Центр безпеки та політик Tinder

Наші зобов'язання:

Ми дуже серйозно ставимося до безпеки та здоров'я наших користувачів. Як найпопулярніший у світі додаток для знайомств з новими людьми ми пишаємося тим, що об'єднуємо мільйони людей щодня. Хоча лише відносно невеликий відсоток цих знайомств стає причиною того, що користувачі стають жертвами кримінальних дій, ми дійсно вважаємо, що навіть поодинокий інцидент або злочин — це забагато.

Ми постійно досліджуємо оновлення, нові партнерства та технології, щоб покращити нашу безпечність і сприяти становленню взаємоповаги у середовищі для знайомств. Інформацію про наші засоби та методи безпеки можна знайти нижче. Незалежно від того, де ви знаходитесь — у Санта-Моніці, Сан-Паулу чи Сеулі — наші цілі залишаються однаковими: безпечний і позитивний досвід для користувачів на нашій платформі.

Наші засоби безпеки:

Ми використовуємо найкращі в галузі засоби, системи та процеси автоматизованої та ручної модерації та контролю, а також інвестуємо значні ресурси задля запобігання, відслідковування та видалення неприйнятної поведінки (такої, як, наприклад, видавання себе за іншого чи агресія) у нашому додатку.

Серед таких засобів — автоматичне сканування профілів на наявність неприйнятних висловлювань та зображень; ручний перегляд підозрілих профілів, діяльності та повідомлень від користувачів; тіньове блокування підозрілих облікових записів; а також блокування електронних адрес, телефонних номерів, IP-адрес та інших ідентифікаторів, пов'язаних з порушниками.

Ми не припускаємо насильства та закликаємо нашу спільноту повідомляти про будь-які випадки неприйнятної поведінки та/або порушення наших Правил спільноти або Умов використання через функцію самостійного повідомлення в усіх профілях Tinder або звернувшись до нашої команди онлайн. При отриманні таких скарг наші спеціалісти з питань спільноти вживають відповідних заходів, що можуть включати видалення матеріалів, блокування користувача або інформування відповідних правоохоронних органів.

Ми постійно оцінюємо та вдосконалюємо наші процеси та завжди, коли це можливо, співпрацюватимемо з правоохоронними органами для захисту наших користувачів.

Консультативна рада Match Group:

Як частина Match Group ми працюємо із зовнішніми партнерами через Консультативну раду Match Group (MGAC). Це група кращих експертів та адвокатів, що займаються вивченням та запобіганням сексуальних нападів, торгівлі людьми з сексуальною метою та подібних проблем. Виконавче керівництво Match Group зустрічається з MGAC двічі на рік, щоб оцінити наші політики та надати рекомендації щодо покращення безпеки наших продуктів. Членами-засновниками є:

  • Скотт Берковіц, президент, Rape Abuse Incest National Network (RAINN).
  • Тарана Берк, засновник руху Me Too.
  • Кетрін Чен, директор програми, Polaris.
  • Джон Кларк, генеральний директор, Національний центр для дітей, що зникли чи експлуатуються.
  • Джулі Кордуа, генеральний директор, Thorn.
  • Йоланда Едрингтон, головний інженер, Національний центр ресурсів з домашнього насильства.
  • Доктор Джуді Постмус, засновник, Центр протидії насильству над жінками та дітьми, Ратґерський університет.

Реакція на повідомлення про насильство:
користувачі Tinder можуть легко повідомити про випадки образ чи насильства в додатку чи онлайн. Ми наполегливо рекомендуємо всім користувачам, які вважають, що вони стали жертвою злочину, звертатися до правоохоронних органів. Наша команда при отриманні скарги про злочин намагається якнайшвидше провести розслідування, надати оцінку та вжити відповідних заходів, а також надає правоохоронним органам повну підтримку при таких розслідуваннях.

Коли користувач повідомляє Tinder про насильство, ми намагаємося визначити винного та заблокувати відповідний обліковий запис. Після цього про подію повідомляється централізована база безпеки, а потім перевіряються різні бренди, щоб дізнатися, чи має користувач інші облікові записи на інших платформах. Якщо облікові записи знайдено, їх також блокують.

Інформування користувачів.
Ми в інтернеті та в додатку пропонуємо рекомендації щодо безпеки, щоб інформувати користувачів і допомогти їм діяти розумно та безпечно на Tinder.

Тут можна переглянути наші рекомендації щодо безпеки

Зв'язки з державними та законодавчими органами
Ми вважаємо за обов'язок брати участь у визначенні стандартів для всієї галузі — тому ми підтримуємо зусилля Match Group зі співпраці з законодавчими та нормативними органами по всьому світу для розробки та прийняття нових законів, спрямованих на безпеку, що допоможуть нашим користувачам та тим, хто працює на інших платформах. Наша команда активно співпрацює з кількома штатами над впровадженням законодавства, яке допоможе протидіяти створенню фейкових облікових записів. Тут можна дізнатися більше. 

Ми раді можливості співпрацювати з державними органами в усьому світі задля того, щоб зробити інтернет більш безпечним для кожного.

Шахрайство

Ми дуже серйозно ставимося до шахрайства. Ми сповідуємо політику нульової терпимості до насильства у будь-якій формі. У нас є спеціальна команда протидії шахрайству, яка використовує мережу найкращих у галузі технологічних засобів для сканування на наявність шахрайства та перевіряє кожен профіль, щоб виявити ознаки неприйнятних висловлювань. Також поводиться ручний перегляд підозрілих профілів, діяльності та повідомлень користувачів. Нарешті, не слід надсилати гроші особі, з якою не було особистих зустрічей, навіть якщо ви спілкувалися на Tinder.  Крім того, ми закликаємо наших членів повідомляти про всіх осіб, які розпитували про фінансову інформацію, через функцію самостійного повідомлення.  Ці два заходи дуже допоможуть зупинити майже будь-яке шахрайство на ранньому етапі та захистити наступну потенційну жертву.  

Конфіденційність даних та безпека платформи:

Конфіденційність наших користувачів є головним пріоритетом у Tinder, і ми докладаємо всіх зусиль, аби не просто дотримуватися відповідних законів про конфіденційність та стандартів галузі, а й перевищити їх. Ми знаємо, що твоє використання додатка є конфіденційною справою та застосовуємо суворі політики та технічні системи, в тому числі шифрування фотографій користувачів та повідомлень, а також засоби, які обмежують доступ до спілкування користувачів та інших даних. Що стосується даних користувачів Tinder, наше єдине прагнення — охороняти безпеку користувачів та конфіденційність їхніх даних.

На відміну від інших соціальних додатків, наша бізнес-модель спрямована на надання користувачам найкращих функцій, в тому числі оновлень всередині додатка та підписок, задля покращення досвіду використання додатка. Ми не продаємо дані третім сторонам та не залежимо від реклами для підтримки чи розвитку нашого бізнесу. Насправді в 2018 році менш ніж п'ять відсотків всіх доходів було отримано від реклами. Твої дані є лише твоїми. Тому користувачі можуть залишити запит на отримання копії своїх даних тут в будь-який час. Останню інформацію про правила використання нами даних завжди можна переглянути в Політиці конфіденційності, яку також можна переглянути в додатку.

Крім того, ми постійно посилюємо захист у боротьбі з тими, хто має злочинні наміри.  Проте ми не обговорюємо жодні спеціальні засоби безпеки, які ми використовуємо, або покращення, які ми можемо запровадити для кращого захисту наших користувачів, щоб не допомагати потенційним порушникам.

---

Додаткові політики та інформація:

Наша головна ціль — представити нашу спільноту користувачів новим людям. І хоча тут дуже весело, важливо пам’ятати, що існують Правила спільноти , яких повинні дотримуватися наші користувачі, щоб зробити Tinder найкращим додатком для знайомства з новими людьми.

Ми закликаємо користувачів повідомляти про всі випадки неприйнятної поведінки на платформі та за її межами. Повідомити про неприйнятну поведінку користувача дуже просто. У відповідному профілі користувач може торкнутися значка з трьома крапками та обрати «Повідомити». Користувачі також можуть повідомити про іншого користувача, надіславши електронного листа за адресою help@gotinder.com.

Нижче наведено додаткові дані про деякі політики, які ми запровадили, щоб зробити Tinder ще більш безпечним.

Прагнення до інклюзивності:

Tinder радо приймає всіх незалежно від гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, національності або походження. Ми прагнемо зробити Tinder найбільш інклюзивною платформою для знайомства з новими людьми та тісно співпрацюємо з організаціями з усього світу, щоб постійно покращувати ці принципи. Наразі ми пропонуємо користувачам понад 50 гендерних ідентичностей в країнах по всьому світу та 9 сексуальних орієнтацій.

Прояв агресії

Ми не допускаємо жодних проявів агресії на нашій платформі. Ми закликаємо всіх користувачів повідомляти про будь-яку неприйнятну поведінку, щоб команда спільноти могла розслідувати ситуацію та вжити необхідних заходів.

Використання неповнолітніми:

Tinder призначений лише для тих, кому виповнилося 18 років, і ми уважно слідкуємо за тим, щоби неповнолітні не потрапили до спільноти для дорослих. Ми використовуємо найкращі в галузі засоби, системи та процеси автоматизованої та ручної модерації та контролю, а також інвестуємо значні ресурси задля недопущення та видалення неповнолітніх з додатку.

Серед таких засобів — автоматичне сканування профілів на наявність неприйнятних висловлювань та зображень, ручний перегляд підозрілих профілів, діяльності та повідомлень від користувачів, а також блокування електронних адрес, телефонних номерів та інших ідентифікаторів, пов'язаних з неповнолітніми користувачами, які намагаються обійти ці обмеження. Також ми сподіваємося, що наші користувачі повідомлятимуть про будь-які профілі, які можуть належати неповнолітнім, щоб ми могли дослідити ситуацію та за необхідності видалити їх.

В Tinder не має бути неповнолітніх. Крапка.

Домагання/проституція:

Будь-які домагання — чи то з метою щось купити чи продати — порушують наші Умови використання. Якщо користувач натрапив на профіль, який порушує наші умови, ми закликаємо повідомляти через функцію самостійного повідомлення, що є в усіх профілях Tinder, та онлайн.  Таке повідомлення дозволяє нашій спеціальній команді спільноти вживати відповідних заходів, в тому числі видаляти профілі або блокувати користувачів.

Незаконні речовини:

Профілі (або користувачі Tinder), що рекламують незаконні речовини, порушують наші Умови використання, і у нас є система для видалення таких профілів з додатку. Якщо користувач натрапив на профіль, який порушує наші умови, ми закликаємо повідомляти про це в додатку.

Ресурси для підтримки, рекомендацій або допомоги:

В екстрених випадках телефонуй за номером 911 (США або Канада) або до місцевих правоохоронних органів.

Гаряча лінія Rape, Abuse and Incest National Network (RAINN)

1-800-656-HOPE (4673) I www.rainn.org  

Планування родини

1-800-230-7526 I www.plannedparenthood.org

Національна гаряча лінія для повідомлень про домашнє насильство

1-800-799-SAFE (7233) або 1-800-787-3224 I www.thehotline.org

Національна гаряча лінія для повідомлень про торгівлю людьми

1-888-272-7888 або повідомлення 233733 I www.humantraffickinghotline.org

Національний ресурсний центр протидії сексуальному насильству

1-877-739-3895 I www.nsvrc.org

Національний центр для дітей, що зникли або експлуатуються

1-800-THE-LOST (843-5678) I www.cybertipline.com

Cyber Civil Rights Initiative

1-844-878-2274 I www.cybercivilrights.org

Центр ФБР для скарг на інтернет-злочини

www.ic3.gov

Якщо ти знаходишся за межами США, натисни тут, щоб переглянути список ресурсів у багатьох країнах, де ми працюємо.