums pateikei ir kuri tiesiogiai susijusi su tavo paskyra platformoje. Jei turi klausimų dėl šių įrankių ir nustatymų, kreipkis pagalbos į mūsų klientų aptarnavimo komandą čia.
 • Įrenginio leidimai. Mobiliosios platformos gali turėti leidimų sistemas tam tikroms įrenginio duomenų rūšims ir pranešimams, pvz., kontaktams, nuotraukoms, vietos nustatymo paslaugoms, iššokantiesiems pranešimams ir reklamos identifikatoriams. Tu gali pakeisti nustatymus savo įrenginyje, jei nori leisti arba neleisti rinkti ir tvarkyti minėto pobūdžio informaciją arba rodyti minėtus pranešimus. Žinoma, tai padarius gali neveikti kai kurių paslaugų funkcijos.
 • Pašalinimas. Bet kokios informacijos rinkimą per programėlę galima nutraukti pašalinant ją iš savo įrenginio standartiniu procesu. Nepamiršk, kad ištrynus programėlę, paskyra NĖRA automatiškai uždaroma. Jei nori uždaryti savo paskyrą, naudok atitinkamą funkciją platformoje.
 • Paskyros uždarymas. Savo paskyrą gali uždaryti naudodamas atitinkamą funkciją tiesiogiai platformoje.

Taip pat norime, kad žinotum savo teises į privatumą. Štai keli esminiai dalykai, kuriuos reikia įsiminti:

 • Informacijos peržiūra. Galiojantys privatumo įstatymai gali suteikti tau teisę peržiūrėti mūsų turimą asmeninę informaciją apie tave (priklausomai nuo jurisdikcijos, ji gali būti vadinama prieigos teise, teise į duomenų perkeliamumą, žinojimo teise ar panašiais terminais). Gali pasinaudoti šia teise ir pateikti prašymą čia.
 • Informacijos atnaujinimas. Jei manai, kad mūsų turima informacija apie tave yra netiksli ar kad mums nebegalima jos naudoti ir nori paprašyti patikslinti, ištrinti, uždrausti ar apriboti šios informacijos tvarkymą, susisiek su mumis čia.

Norėdami apsaugoti tave ir visus savo narius, gali būti, kad prieš atsakydami į minėtus prašymus, paprašysime tavęs pateikti tapatybės įrodymą.

Turėk omenyje, kad prašymus galime ir atmesti, pavyzdžiui, jei negalime patvirtinti tavo tapatybės, jei prašymas neteisėtas, nepagrįstas arba pažeidžia komercines paslaptis, intelektinę nuosavybę, privatumą ar kito žmogaus teises. Jei pageidauji gauti su kitu nariu susijusią informaciją, pavyzdžiui, žinučių, kurias tu gavai iš jo mūsų platformoje kopijas, tuomet tas narys turės su mumis susisiekti ir duoti rašytinį sutikimą prieš pateikiant tokią informaciją. Taip pat, prieš atsakydami į užklausą galime to asmens paprašyti įrodyti tapatybę.

Be to, kartais negalime patenkinti tam tikrų prašymų uždrausti ar apriboti asmeninės informacijos tvarkymą, ypač tais atvejais, kai tokie prašymai mums neleistų toliau teikti tau paslaugų. Pavyzdžiui, negalime teikti tau paslaugų nežinodami tavo gimimo datos, nes negalime būti tikri, kad tau jau yra 18 metų ar daugiau.

Kai kuriose šalyse, įskaitant Europos ekonominę erdvę ir Jungtinę Karalystę, tu turi teisę pateikti skundą atitinkamoms duomenų apsaugos institucijoms, jei kyla abejonių dėl to, kaip tvarkome tavo asmeninę informaciją. Informacijos apie tavo duomenų apsaugos valdytoją Europos ekonominėje erdvėje rasi čia, o Jungtinėje Karalystėje – čia. Duomenų apsaugos institucija, kuriai gali teikti skundą, gali būti tavo gyvenamojoje vietovėje, ten, kur dirbi, ar kur įvyko numanomas pažeidimas.

9. Kiek laiko saugome tavo informaciją

Mes saugome tavo asmeninę informaciją tik tiek, kiek to reikia teisėtiems verslo tikslams (kaip išdėstyta 5 punkte) ir kaip leidžiama atitinkamų įstatymų. Jei nuspręsi nebesinaudoti mūsų paslaugomis, gali uždaryti savo paskyrą ir tavo profilis nebebus rodomas kitiems nariams. Atmink, kad tavo paskyrą uždarysime automatiškai, jei ji nebus naudojama dvejus metus. Po paskyros uždarymo mes ištriname tavo asmeninę informaciją, kaip išdėstyta čia:

 1. Siekdami užtikrinti savo narių saugumą, taikome saugumo palaikymo laikotarpį tris mėnesius po paskyros uždarymo arba vienerius metus po paskyros užblokavimo. Šiuo laikotarpiu saugome tavo informaciją tam atvejui, jei jos prireiktų neteisėtų ar žalingų veiksmų tyrimui. Informacijos saugojimas šiuo saugumo palaikymo laikotarpiu pagrįstas tiek mūsų, tiek galimai nukentėjusių trečiųjų šalių teisėtu interesu.
 2. Pasibaigus saugumo palaikymo laikotarpiui mes ištriname tavo duomenis ir saugome tik ribotą informaciją tam tikriems tikslams:
  • a) Laikome ribotus duomenis vykdydami teisinius duomenų saugojimo įsipareigojimus: 10 metų saugome sandorių duomenis pagal mokesčių ir apskaitos teisinius reikalavimus, kredito kortelių duomenis saugome tiek laiko, kiek naudotojas gali užginčyti sandorį, o srauto duomenis / žurnalus, pagal minėtus teisinius duomenų saugojimo įsipareigojimus, saugome vienerius metus. Taip pat penkerius metus saugome narių išreikštų sutikimų įrašus, įrodančius, kad laikomės atitinkamų įstatymų.
  • b) Laikome ribotą informaciją remdamiesi savo teisėtu interesu: penkerius metus saugome klientų aptarnavimo įrašus ir papildomus duomenis bei apytikslę atsisiuntimo / pirkimo vietą, kad galėtume pagrįsti sprendimus dėl klientų aptarnavimo, užtikrinti savo teises ir turėti galimybę apsiginti ieškinio atveju; saugome informaciją apie buvusias paskyras ir prenumeratas, kurią ištriname praėjus trejiems metams po tavo paskutinės paskyros uždarymo, kad užtikrintume tinkamą ir tikslią finansinę prognozę bei ataskaitas; vienerių metų profilio duomenis dėl galimo bylinėjimosi, teisinių pretenzijų nustatymo, vykdymo ar gynimo ir duomenis, reikalingus neleisti nariams kurti naujos paskyros, jei tai buvo jiems uždrausta, tiek laiko, kiek tai būtina mūsų narių saugumui ir esminiams interesams užtikrinti.
  • c) Galiausiai, mes laikome informaciją remdamiesi savo teisėtu interesu, kai yra neišspręstų ar potencialių problemų, pretenzijų ar ginčų, dėl kurių privalome saugoti šią informaciją (ypač jei gauname galiojantį teismo šaukimą ar prašymą išsaugoti duomenis, nes tokiu atveju mums tektų saugoti duomenis vykdant teisinius įsipareigojimus), ar kitais atvejais, jei duomenų prireiktų teisminiams procesams.

10. Vaikų privatumas

Mūsų paslaugos teikiamos tik 18 metų ir vyresniems asmenims. Jaunesniems nei 18 metų asmenims neleidžiama naudotis mūsų platforma. Jeigu įtari, kad narys dar neturi 18 metų, prašome apie tai pranešti naudojantis mūsų platformoje esančiu įrankiu.

11. Kandidatai į darbo vietas, rangovai ir pardavėjų atstovai

Mes tvarkome asmeninę kandidatų į darbo vietas, rangovų ir pardavėjų atstovų informaciją, nes tai yra mūsų darbuotojų samdymo, talentų ir paslaugų, kurias mums teikia rangovai ir pardavėjai, dalis. Jei esi kandidatas į darbo vietą TINDER komandoje, rangovo ar pardavėjo atstovas, tavo asmeninės informacijos tvarkymui taikomos tam tikros šios Privatumo politikos sąlygos, įskaitant šios Privatumo politikos punktus, kuriuose aptariami už tavo asmeninės informacijos tvarkymą atsakingi subjektai, asmeninės informacijos perdavimas, galimai tavo turimos teisės pagal galiojančius įstatymus, būdai su mumis susisiekti ir specifinė Kalifornijai taikoma informacija.

Jei kandidatuoji į darbo vietą, mūsų tvarkoma asmeninė informacija apie tave priklauso nuo tavo norimo darbo, bet paprastai apima tai, ką mums nurodai, kai kandidatuoji į konkrečią poziciją, ir tai, ką apie tavo profesinę kvalifikaciją, patirtį ir rekomendacijas mums pateikia darbuotojų paieškos specialistai ar kitos trečiosios šalys. Šią informaciją mes naudojame darbuotojų atrankos procesui, kurio rezultatas gali būti sudaryta darbo sutartis. Rangovų ir pardavėjų atstovų identifikavimo bei su darbu susijusią informaciją mes galime tvarkyti pagal poreikį santykiams su tavimi ir tavo darbdaviu palaikyti, kai reikia vykdyti paslaugų sutartį ir galimų teisinių pretenzijų nustatymui, vykdymui ar gynybai. Galime perduoti asmeninę informaciją paslaugų teikėjams, kurie padeda mums vykdyti darbuotojų atranką ir techninius duomenų tvarkymo procesus, taip pat „Match Group“ bendrovėms (pavyzdžiui, jei tu turi verslo ryšių su dukterinės įmonės darbuotojais). Šiems tikslams tavo asmeninę informaciją saugome tik tiek, kiek tai reikalinga.

12. Privatumo politikos pakeitimai

Kadangi nuolat ieškome naujų ir novatoriškų būdų, kaip tau padėti užmegzti prasmingus ryšius ir stengiamės užtikrinti, kad mūsų duomenų tvarkymo praktika būtų aiškiai pateikta ir atnaujinama, laikui bėgant ši politika gali keistis. Prieš įsigaliojant esminiams pakeitimams, iš anksto pranešime, kad turėtum laiko juos peržiūrėti.

13. Kaip su mumis susisiekti

Turi klausimų apie šią Privatumo politiką? Gali kreiptis keliais čia nurodytais būdais:

Jei gyveni Europos ekonominėje erdvėje, Jungtinėje Karalystėje ar Šveicarijoje:

Internetu: čia

Paštu:

Data Protection Officer

„MTCH Technology Services Limited“

TINDER

„WeWork Charlemont Exchange“

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Airija

Daugiau informacijos apie tai, kaip susisiekti su duomenų apsaugos pareigūnu, rasi spustelėjęs (-usi) čia.

Jei gyveni Japonijoje:

Internetu: čia

Paštu:

Data Protection Officer

„MG Japan Services GK“

c/o Match Group, LLC

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

JAV

Jei gyveni ne Europos ekonominėje erdvėje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje ar Japonijoje:

Internetu: čia

Paštu:

Data Protection Officer

„Match Group, LLC“

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

JAV