Tinder drošības un politikas centrs

Mūsu saistības:

Mēs ļoti nopietni uztveram lietotāju drošību, drošumu un labklājību. Tinder ir pasaulē populārākā lietotne, ar kuras palīdzību var iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Mēs lepojamies, ka ik dienu veidojam saikni starp miljoniem cilvēku. Kaut arī salīdzinoši neliela šo saderību procentuālā daļa radījusi situācijas, kurās lietotāji ir cietuši noziedzīgu darbību rezultātā, mēs esam stingri pārliecināti, ka nedrīkst pieļaut pat vienu neadekvātas rīcības un kriminālas uzvedības gadījumu. 

Mēs nepārtraukti pētām jaunus atjauninājumus, sadarbības un tehnoloģijas, lai uzlabotu un ietekmētu savus pūliņus drošības jomā, vienlaikus veicinot cieņpilnu vidi, kurā var iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Informāciju par mūsu drošības rīkiem un praksi var aplūkot tālāk. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Santamonikā, Sanpaulu vai Seulā, mūsu mērķis nemainās: droša un pozitīva pieredze mūsu platformas lietotājiem.

Mūsu drošības rīki:

Mēs izmantojam nozarē vadošo automatizēto un manuālo moderēšanas un pārskatīšanas rīku, sistēmu un procesu tīklu un ieguldām ievērojamus resursus, lai lietotnē novērstu, uzraudzītu un likvidētu nepiemērotu uzvedību (uzdošanos par citu personu, uzmākšanos, aizskaršanu u.c.).

Šo rīku klāstā ir automātiska profilu skenēšana, lai apzinātu aizdomīgus izteikumus un attēlus, aizdomīgu profilu un darbību manuāla pārskatīšana, lietotāju sagatavoti ziņojumi, aizdomīgu kontu slēpta bloķēšana, kā arī e-pasta adrešu, tālruņu numuru, IP  adrešu un citu ar kaitīgiem indivīdiem saistītu identifikatoru bloķēšana.

Mēs ievērojam absolūtas neiecietības politiku attiecībā uz uzmākšanos, un mēs aicinām mūsu kopienu ziņot par visiem pārkāpumiem un/vai ikvienu, kurš pārkāpj mūsu Kopienas pamatnostādnes vai Lietošanas noteikumus, izmantojot visos Tinder profilos pieejamo brīvprātīgās ziņošanas rīku vai sazinoties ar mūsu komandu tiešsaistē. Ja mēs saņemam šādu ziņojumu, mūsu specializētā kopienas komanda veic atbilstošus pasākumus, kuru klāstā var būt satura noņemšana, aizliegums lietotājam izmantot pakalpojumu vai atbilstošu tiesībaizsardzības iestāžu informēšana.

Mēs pastāvīgi novērtējam un pilnveidojam savus procesus un, kad vien iespējams, vienmēr sadarbosimies ar tiesībsargājošām iestādēm, lai aizsargātu mūsu lietotājus.

Match Group konsultatīvā padome:

Kā daļa no Match Group mēs sadarbojamies ar ārējiem partneriem, izmantojot Match Group konsultatīvo padomi (MGAC) — vadošo ekspertu un aizstāvju grupu, kas pēta un novērš tādas problēmas kā seksuālā vardarbība, cilvēku tirdzniecība seksuālas izmantošanas nolūkā, kā arī līdzīgus jautājumus. Match Group vadošo darbinieku grupa tiekas ar MGAC divreiz gadā, lai novērtētu mūsu politikas un lūgtu ieteikumus, kā uzlabot mūsu produktu drošību. Dibinātāju skaitā ir:

  • Skots Berkovics (Scott Berkowitz), Nacionālā izvarošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un incesta tīkla (RAINN) prezidents.
  • Tarana Burke, kustības "Me Too" dibinātāja.
  • Katrīna Čena (Catherine Chen), Polaris galvenā programmas vadītāja
  • Džons Klārks (John Clark), Valsts pazudušo un izmantoto bērnu centra izpilddirektors.
  • Džūlija Kordua (Julie Cordua), Thorn izpilddirektore.
  • Jolanda Edringtone (Yolanda Edrington), Valsts seksuālās vardarbības resursu centra galvenā izpilddirektore.
  • Dr. Džūdija Postmusa (Dr Judy Postmus), Ratgera universitātes centrs cīņai pret vardarbību pret sievietēm un bērniem, dibinātāja.

Reakcija uz ziņojumiem par uzbrukumu.
Tinder lietotāji var viegli ziņot par ļaunprātīgas izmantošanas vai uzbrukuma gadījumiem lietotnē vai tiešsaistē. Lietotājiem, kuri uzskata, ka viņi ir kļuvuši par nozieguma upuriem, stingri iesakām par to ziņot tiesībsargājošām iestādēm. Mūsu komandas uzdevums ir nekavējoties izmeklēt ziņojumus par noziegumiem, tos novērtēt un rīkoties atbilstoši, kā arī pilnībā sadarboties ar tiesībsargājošām iestādēm jebkuras izmeklēšanas gaitā.

Kad lietotājs pakalpojumam Tinder ziņo par uzbrukumu, mēs mēģinām identificēt iespējamo vainīgo personu un bloķēt saistīto kontu. Pēc tam par notikušo tiek paziņots Match Group centralizētajai drošības krātuvei, un to pārbauda dažādās mūsu zīmolu platformās, lai noskaidrotu, vai lietotājam ir citi konti citās platformās. Ja tādi tiek atrasti, tie arī tiek bloķēti.

Lietotāju izglītošana.
Mēs piedāvājam ieteikumus par drošību gan tiešsaistē, gan lietotnē, lai izglītotu lietotājus un dotu viņiem iespēju izdarīt prātīgu un drošu izvēli, mijiedarbojoties pakalpojumā Tinder.

Skatiet mūsu padomus, kā būt uzmanīgam, šeit

Sadarbība ar valsts pārvaldi un likumdošanas darbs.
Mēs saprotam, ka mūsu pienākums ir piedalīties visas nozares standartu izveidē, tāpēc atbalstām Match Group centienus cieši sadarboties ar likumdevējiem un regulatoriem visā pasaulē, lai definētu un pieņemtu jaunus drošības jautājumiem veltītus likumus, kas gādā gan mūsu lietotāju, gan citu tehnoloģiju platformu lietotāju drošību. Mūsu komanda aktīvi sadarbojas ar vairākiem štatiem, lai virzītu tiesību aktus, kas palīdz cīnīties pret tādu parādību kā "catfishing". Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet šeit

Mēs atzinīgi vērtējam iespēju sadarboties ar valdībām visā pasaulē, lai padarītu internetu drošāku visiem.

Krāpšana

Tinder ļoti nopietni uztver krāpšanas jautājumu. Mēs ievērojam absolūtas neiecietības politiku attiecībā uz jebkāda veida agresīvu uzvedību. Mums ir īpaša komanda cīņai pret krāpšanu, kas izmanto nozarē vadošo tehnoloģiju tīklu, lai meklētu krāpšanas gadījumus, un pārskata katra dalībnieka profilu, lai identificētu aizdomīgus izteicienus, kā arī manuāli pārskata aizdomīgus profilus, aktivitātes un lietotāju sastādītus ziņojumus. Galu galā nevienam neatkarīgi no tā, vai iepazīšanās notika pakalpojumā Tinder vai ne, nekad nevajadzētu sūtīt naudu dzīvē nesatiktam cilvēkam. Turklāt mēs aicinām savus biedrus ar mūsu pašu ziņošanas rīku ziņot par katru personu, kura ir pieprasījusi finanšu informāciju.Šīs divas darbības ievērojami palīdzēs apturēt gandrīz ikvienu krāpniecības gadījumu un palīdzēs aizsargāt nākamo potenciālo upuri. 

Datu konfidencialitāte un platformas drošība

Mūsu lietotāju konfidencialitāte ir Tinder prioritāte, un mēs cītīgi strādājam, lai ar uzviju izpildītu piemērojamos konfidencialitātes likumus un nozares standartus. Mēs zinām, ka laiks, kuru pavadāt lietotnē, ir privāta lieta, tādēļ tajā ir ieviestas stingras politikas un tehniskās sistēmas, ieskaitot lietotāju fotoattēlu un ziņojumu šifrēšanu un rīkus, kas ierobežo darbinieku piekļuvi lietotāju saziņai un citiem lietotāja datiem. Runājot par Tinder lietotāju datiem, mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt mūsu lietotāju drošību un viņu datu konfidencialitāti.

Atšķirībā no citām sociālajām lietotnēm mūsu biznesa modelis ir vērsts uz to, lai lietotājiem nodrošinātu papildu funkcijas, tostarp jauninājumus lietotnē un abonementus, kas uzlabos viņu pieredzi mūsu lietotnē. Mēs nepārdodam datus trešām personām, un mūsu uzņēmējdarbības saglabāšana vai attīstīšana nav atkarīga no reklāmas. Patiesībā 2018. gadā no reklāmas tika gūti mazāk nekā pieci procenti no visiem ieņēmumiem. Jūsu dati pieder jums. Tāpēc lietotāji jebkurā laikā var pieprasīt savu datu kopiju šeit . Visjaunākā informācija par mūsu datu praksi vienmēr ir pieejama plašai sabiedrībai, izmantojot mūsu Konfidencialitātes politiku, kuru var skatīt arī mūsu lietotnē.

Turklāt mēs pastāvīgi uzlabojam savu aizsardzību cīņā pret tiem, kuriem ir ļaunprātīgi nodomi. Tomēr mēs neapspriežam nevienu specifisku izmantoto drošības rīku vai uzlabojumus, kurus mēs varam ieviest, lai pēc iespējas labāk aizsargātu mūsu lietotājus un izvairītos no vērtīgas informācijas nodošanas iespējamiem likumpārkāpējiem.

---

Papildu politikas un informācija

Mūsu pamatmērķis ir iepazīstināt mūsu lietotāju kopienu ar jauniem cilvēkiem. Un, lai gan tas ir jautri, ir svarīgi atcerēties, ka pastāv Kopienas vadlīnijas, kuras mūsu lietotājiem jāievēro, lai palīdzētu Tinder padarīt par labāko lietotni, kur var iepazīsties ar jauniem cilvēkiem.

Mēs mudinām savus lietotājus ziņot par visiem sliktas izturēšanās gadījumiem mūsu platformā vai ārpus tās. Ziņot par lietotāju, kas rīkojies neadekvāti, var vienkārši un viegli. Jebkurā profilā lietotāji var pieskarties ikonai "3 punkti" un izvēlēties "Ziņot". Lietotāji var arī ziņot par citu lietotāju, nosūtot e-pastu uz help@gotinder.com.

Tālāk sniegta sīkāka informācija par dažām mūsu politikām, kuras mēs esam ieviesuši, lai nodrošinātu Tinder drošību.

Apņēmība nodrošināt iekļaujošu vidi:

Neatkarīgi no jūsu dzimuma identitātes, seksuālās orientācijas, etniskās piederības vai izcelsmes jūs laipni gaidām pakalpojumā Tinder. Mēs cenšamies padarīt Tinder par iekļaujošāko platformu, kurā var iepazīties ar jauniem cilvēkiem, un cieši sadarbojamies ar organizācijām visā pasaulē, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu praksi. Mūsdienās lietotājiem tiek piedāvātas vairāk nekā 50 dzimuma identitātes visā pasaulē un 9 seksuālās orientācijas.

Uzmākšanās

Mēs ievērojam absolūtas neiecietības politiku attiecībā uz uzmākšanos.Mēs aicinām visus lietotājus ziņot par jebkādu nepieņemamu rīcību, lai kopienas komanda varētu to izmeklēt un atbilstoši rīkoties.

Nepilngadīgie lietotāji

Pakalpojums Tinder paredzēts lietotājiem no 18 gadu vecuma, un mēs cītīgi strādājam, lai uzturētu pieaugušo kopienu. Mēs izmantojam nozarē vadošo automatizētas un manuālas moderēšanas un pārskatīšanas rīku, sistēmu un procesu tīklu un ieguldām ievērojamus resursus, lai savā lietotnē novērstu un nepieļautu nepilngadīgo līdzdalību.

Šo rīku klāstā ir automātiska profilu skenēšana, lai identificētu aizdomīgus izteicienus un attēlus, aizdomīgu profilu un darbību manuāli pārskati, lietotāju sastādīti ziņojumi, kā arī e-pasta adrešu, tālruņu numuru, IP adrešu un citu ar nepilngadīgiem lietotājiem, kas cenšas apiet šos ierobežojumus, saistītu identifikatoru bloķēšana. Mēs arī paļaujamies, ka mūsu lietotāji ziņos par visiem profiliem, kuros, iespējams, ir redzams nepilngadīgais, lai mēs varētu attiecīgi šo jautājumu izmeklēt un noņemt saturu.

Mēs nevēlamies, lai Tinder izmantotu nepilngadīgie. Un viss.

Uzmākšanās / prostitūcija

Jebkura veida uzmākšanās seksuālos nolūkos neatkarīgi no tā, vai notiek mēģinājumi pirkt vai pārdot seksuālos pakalpojumus, ir pretrunā ar mūsu Lietošanas noteikumiem.Ja lietotājs sastopas ar profilu, kas pārkāpj mūsu noteikumus, mēs aicinām viņu ziņot, izmantojot mūsu pašu ziņošanas rīku, kas pieejams visos Tinder profilos, vai tiešsaistē. Šāda ziņojuma iesniegšana ļauj mūsu specializētajai kopienas komandai veikt atbilstošus pasākumus, kuru klāstā var būt profila noņemšana vai aizliegums lietotājam izmantot pakalpojumu.

Neatļautas vielas

Profili (vai Tinder lietotāji), kas reklamē neatļautas vielas, pārkāpj mūsu Lietošanas noteikumus, un mums ir izveidota sistēma šo profilu noņemšanai no lietotnes. Ja lietotājs sastopas ar profilu, kas pārkāpj mūsu noteikumus, mēs aicinām viņu ziņot par to lietotnē.

Resursi atbalsta, padomu vai palīdzības saņemšanai

Ārkārtas gadījumā zvaniet pa tālruni 911 (ASV vai Kanāda) vai vietējai tiesībsargājošai iestādei.

Nacionālā izvarošanas, ļaunprātīgas izmantošanas un incesta tīkla (RAINN) uzticības tālrunis

1-800-656-HOPE (4673) I www.rainn.org

Ģimenes plānošana

1-800-230-7526 I www.plannedparenthood.org

Nacionālais uzticības tālrunis saistībā ar vardarbību ģimenē

1-800-799-SAFE (7233) vai 1-800-787-3224 I www.thehotline.org

Nacionālais uzticības tālrunis saistībā ar cilvēktirdzniecību

1-888-272-7888 vai sūtiet SMS uz 233733 I www.humantraffickinghotline.org

Nacionālais seksuālās vardarbības resursu centrs

1-877-739-3895 I www.nsvrc.org

Valsts pazudušo un izmantoto bērnu centrs

1-800-THE-LOST (843-5678) I www.cybertipline.com

Pilsoņu kibertiesību iniciatīva

1-844-878-2274 I www.cybercivilrights.org

FIB sūdzību centrs par noziegumiem internetā

www.ic3.gov

Ja atrodaties ārpus ASV, noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sarakstu ar pieejamajiem resursiem daudzajās valstīs, kur darbojamies.