MŪSU SAISTĪBAS ATTIECĪBĀ UZ JUMS

Jūsu konfidencialitāte ir uzņēmuma Tinder prioritāte. Kad izstrādājam un veidojam jūsu iecienītos pakalpojumus un produktus, visa pamatā ir jūsu konfidencialitāte. Tādējādi varat tiem uzticēties un pievērsties jēgpilnu attiecību veidošanai.

Mēs apzināmies, ka, iesniedzot savu informāciju, jūs izrādāt savu uzticību mums, un mēs to uztveram ļoti nopietni.

Mūsu apņemšanās nodrošināt konfidencialitāti. Visi mūsu produkti un pakalpojumi tiek izstrādāti, domājot par jūsu konfidencialitāti. Mēs iesaistām ekspertus no dažādām jomām, tostarp juridiskās, drošības, inženierzinātņu, produktu dizaina un citām, lai garantētu, ka visi lēmumi tiek pieņemti, maksimāli ievērojot jūsu konfidencialitāti.

Mūsu apņemšanās nodrošināt pārskatāmību. Mēs izmantojam daudzus tiešsaistes pakalpojumus, kurus izmantojat arī jūs, tādēļ mēs zinām, ka nepietiekama informācija un pārāk sarežģīta valoda konfidencialitātes politikās ir plaši izplatīta problēma. Mūsu pieeja ir pilnīgi pretēja: mēs darām visu iespējamo, lai mūsu Konfidencialitātes politika un ar to saistītie dokumenti būtu sarakstīti vienkāršā valodā. Mēs patiešām vēlamies, lai jūs izlasītu mūsu politikas un izprastu mūsu konfidencialitātes praksi!

Mūsu apņemšanās garantēt drošību. Mums ir atsevišķas komandas, kuru uzdevums ir gādāt par jūsu datu drošību. Mēs pastāvīgi atjauninām savu drošības praksi un ieguldām pūles drošībā, lai uzlabotu jūsu informācijas drošību.


Konfidencialitātes politika

Laipni lūdzam Tinder Konfidencialitātes politikā. Paldies, ka veltāt laiku tās izlasīšanai.

Mēs saprotam, ka jūs uzticat mums savu informāciju, un mēs neplānojam zaudēt šo uzticību. Vispirms pārliecinieties, vai saprotat, kādu informāciju apkopojam, kāpēc to apkopojam, kā to izmantojam, un vai izprotat savas izvēles iespējas attiecībā uz savu informāciju. Šī politika apraksta mūsu konfidencialitātes praksi vienkāršā valodā, pēc iespējas mazāk izmantojot juridisko un tehnisko žargonu.

Šī Konfidencialitātes politika stājas spēkā 2022. gada 17. janvārī. Līdz tam ir spēkā Konfidencialitātes politikas iepriekšējā versija, kas ir pieejama šeit.

SPĒKĀ STĀŠANĀS DATUMS : 2022. gada 17. janvāris

 1. Kas mēs esam
 2. Kur piemēro šo Konfidencialitātes politiku
 3. Informācija, kuru apkopojam
 4. Sīkdatnes un citas līdzīgas datu apkopošanas tehnoloģijas
 5. Kā mēs izmantojam informāciju
 6. Kā mēs dalāmies ar informāciju
 7. Pārrobežu datu pārsūtīšana
 8. Jūsu tiesības
 9. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju
 10. Bērnu konfidencialitāte
 11. Darba kandidāti, darbuzņēmēji un piegādātāju pārstāvji
 12. Izmaiņas Konfidencialitātes politikā
 13. Kā ar mums sazināties

Kalifornijas patērētājiem

Lūdzu, skatiet mūsu Kalifornijas Konfidencialitātes paziņojumu, lai uzzinātu par konfidencialitātes tiesībām Kalifornijā.

1. Kas mēs esam

Ja dzīvojat Eiropas Ekonomikas zonā (“EEZ”), Apvienotajā Karalistē vai Šveicē, saskaņā ar šo Konfidencialitātes politiku par jūsu informāciju atbild šis uzņēmums (“datu pārzinis”):

MTCH Technology Services Limited

Tinder

WeWork Charlemont Exchange

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Īrija

Ja dzīvojat Japānā, par jūsu informāciju atbild šis uzņēmums:

MG Japan Services GK

4F Sumitomo Fudosan Azabu Bldg

1-4-1 Mita

Minato-ku, Tokija 108-0073

Japāna

Ja dzīvojat ārpus EEZ, Apvienotās Karalistes, Šveices un Japānas, par jūsu informāciju atbild šis uzņēmums:

Match Group, LLC

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

Amerikas Savienotās Valstis

2. Kur piemēro šo Konfidencialitātes politiku

Šī Konfidencialitātes politika attiecas uz vietnēm, lietotnēm, pasākumiem un citiem pakalpojumiem, kas tiek nodrošināti Tinder zīmola ietvaros. Vienkāršības labad šajā Konfidencialitātes politikā mēs tos visus saucam par mūsu “pakalpojumiem”. Lai viss būtu pavisam skaidrs, mēs visiem attiecīgajiem pakalpojumiem esam pievienojuši saites uz šo Konfidencialitātes politiku.

Dažiem pakalpojumiem var būt nepieciešama sava unikālā konfidencialitātes politika. Ja pakalpojumam ir sava konfidencialitātes politika, tad tiek piemērota tā, nevis šī Konfidencialitātes politika.

3. Informācija, kuru apkopojam

Pats par sevi saprotams, ka mēs nevaram palīdzēt jums izveidot jēgpilnas attiecības, ja mums nav informācijas par jums, piemēram, profila pamatinformācijas, kā arī zināšanu par to, kāda veida cilvēkus jūs vēlētos satikt. Mēs arī apkopojam informāciju, kas tiek ģenerēta, kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, piekļuves žurnālus, kā arī informāciju no trešajām pusēm, piemēram, kad piekļūstat mūsu pakalpojumiem no sociālo tīklu konta vai augšupielādējat informāciju no sociālo tīklu konta, lai papildinātu profila informāciju. Ja vēlaties iegūt papildu informāciju, šī tēma tiks plašāk apskatīta tālāk.

Informācija, kuru jūs mums sniedzat

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs izvēlaties sniegt mums noteiktu informāciju. Tas ietver turpmāko informāciju.

 • Izveidojot kontu, jūs mums sniedzat vismaz savu tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī noteiktus pamatdatus, kas nepieciešami, lai pakalpojums darbotos, piemēram, informāciju par savu dzimumu un dzimšanas datumu.
 • Pēc profila aizpildīšanas varat mums sniegt papildinformāciju, piemēram, informāciju par savu biogrāfiju, interesēm un citu informāciju, kā arī tādu saturu kā fotoattēli un videoklipi. Lai pievienotu noteiktu saturu, piemēram, attēlus vai videoklipus, jūs varat ļaut mums piekļūt savai kamerai vai fotoalbumam.
 • Abonējot maksas pakalpojumu vai veicot pirkumu tieši no mums (nevis izmantojot tādu platformu kā iOS vai Android), jūs mums vai mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējam sniedzat informāciju, piemēram, savas debetkartes vai kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju.
 • Piedaloties aptaujās, fokusa grupās vai tirgus pētījumos, jūs mums sniedzat atsauksmes par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī atbildes uz mūsu jautājumiem un personīgās pieredzes aprakstus.
 • Kad izvēlaties piedalīties mūsu akcijās, pasākumos vai konkursos, mēs apkopojam informāciju, kuru izmantojat, lai reģistrētos vai piedalītos.
 • Ja jūs sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, mēs apkopojam informāciju, kuru mums sniedzat saziņas laikā.
 • Ja jūs sniedzat informāciju par citām personām (piemēram, kādai funkcijai izmantojat drauga kontaktinformāciju), mēs jūsu vārdā apstrādājam šo informāciju, lai izpildītu jūsu pieprasījumu.
 • Protams, lai nodrošinātu pakalpojumu darbību, mēs apstrādājam arī jūsu tērzēšanu ar citiem lietotājiem, kā arī jūsu publicēto saturu.

Informācija, kuru saņemam no citiem

Papildus informācijai, kuru jūs tieši sniedzat mums, informācija par jums tiek saņemta no citiem avotiem. Tie ir:

 • Lietotāji Citi lietotāji var sniegt informāciju par jums, kad viņi izmanto mūsu pakalpojumus, piemēram, sazinoties ar jums vai iesniedzot ziņojumu par jums.

 • Sociālie tīkli Jūs varat izlemt kopīgot informāciju ar mums, izmantojot savu sociālā tīkla kontu, piemēram, ja izvēlaties izveidot savu Tinder kontu vai pieteikties tajā, izmantojot savu sociālā tīkla vai citu kontu (piemēram, Facebook, Google vai Apple), vai arī mūsu pakalpojumos augšupielādēt informāciju, piemēram, attēlus no kāda sociālā tīkla konta (piemēram, Instagram vai Spotify).

 • Saistītie uzņēmumi Tinder ir daļa no Match Group uzņēmumu grupas. Lietotāju drošība ir Match Group augstākā prioritāte. Ja jums ir aizliegts izmantot citu Match Group pakalpojumu, jūsu informācija var tikt kopīgota ar mums, lai mēs varētu veikt nepieciešamās darbības, tostarp slēgt jūsu kontu vai liegt jums izveidot kontu mūsu pakalpojumos.

 • Citi partneri Mēs varam saņemt informāciju par jums no mūsu partneriem, ja Tinder reklāmas tiek publicētas partnera pakalpojumā (šādā gadījumā tie var nodot informāciju par kampaņas panākumiem). Ja tas ir likumīgi atļauts, mēs varam arī no trešajām pusēm saņemt informāciju par aizdomās turētiem vai notiesātiem ļaundariem, cenšoties nodrošināt mūsu lietotāju drošību.

Informācija, kas tiek apkopota, kad izmantojat mūsu pakalpojumus

Kad jūs lietojat mūsu pakalpojumus, tiek ģenerēti tehniskie dati par to, kuras funkcijas esat lietojis, kā jūs tās lietojat, kā arī dati par ierīcēm, kuras lietojat, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem. Sīkāku informāciju skatiet tālāk.

 • Informācija par lietošanu Pakalpojumu lietošanas rezultātā tiek ģenerēti dati par jūsu darbībām mūsu pakalpojumos, piemēram, par to, kā tos lietojat (piemēram, kad pieteicāties, lietotās funkcijas, veiktās darbības, jums parādītā informācija, tīmekļa lapas, no kurām ieradāties, un reklāmas, uz kurām noklikšķinājāt), kā arī jūsu mijiedarbība ar citiem lietotājiem (piemēram, lietotāji, ar kuriem sazinājāties, kad jūs ar viņiem sazinājāties, kā arī nosūtīto un saņemto ziņojumu skaits).

 • Informācija par ierīci Mēs apkopojām informāciju no ierīces/ierīcēm (kā arī informāciju par šo/šīm ierīci/ierīcēm), ko lietojat, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem, tostarp aparatūras un programmatūras informāciju, piemēram, IP adresi, ierīces ID un veidu, lietotnes iestatījumus un raksturlielumus, lietotnes avārijas, reklāmas ID (kas ir nejauši ģenerēti skaitļi, ko varat atiestatīt ierīces iestatījumos), kā arī identifikatorus, kas saistīti ar sīkfailiem vai citām tehnoloģijām, kas var unikāli identificēt ierīci vai pārlūku.

 • Cita informācija ar jūsu piekrišanu Ja jūs sniedzat atļauju, mēs varam apkopot precīzus jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus (platuma un garuma datus). Jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu apkopošana var notikt fonā pat tad, ja neizmantojat pakalpojumus, ja atļauja, kuru jūs mums piešķīrāt, skaidri atļauj šādu datu apkopošanu. Ja nesniegsiet mums atļauju apkopot precīzus jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus, mēs tos neapkoposim. Tāpat, ja sniegsiet piekrišanu, mēs varam apkopot jūsu fotoattēlus un videoklipus (piemēram, ja vēlaties publicēt fotoattēlu, video vai izmantot straumēšanas funkcijas mūsu pakalpojumos).

4. Sīkdatnes un citas līdzīgas datu apkopošanas tehnoloģijas

Mēs izmantojam un varam atļaut citiem izmantot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas (piemēram, tīmekļa bāksignālus, pikseļus, SDK), lai atpazītu jūs un/vai jūsu ierīci(-es). Jūs varat izlasīt mūsu Sīkfailu politiku, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kāpēc tos izmantojam un kā jūs varat labāk kontrolēt to izmantošanu.

Dažiem tīmekļa pārlūkiem (tostarp Safari, Internet Explorer, Firefox un Chrome) ir funkcija "Neizsekot" (" DNT "), kas vietnei norāda, ka lietotājs nevēlas, lai viņa tiešsaistes aktivitātes tiktu izsekotas. Ja vietne, kas reaģē uz DNT signālu, saņem DNT signālu, pārlūks var bloķēt šo vietni no noteiktas informācijas apkopošanas par pārlūka lietotāju. Ne visas pārlūkprogrammas piedāvā DNT opciju, un DNT signāli vēl nav vienoti. Šī iemesla dēļ daudzi uzņēmumi, tostarp Tinder, šobrīd nereaģē uz DNT signāliem.

5. Kā mēs izmantojam informāciju

Galvenais iemesls, kāpēc mēs izmantojam jūsu informāciju, ir mūsu pakalpojumu sniegšana un uzlabošana. Turklāt mēs izmantojam jūsu informāciju, lai gādātu par jūsu drošību un piedāvātu jums potenciāli interesantas reklāmas. Lasiet tālāk sīkāku skaidrojumu par dažādiem iemesliem, kādēļ mēs izmantojam jūsu informāciju, kā arī praktiskus piemērus.

A. Lai pārvaldītu jūsu kontu un sniegtu jums mūsu pakalpojumus

 • Lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu
 • Lai sniegtu jums klientu atbalstu un atbildētu uz jūsu pieprasījumiem
 • Lai pabeigtu jūsu darījumus
 • Lai informētu jūs par mūsu pakalpojumiem

B. Lai palīdzētu jums sazināties ar citiem lietotājiem

 • Lai ieteiktu jums iepazīties ar citiem lietotājiem
 • Lai cits citam rādītu lietotāju profilus

C. Lai sniegtu jums jaunus Tinder pakalpojumus

 • Lai reģistrētu jūs un rādītu jūsu profilu jaunajās Tinder funkcijās un lietotnēs
 • Lai pārvaldītu jūsu kontu šajās jaunajās funkcijās un lietotnēs

D. Lai veiktu reklamēšanu un īstenotu mārketinga kampaņas

 • Lai administrētu loterijas, konkursus, atlaides vai citus piedāvājumus
 • Lai īstenotu reklāmas kampaņas saistībā ar mūsu pakalpojumiem un mārketinga kampaņas, popularizējot Tinder vai mūsu pakalpojumus, kā arī izvērtētu šo kampaņu efektivitāti
 • Lai sazinātos ar jums saistībā ar produktiem vai pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt

E. Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un izstrādātu jaunus

 • Lai administrētu fokusa grupas, tirgus pētījumus un aptaujas
 • Lai pārskatītu komunikāciju ar klientu apkalpošanas komandām ar mērķi uzlabot mūsu apkalpošanas kvalitāti
 • Lai izprastu, kā lietotāji parasti izmanto pakalpojumus, un tos uzlabotu (piemēram, atkarībā no lietotāju uzvedības mēs varam mainīt konkrētas funkcijas izskatu un lietošanas īpašības vai pat būtiski to modificēt)
 • Lai izstrādātu jaunas funkcijas un pakalpojumus (piemēram, pēc lietotāju lūguma mēs varam izveidot jaunu, uz interesēm balstītu funkciju)

F. Lai novērstu, atklātu un apkarotu krāpšanu un citas nelikumīgas vai neatļautas darbības

 • Lai atklātu un novērstu notiekošus, iespējamus vai varbūtējus mūsu Lietošanas noteikumu pārkāpumus, jo īpaši pārskatot iesniegtos ziņojumus un lietotāju savstarpējo saziņu
 • Lai labāk izprastu mūsu Lietošanas noteikumu pārkāpumus un izstrādātu pretpasākumus
 • Lai saglabātu datus, kas saistīti ar mūsu Lietošanas noteikumu pārkāpumiem, tādējādi novēršot situācijas atkārtošanos
 • Lai īstenotu vai izmantotu savas tiesības, piemēram, mūsu Lietošanas noteikumus
 • Lai informētu personas, kas iesniegušas ziņojumu, par darbībām, ko esam veikuši viņu iesnieguma rezultātā

G. Lai nodrošinātu tiesību aktu ievērošanu

 • Lai pildītu tiesiskās prasības
 • Lai palīdzētu tiesībaizsargājošām iestādēm

Lai iegūtu informāciju par to, kā mēs apstrādājam personisko informāciju profilēšanas un automatizētās lēmumu pieņemšanas ietvaros, lūdzu, skatiet mūsu BUJ.

Lai apstrādātu jūsu informāciju, kā aprakstīts šajā Konfidencialitātes politika, mēs paļaujamies uz šādiem juridiskajiem pamatiem:

 • Mūsu pakalpojuma sniegšana jums. Mēs apstrādājam jūsu informāciju iepriekš minētajiem mērķiem A, B un C, lai pildītu mūsu starpā noslēgtās līgumsaistības. Piemēram, kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu, lai veidotu jēgpilnas attiecības, mēs izmantojam jūsu informāciju, lai uzturētu jūsu kontu un profilu, padarītu to redzamu citiem lietotājiem un ieteiktu jums citus lietotājus, kā arī citādi nodrošinātu mūsu bezmaksas un maksas funkcijas jums un citiem lietotājiem.
 • Likumīgās intereses. Mēs apstrādājam jūsu informāciju iepriekš minētajiem mērķiem D, E un F, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm. Piemēram, mēs analizējam lietotāju darbības mūsu pakalpojumos, lai pastāvīgi uzlabotu savus piedāvājumus. Mēs iesakām piedāvājumus, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, un popularizējam savus pakalpojumus. Mēs apstrādājam informāciju, lai aizsargātu savus lietotājus. Turklāt, ja nepieciešams, mēs apstrādājam datus, lai īstenotu savas tiesības, palīdzētu tiesībaizsargājošām iestādēm un varētu aizstāvēt savas intereses tiesvedības gadījumā.
 • Piemērojamo tiesību aktu un noteikumu ievērošana. Mēs apstrādājam jūsu informāciju iepriekš minētajam mērķim G, ja mums ir nepieciešams ievērot piemērojamos tiesību aktus un noteikumus, kā arī pierādīt atbilstību piemērojamajiem mērķiem un noteikumiem. Piemēram, mēs glabājam datplūsmas datus un datus par darījumiem saskaņā ar mūsu grāmatvedības, nodokļu un citiem ar likumu noteiktajiem datu glabāšanas pienākumiem, kā arī, lai varētu izpildīt likumīgas tiesībaizsargājošo iestāžu piekļuves prasības. Turklāt mēs glabājam arī datus, kas apliecina lietotāju sniegto piekrišanu un viņu iespējamos lēmumus atteikties no konkrētām funkcijām vai datu apstrādes.
 • Piekrišana. Ja jūs izvēlaties mums norādīt informāciju, kas dažās jurisdikcijās var tikt uzskatīta par “īpašu” vai “sensitīvu”, piemēram, savu seksuālo orientāciju, jūs piekrītat, ka mēs apstrādāsim šādu informāciju saskaņā ar mūsu Konfidencialitātes politiku. Laiku pa laikam mēs varam lūgt jūsu piekrišanu, lai apkopotu konkrētu informāciju, piemēram, precīzu jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, vai izmantotu jūsu informāciju konkrētiem mērķiem. Dažos gadījumos jūs varat atsaukt piekrišanu, mainot savus iestatījumus (piemēram, attiecībā uz precīzu ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu apkopošanu) vai izdzēšot savu saturu (piemēram, ja profilā esat ievadījis informāciju, ko var uzskatīt par “īpašu” vai “sensitīvu”). Jebkurā gadījumā jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa adresi, kas norādīta šīs Konfidencialitātes politikas beigās.

6. Kā mēs dalāmies ar informāciju

Tā kā mūsu mērķis ir palīdzēt jums izveidot jēgpilnas attiecības, galvenokārt lietotāju informācijas apmaiņa, protams, notiek ar citiem lietotājiem. Daļu lietotāju informācijas nododam pakalpojumu sniedzējiem un partneriem, kuri mums palīdz pakalpojumu sniegšanā, ar citiem Match Group uzņēmumiem tālāk norādīto iemeslu dēļ un dažos gadījumos – arī tiesībsargājošām iestādēm. Lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā jūsu informācija tiek kopīgota ar citiem.

Ar citiem lietotājiem

Jūs kopīgojat informāciju ar citiem lietotājiem, kad brīvprātīgi atklājat informāciju pakalpojumā (tostarp savu publisko profilu). Lūdzu, rīkojieties ar savu informāciju piesardzīgi un pārliecinieties, ka kopīgojat saturu, pret kura redzamību jums nav iebildumu.

Ja izvēlaties ierobežot auditoriju visam savam profilam vai tā daļai, kā arī noteiktam saturam vai informācijai par jums, tā būs redzama atbilstoši jūsu iestatījumiem.

Ja kāds iesniedz ziņojumu, kurā esat iesaistīts jūs (piemēram, apgalvojumu, ka esat pārkāpis mūsu Lietošanas noteikumus), mēs varam informēt ziņotāju par darbībām, ja tādas tika veiktas viņa ziņojuma rezultātā. *

Ar mūsu pakalpojumu sniedzējiem un partneriem

Mēs izmantojam trešās puses, lai palīdzētu mums darboties un uzlabot savus pakalpojumus. Šīs trešās puses mums palīdz veikt dažādus uzdevumus, tostarp datu hostēšanu un uzturēšanu, analītiku, klientu apkalpošanu, mārketingu, reklāmu, maksājumu apstrādi un drošības operācijas. Mēs arī kopīgojam informāciju ar partneriem, kuri izplata mūsu pakalpojumus un palīdz mums tos reklamēt. Piemēram, mēs varam ar reklāmas partneriem kopīgot ierobežotu informāciju par jums, kas ir sajauktā un cilvēkiem nenolasāmā formā.

Pirms piesaistām jebkuru pakalpojumu sniedzēju vai strādājam ar kādu partneri, mēs ievērojam stingru pārbaudes procesu. Mūsu pakalpojumu sniedzējiem un partneriem jāpiekrīt ievērot stingras konfidencialitātes saistības. *

Ar mūsu saistītajiem uzņēmumiem

Tinder ir daļa no Match Group uzņēmumu grupas.

Mēs kopīgojam jūsu informāciju ar saistītajiem uzņēmumiem ierobežotos likumīgos nolūkos, kā izklāstīts tālāk.

 • Lai uzlabotu visu Match Group platformu drošību un ļautu mums pievērsties (piemēram, aizliegt) vienā platformā atklātiem ļaundariem arī citās platformās. Lai tie mums palīdzētu apstrādāt jūsu datus saskaņā ar mūsu norādījumiem un mūsu vārdā. To sniegtās palīdzības klāstā var būt tehniskās apstrādes darbības, piemēram, datu mitināšana un uzturēšana, klientu apkalpošana, mārketings un mērķēta reklamēšana, analīze, palīdzība finanšu un grāmatvedības jomā, mūsu pakalpojumu uzlabošana, mūsu datu un sistēmu aizsardzība, kā arī cīņa pret surogātpastu, ļaunprātīgu izmantošanu, krāpšanu, pārkāpumiem un citiem noziegumiem.

 • Mēs varam arī kopīgot informāciju ar citiem Match Group uzņēmumiem citos likumīgos uzņēmējdarbības nolūkos, ieskaitot korporatīvo auditu veikšanu, analīzi un konsolidētu atskaišu veikšanu, ja un kā atļauj piemērojamie tiesību akti.

Kopīgošanas funkcionalitāte

Jūs varat kopīgot citu lietotāju profilus, un viņi var kopīgot jūsu profilu ar personām, kas nelieto mūsu pakalpojumus, izmantojot kopīgošanas funkcionalitāti. *

Korporatīviem darījumiem

Mēs varam nodot jūsu informāciju, ja pilnīgi vai daļēji esam iesaistīti uzņēmuma apvienošanā, pārdošanā, iegādē, atsavināšanā, pārstrukturēšanā, reorganizācijā, likvidācijā, bankrotā vai citos pasākumos, kas saistīti ar izmaiņām īpašumtiesībās vai kontrolē. *

Ar tiesībaizsargājošām iestādēm / kad to pieprasa likums

Mēs varam izpaust jūsu informāciju, ja tas ir pamatoti nepieciešams, lai: (i) ievērotu tiesisku procesu, piemēram, tiesas rīkojumu, tiesas pavēsti vai kratīšanas orderi, valdības/tiesībaizsargājošu iestāžu izmeklēšanu vai citas tiesiskas prasības; (ii) palīdzētu novērst vai atklāt noziegumus (katrā gadījumā piemērojot piemērojamos tiesību aktus); vai iii) aizsargātu jebkuras personas drošību. *

Lai nodrošinātu likumīgo tiesību ievērošanu

Mēs varam arī kopīgot informāciju: (i) ja tās izpaušana mazinātu mūsu atbildību faktiskā vai iespējamā tiesvedībā; (ii) pēc nepieciešamības, lai aizsargātu savas likumīgās tiesības un mūsu lietotāju, biznesa partneru vai citu ieinteresēto pušu likumīgās tiesības; (iii) lai pildītu savas līgumsaistības attiecībā uz jums; un iv) lai izmeklētu, novērstu vai veiktu citus pasākumus saistībā ar nelikumīgām darbībām, aizdomām par krāpšanu vai citiem pārkāpumiem. *

Ar jūsu piekrišanu vai pēc jūsu pieprasījuma

Mēs varam lūgt jūsu piekrišanu jūsu informāciju kopīgot ar trešajām personām. Jebkurā šādā gadījumā mēs skaidri paskaidrosim, kāpēc mēs vēlamies kopīgot šo informāciju.

Jebkuros no iepriekš minētajiem apstākļiem mēs varam izmantot un kopīgot vispārīgu informāciju (kas nozīmē informāciju, kas jūs neidentificē, piemēram, informāciju par ierīci, vispārīgus demogrāfiskos datus, vispārīgus uzvedības datus, ģeogrāfisko atrašanās vietu neatpazīstamā formā), kā arī personisko informāciju sajauktā veidā, kuru cilvēks nevar nolasīt. Mēs arī varam šo informāciju kopīgot ar citiem Match Group uzņēmumiem un trešajām personām (īpaši reklāmdevējiem), lai izstrādātu un rādītu mērķētas reklāmas mūsu pakalpojumos un trešo personu vietnēs vai lietotnēs, kā arī analizētu reklāmas, ko redzat, un par tām ziņotu. Mēs varam apvienot šo informāciju ar citu vispārīgu vai personisku no citiem avotiem apkopotu informāciju sajauktā formā, kuru cilvēks nevar nolasīt. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, var atrast mūsu Sīkfailu politikā

7. Pārrobežu datu pārsūtīšana

Informācijas apmaiņa, kas izklāstīta 6. sadaļā, dažkārt ietver datu pārrobežu pārsūtīšanu, piemēram, uz Amerikas Savienotajām Valstīm un citām jurisdikcijām, kurās var būt spēkā atšķirīgi tiesību akti par datu apstrādi. Pārsūtot personisko informāciju ārpus EEZ, Apvienotās Karalistes, Šveices vai citām valstīm, kuru datu aizsardzības likumus Eiropas Komisija vai cita kompetenta valsts iestāde ir atzinusi par atbilstošām, mēs izmantojam standarta līguma noteikumus (standarta līguma noteikumi ir saistības starp uzņēmumiem, kuri pārsūta personas datus, un tie uzņēmumiem uzliek pienākumu aizsargāt jūsu datu konfidencialitāti un drošību) vai citu piemērotu pārsūtīšanas mehānismu. Mēs pašlaik pārskatām pārsūtīšanu mūsu piegādātājiem un saistīto juridisko pamatu saskaņā ar neseno Eiropas Savienības tiesas lēmumu par personas datu pārsūtīšanu uz ASV.

8. Jūsu tiesības

Mēs vēlamies, lai jūs kontrolētu savu informāciju, tāpēc vēlamies jums atgādināt par tālāk norādītajām opcijām un rīkiem.

 • Piekļuves/atjaunināšanas rīki pakalpojumā. Rīki un konta iestatījumi, kas palīdz jums piekļūt jūsu sniegtajai informācijai, kas tieši saistīta ar jūsu kontu pakalpojuma ietvaros, to labot vai izdzēst. Ja jums ir kādi jautājumi par šiem rīkiem un iestatījumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai saņemtu palīdzību šeit.
 • Ierīces atļaujas. Mobilajām platformām var būt atļauju sistēmas īpašiem ierīču datiem un paziņojumiem, piemēram, tālruņa kontaktiem, attēliem, un atrašanās vietas pakalpojumiem, pašpiegādes paziņojumiem un reklāmas identifikatoriem. Jūs varat mainīt ierīces iestatījumus, piekrītot attiecīgās informācijas apkopošanai vai apstrādei vai attiecīgo paziņojumu parādīšanai, vai arī iebilstot pret to. Protams, ja jūs to darāt, daži pakalpojumi var zaudēt pilnu funkcionalitāti.
 • Atinstalēšana. Jūs varat apturēt lietotnes veikto informācijas vākšanu pilnībā, atinstalējot to ar ierīces standarta atinstalēšanas procesu. Neaizmirstiet, ka lietotnes atinstalēšana NESLĒDZ jūsu kontu. Lai slēgtu kontu, izmantojiet atbilstošo pakalpojuma funkcionalitāti.
 • Konta slēgšana. Varat slēgt savu kontu, izmantojot atbilstošo funkcionalitāti tieši pakalpojumā.

Mēs arī vēlamies, lai jūs zinātu par savām konfidencialitātes tiesībām. Tālāk norādīti daži galvenie aspekti, kas jāatceras.

 • Jūsu informācijas pārskatīšana. Piemērojamie konfidencialitātes likumi var dot jums tiesības pārskatīt personisko informāciju, ko mēs par jums glabājam (atkarībā no jurisdikcijas tās var saukt par piekļuves tiesībām, datu pārnesamības tiesībām vai kādā citā līdzīgā veidā). Jūs varat izmantot šīs tiesības, iesniedzot pieprasījumu šeit.
 • Informācijas atjaunināšana. Ja uzskatāt, ka mūsu rīcībā esošā informācija par jums nav pareiza vai ka mēs vairs nedrīkstam to izmantot, un vēlaties pieprasīt tās labošanu, dzēšanu vai iebilst pret tās apstrādi vai ierobežot to, lūdzu, sazinieties ar mums šeit.

Jūsu un visu mūsu lietotāju aizsardzības nolūkos mēs varam lūgt jūs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, pirms varam atbildēt uz iepriekšminētajiem pieprasījumiem.

Ņemiet vērā, ka varam noraidīt pieprasījumus, tostarp, ja nevaram apstiprināt jūsu identitāti, ja pieprasījums ir nelikumīgs vai nederīgs, vai ar to, iespējams, tiek pārkāpts komercnoslēpums, intelektuālā īpašuma tiesības vai citas personas tiesības vai konfidencialitāte. Ja vēlaties saņemt informāciju par citu lietotāju, piemēram, kopiju no visiem ziņojumiem, ko no viņa vai viņas saņēmāt, izmantojot mūsu pakalpojumu, otram lietotājam pirms informācijas izsniegšanas būs jāsazinās ar mums, lai sniegtu tam rakstisku atļauju. Mēs varam arī lūgt jūs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, pirms varam atbildēt uz pieprasījumu.

Turklāt mēs, iespējams, nespēsim apmierināt noteiktus pieprasījumus iebilst pret personiskās informācijas apstrādi vai to ierobežot, jo īpaši, ja šādi pieprasījumi vairs neļaus mums sniegt jums pakalpojumus. Piemēram, mēs nevaram sniegt savus pakalpojumus, ja nezinām jūsu dzimšanas datumu un tādējādi nevaram pārliecināties, ka esat sasniedzis 18 gadu vecumu.

Dažās valstīs, tostarp Eiropas Ekonomikas zonā un Apvienotajā karalistē, jums ir tiesības iesniegt sūdzību attiecīgajai datu aizsardzības iestādei, ja jums ir bažas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju. Informācija par jūsu datu aizsardzības regulatoru Eiropas Ekonomikas zonā atrodama šeit, savukārt Apvienotajā karalistē – šeit. Datu aizsardzības iestāde, kurai varat iesniegt sūdzību, var būt jūsu pastāvīgajā dzīvesvietā, darba vietā vai tur, kur noticis iespējamais pārkāpums.

9. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju

Mēs glabājam jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams likumīgiem uzņēmējdarbības mērķiem (kas izklāstīti 5. sadaļā) un ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti. Ja izlemjat pārtraukt mūsu pakalpojumu izmantošanu, jūs varat slēgt savu kontu un citi lietotāji neredzēs jūsu profilu. Ņemiet vērā, ka mēs automātiski slēgsim jūsu kontu, ja divus gadus būsiet neaktīvs. Pēc jūsu konta slēgšanas jūsu personiskā informācija tiks dzēsta, kā izklāstīts tālāk.

 1. Lai aizsargātu mūsu lietotāju drošību, mēs ieviešam obligāto datu glabāšanas drošības periodu, kas ilgst trīs mēnešus pēc konta slēgšanas vai vienu gadu pēc konta aizlieguma. Šajā periodā mēs glabājam jūsu informāciju gadījumam, ja var būt nepieciešams izmeklēt nelikumīgu vai kaitīgu rīcību. Informācijas glabāšana šajā datu glabāšanas drošības periodā ir balstīta uz mūsu, kā arī iespējamo trešo pušu likumīgajām interesēm.
 2. Kad datu glabāšanas drošības periods ir beidzies, mēs dzēšam jūsu datus un glabājam tikai ierobežotu informāciju noteiktiem mērķiem, kā norādīts tālāk.
  • a) Mēs glabājam ierobežotu datu apjomu, lai izpildītu likumīgās datu saglabāšanas prasības: jo īpaši mēs 10 gadus glabājam darījumu datus, lai izpildītu likumīgās nodokļu un grāmatvedības prasības. Turklāt mēs glabājam kredītkaršu informāciju tik ilgi, kamēr lietotājs var apstrīdēt darījumu, kā arī vienu gadu glabājam “datplūsmas datus” / žurnālus, lai izpildītu likumīgās datu saglabāšanas prasības. Mēs arī piecus gadus glabājam ierakstus par lietotāju sniegtajām atļaujām, lai pierādītu atbilstību piemērojamajiem tiesību aktiem.
  • b) Mēs glabājam ierobežotu informāciju, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm. Mēs piecus gadus glabājam ierakstus par klientu apkalpošanu un ar to saistītos datus, piemēram, aptuvenu lejupielādes/pirkšanas vietu, lai atbalstītu mūsu lēmumus par klientu apkalpošanu, īstenotu savas tiesības un ļautu mums aizstāvēties jebkādu pretenziju gadījumā. Mēs glabājam arī informāciju par iepriekšēju kontu un abonementu esamību, ko dzēšam trīs gadus pēc jūsu pēdējā konta slēgšanas, lai nodrošinātu pareizu un precīzu finanšu prognozēšanu un ziņošanu. Profila dati tiek glabāti vienu gadu, paredzot iespējamu tiesvedību, lai izveidotu vai īstenotu juridiskās prasības, vai arī aizstāvētos pret tām. Turklāt dati, kas nepieciešami, lai nepieļautu aizliegtiem lietotājiem izveidot jaunus kontus, tiek glabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai nodrošinātu mūsu lietotāju drošību un būtiskās intereses.
  • c) Visbeidzot, mēs glabājam informāciju, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, ja pastāv neatrisināta vai iespējama problēma, prasība vai strīds, kā dēļ mums nepieciešams glabāt informāciju (jo īpaši, ja mēs saņem derīgu tiesas pavēsti vai pieprasījumu saglabāt datus (šādā gadījumā mums dati būtu jāsaglabā, lai izpildītu mūsu likumīgās saistības), kā arī tad, ja dati būtu kā citādi nepieciešami tiesvedības ietvaros).

10. Bērnu konfidencialitāte

Mūsu pakalpojumi ir paredzēti tikai lietotājiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Mēs neatļaujam mūsu platformā piedalīties lietotājiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja jums ir aizdomas, ka lietotājs ir jaunāks par 18 gadiem, lūdzu, izmantojiet pakalpojumā pieejamo ziņošanas mehānismu.

11. Darba kandidāti, darbuzņēmēji un piegādātāju pārstāvji

Mēs apstrādājam savu darba kandidātu, darbuzņēmēju un piegādātāju pārstāvju personisko informāciju, veicot darbā pieņemšanas un talantu vadības darbības, kā arī pārvaldot pakalpojumus, ko mums sniedz darbuzņēmēji un piegādātāji. Ja esat Tinder darba kandidāts, darbuzņēmējs vai piegādātāja pārstāvis, uz jūsu personiskās informācijas apstrādi attiecas noteikti šīs Konfidencialitātes politikas noteikumi, ieskaitot šīs Konfidencialitātes politikas sadaļas, kurās tiek apspriesta juridiskā persona, kas ir atbildīga par jūsu personiskās informācijas apstrādi, personiskās informācijas pārsūtīšana, tiesības, kas jums var būt saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, veidi, kā ar mums sazināties, un informācija, kas attiecas tieši uz Kaliforniju.

Ja esat darba kandidāts, jūsu personiskā informācija, ko apstrādājam, var atšķirties atkarībā no amata, ko vēlaties ieņemt, bet parasti tā ietver informāciju, ko sniedzat savā darba pieteikumā, kā arī profesionālo kvalifikāciju, pamatinformāciju un atsauces informāciju, ko mums sniedz vervētāji vai citas trešās puses. Mēs izmantojam šo informāciju, lai veicinātu darbā pieņemšanas procesu, kura rezultātā var tikt noslēgts darba līgums. Attiecībā uz darbuzņēmējiem un piegādātāju pārstāvjiem mēs varam apstrādāt identifikācijas informāciju un ar darbu saistītu informāciju, ja tas ir nepieciešams, lai pārvaldītu attiecības ar jums un jūsu darba devēju, kas nepieciešams pakalpojumu līguma izpildei, kā arī, lai izveidotu, īstenotu vai aizstāvētu iespējamās juridiskās prasības. Mēs varam kopīgot personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, kas mums palīdz īstenot darbā pieņemšanas un tehnisko datu apstrādes darbības, kā arī ar Match Group uzņēmumiem (piemēram, ja jums ir biznesa attiecības ar saistīta uzņēmuma darbiniekiem). Mēs glabājam jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams šo mērķu īstenošanai.

12. Izmaiņas Konfidencialitātes politikā

Šī politika laika gaitā var mainīties, jo mēs vienmēr meklējam jaunus un novatoriskus veidus, kā palīdzēt jums izveidot jēgpilnas attiecības. Mēs cenšamies nodrošināt, lai skaidrojumi par mūsu datu praksi vienmēr būtu aktuāli. Pirms jebkādu būtisku izmaiņu stāšanās spēkā mēs jūs par tām informēsim, lai jums būtu laiks pārskatīt izmaiņas.

13. Kā ar mums sazināties

Ja jums ir jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku, varat ar mums sazināties, izmantojot kādu no tālāk norādītajām iespējām.

Ja dzīvojat Eiropas Ekonomikas zonā, Apvienotajā Karalistē vai Šveicē:

Tiešsaistē: šeit

Pa pastu:

Data Protection Officer

MTCH Technology Services Limited

Tinder

WeWork Charlemont Exchange

42 Charlemont Street

Dublin 2, D02 R593

Īrija

Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā sazināties ar datu aizsardzības inspektoru, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Ja dzīvojat Japānā:

Tiešsaistē: šeit

Pa pastu:

Data Protection Officer

MG Japan Services GK

c/o Match Group, LLC

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

Amerikas Savienotās Valstis

Ja dzīvojat ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, Apvienotās Karalistes, Šveices vai Japānas:

Tiešsaistē: šeit

Pa pastu:

Data Protection Officer

Match Group, LLC

8750 North Central Expressway

Suite 1400

Dallas, TX 75231

Amerikas Savienotās Valstis